FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3127 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
osobowosc 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Bierny Agresor 
Uwodzieciel 
Ofiara 
Sopel Lodu 
Mięczak 
Klamca 
Narcyz 
Snob 
Zazdrośnik 
Dawca 
Despota 
Żartowniś 
Nieprzytomny 
kowal Własnego Losu 
14+10 
2+4 
12+6 
11+1 
niemam osobowości 
jestem inny%-) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "osobowosc"   
 
F0rest
 Wysłana - 20 styczeń 2005 21:14    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

ostatnio przeczytalem ksiązke pt "Wiem,o czym myslisz"
autorka wymieniła tam 14 typow osobowości:


1 Bierny Agresor
2 Uwodziciel
3 Ofiara
4 Sopel Lodu
5 Mieczak
6 Kłamca
7 Narcyz
8 Snob
9 Zazdrośnik
10 Dawca
11 Despota
12 Żartowniś
13 Nieprzytomny
14 Kowal Własnego Losu

do ktorego Wy sie zaliczacie?

temat moim zdaniem powinien tutaj zostac bo ma powiązanie z filozofią

______________________________
 
''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

 
zwisaj
 Wysłana - 20 styczeń 2005 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

ciezko wybrac jeden ...

 
Champion
 Wysłana - 21 styczeń 2005 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

ło...Ja nie wiem to by była potrzebna analiza osobowości
_______________________________
 
The Philospoher..YOU KNOW SO MUCH ABOUT NOTHING AT ALL
Charles Schuldinger- DEATH

 
F0rest
 Wysłana - 21 styczeń 2005 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

w skrocie..BIERNY AGRESOR-może cię zapewniac ,ze bardzo sie cieszy twoim szczęsciem,ale w rzeczywistosci daleko mu do tego.Osoby tego typu często wygłaszają złośliwe uwagi i potrafią powiedziec na głos to z czego zwierzyłes sie im w zaufaniu.Potem dodają swoje ulubione słowko "tylko zartowalem".Mogą także dla odmiany naskakiwac ci i wyglaszac pochwaly na ktore nie zasłuzyłes.Niektorzy agresorzy są malomowni,ale kiedy juz sie odezwą potrafią bez zadnych osłonek powiedziec co mają na myśli.Tacy ludzie zazwyczaj przez długi czas tłumią swoje uczucia i dają im ujśc kiedy eksplodują.Ograniczają to co mowią i starają sie nie ujawniac zbyt wielu informacji.Kiedy spytasz sie o opinię odpowiadają " niewiem"


OFIARA- mają zazwyczaj stale sie uskarżac.Ich rozmowy toczą sie zwykle na temat konfliktów z innymi ludzmi.Chętnie oskarzają wszystkich dookoła,gdyż nigdy nie zauważają wlasnych błędów.Nawed jeśli wyraźnie widac , ze nie mają racji to i tak zżucą wine na kogoś innego.Ma tendencje do mamrotania

SOPEL LODU-Niechetnie sie odzywają i wolą większość rzeczy ,a szczególnie wlasne uczucia zatrzymac dla siebie.Kiedy coś mówia mogą przesadnie artykułowac słowa.Nigdy niewiesz jak sie czują bo nigdy nie ujawniają emocji.Są ludzmi małomownymi odzywającymi sie zazwyczaj tylko wówczas,gdy ktoś ich zagadnie.Mogą sie wydawac spokojnie,dopoki podobnie jak bierni agresorzy nie wybuchną gdy poczują sie zagrożeni

KŁAMCA-kłamca często zbacza z tematu i mowi ci więcej, niż chcialbyś uslyszeć.Często uzywa róznego rodzaju dopełniaczy takich jak 'eee' "ymmm" czy "aaa". Podobnie jak uwodziciel moze być pełen uroku, aby zdobyć to na czym mu zależy. Moze byc rownierz dwolicowy , najpierw cię podbudowuje,a potem zalamuje.

NARCYZ-Narcyz bez przerwy mowi o sobie i posiada niensyconą potrzebę pochwał.Potrafi opowiadać o sobie dosłownie wszystko,równierz rzeczy,ktorych wcale niechciałbys słyszeć.W jego slownictwie krolują wyrazy "ja" "mnie" "mój" jeśli temat rozmowy go nie dotyczy przestaje sie interesowac.

