FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3798 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
orgazzm kiboecy ....cza siem zaoytac :P 
[powiadom znajomego]    
Autor "orgazzm kiboecy ....cza siem zaoytac :P"   

kerbotnik
 Wysłana - 15 lipiec 2005 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz nawet "pukać" dziewczyne i 1,5 godz a ona nie bedzie miała orgazmu. Niezależy to od czasu (choc to tez sie liczy) ale bardziej od pozycji(sposobu). Spytaj dziewczyne jaki sposob sprawia jej najwiecej przyjemnosci (moze niebedzie chciala ci powiedziec{bo jest młoda i mysli ze to jej wina} ale jakos dowiedz sie tego{obseruj tez jej reakcje podczas sexu)) bo kazda dziewczyna jest inna (wyjatkowa I musisz znależc sposob zeby bylo jej dobrze (niekiedy jest to ciezkie zadanie{zwłąszcza gdy ona sama jeszcze tego niewie) Bo prawda jest taka ze w nieodpowiedzniej JEJ pozycji mozesz walczyc cała noc a i tak efek bedzie mizerny.

NIE podawaj sie kiedys napewno sie uda (metoda prób i błedów)

Ch_err_Y
 Wysłana - 15 lipiec 2005 08:38      [zgłoszenie naruszenia]

"bo kazda kobieta jest inna (wyjątkowa)"
SOG:)

Would you like to hear a cherry tale?

Raptor10
 Wysłana - 15 lipiec 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

jesli o to chodzi to zawsze po seksie sie pytam jakbylo kiedy bylo najprzjemniej i biore to pod uwage nie jestem z tych co to odwalą w pozycji klasycznej tylko po to aby sobie ulzyc :P sex to zabawa we dwoje to coś co ma sprawiac nam obojgu przyjemność :P i mi i jej

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 15 lipiec 2005 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

różnie to z tym jest, podobno są kobiety, które w ogóle nie potrafią osiągnąć orgazmu przez stusunek a jedynie przez pieszczenie łechtaczki

Ekspert -

Revoltman
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

Klasyk jest chyba najlepszy bo można najgłębiej, przynajmniej ja znam taki przypadek no i jeszcze piesczoty przed, wiec w ciagu 30 minut (taki czas w miare odpowiedni) dwa orgazmy (łechtaczkowy i pochwowy) murowane i jest miodnie.

Zalezy tej jak kobieta jest pdoneicona, jak działa na nią dany facet no i czasem od tego czy dla niej lepszy grubszy dłuższy lub ogólnie duży.

Zmieniony przez - Revoltman w dniu 2005-07-17 14:17:22

Helevorn
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

jesli o to chodzi to zawsze po seksie sie pytam jakbylo

Niepotrzebnie. Jeden z powazniejszych bledow Lepiej wcale nie pytac kobiety jak jej bylo, niz pytac ja o to po kazdym stosunku. Pytania typu "mialas orgazm?" tylko prowadza do wewnetrznego zestresowania dziewczyny, ktorej tym trudniej bedzie osiagnac orgazm...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

misiu-
 Wysłana - 17 lipiec 2005 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

bo kobieta musi byc odprezona, rozluzniona, podniecona i wtedy bedzie miala orgazm, najpierw dluga gra wstepna, pozniej dopiero seks i bedzie miala

Specjalista -

Cioś
 Wysłana - 17 lipiec 2005 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Parę dni temu w Tv naukowcy podali wyniki badan z ktorych wynika że osiągnięcie orgazmu przez kobietę jest uwarunkowane genetycznie.

Wynika z tego, ze jeżeli partnerka nie dochodzi to nie oznacza to od razu, że wina lezy po stronie faceta.

Cioś

Helevorn
 Wysłana - 17 lipiec 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chodzi o kobiecy orgazm, to na jego temat jest mnostwo naukowych teorii (ostatnio byl o tym artykul w Przekroju...). A kazda z nich mozna w jakis sposob i tak podwazyc...

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 17 lipiec 2005 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie no ja sie jej nie pytam czy ma orgaazm bo wiem jak to u niej wyglada :P zanim zaczzelismy pelne współzycie to byly wczesniej pieszczoty moze to zabrzmi glupio ale bez zdejmowania odzierzy ocieralismy sie i takie tam manewry :P no i wtedy czesto miala raz sie zdazylo ze w jednym dniu miała 3 oczywiscie pojedynczo sęk w tym ze podczas stosunku (penetracji) jest znacznie trudniej .

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

orgazzm kiboecy ....cza siem zaoytac :P

Strony: 1 2 3