SNOB- prezętuje nastawienie "jestem lepszy od ciebie" toteż wygłasza uwlaczające uwagi o innych.Ponieważ jest niezwykle niepewny siebie stara sie ucierac nosa innym, zeby samemu poczuć sie lepiej.Osoba tego typu na wszystko ma odpowiedz i reaguje blyskawicznie.Jest bystrym obserwatorem i zazwyczaj doskonale zna sie na bierzących tematach.Uwielbia lotki zwlaszcza te niekorzystne dla innych ludzi.Snob świadomie stara sie nawiązac kontakty ,dzięki którym bedzie pią sie wgóre po łebkach.

ZAZDROŚNIK-często przerywa rozmówcy i zawsze stara sie mieć ostatnie słowo.Jesli powiesz ,ze masz slicznego pieska,on natychmiast oznajmi ze tez ma psa,ale większego i bardziej rasowego.Jest to typ osoby która czyta między wierszami i wychwytuje najbłahsze stwierdzenia.Zazwyczaj w rozmowie przyjmuje przeciwny punkt widzenia.Jeśli przypatkowo zgdodzi sie z tobą to i tak to i tak doda krytyczną uwage.

DAWCA-jest człowiekiem otwartym, nie kryjącym uczuc i bardzo komunikatywnym.W wyrazisty sposób odpowiada,jak sie cuje w pewnych sytuacjach i co czuje wobec określonych osob.Powie ci kiedy jest wesoły,smutny,rozgniewany.Mówiąc duzo z siebie daje,gdyż odkrywa swoje prawdziwe uczucia.Posiada umiejętnosc kierwoania rozmowy z porotem na druga osobe i jej przeżycia.dawcy są doskonalymi słuchaczami i rzadko wychwalają siebie samych,sprawia im trudność przyjmowania komplementów.Mowią innym mile rzeczy ,gdyż pragną im sprawić przyjemność.Potrafią także motywowac innych ludzi.

DESPOTA-jest zawsze gotowy zaatakowac innych napastliwymi słowami.Zarówno za plecami jak i w tawarz mowi o innych same nieprzyjemne rzaczy.Chętnie rzuca złośliwe uwagi lub zjadliwe dowcipy,gdy jego celem jest poniżanie innych.Zawsze jest gotów do słownej potyczki.Jeśli nie postępujesz tak jak on sobie zyczy,morzesz spodziewac sie burzy.Osoby o tym typie osobowości chętnie doradzają innym jak mają żyć i nieproszone wyglaszają swoje opinie.Są tak sztywne i zadufane w sobie ze niemal nigdy nie przepraszają nie godzą sie na kompromis,a ni nie przyznają,ze sie pomylily.

ŻARTOWNIŚ-jest zazwyczaj duszą towarzystwa.Wszystkich do niego przyciąga jego elokwęcja i cięty dowcip.Traktuje życie jako jeden wielki żart, lecz w rzeczywistości jest czlowiekiem wrażliwym posiadającym potrzebę bycia kochanym.Ich dośc plytki umysl i natłok myśli znajduj odzwierciedlenie w urywanym sposobie mowienia,gdyż przeskakują z temmatu do tematu.jak małe dzieci nieraz trudno z nimi nadązyc w rozmowie,gdyż porzucają chwilę dyskutowane własnie zagadnieniem,by opowiedzieć dowcip lub wtrącić dygresję.

NIEPRZYTOMNY-Ten typ czlowieka nierzadko wypowiada tylko fragmenty zdan,Które nie mają żadnego sensu.Dzieje sie tak,dlatego,że mysli o wielu sprawach naraz.Nic zatem dziwnego,że trudno nadążyć za tokiem jego wypowiedzi.Ma on zwyczaj przeskakiwac z pomysłu do pomysłu przy czym on tylko sam wie o czym mówi.Ponadto może w sposob impulsywny wypowiadać glosno wszystko,co przyjdzie mu na myśl jak dziecko.Popelnia gafę za gafą i rani cudze uczucia chociaż wcale tego niechciał.Kiedy ktoś blizej pozna takiego czlowieka traktuje go z humorem i wspołczuciem.Mowią niekiedy zbyt głośno i zbyt wiele.W rozmowie mogą wtrącać wyrażenia etniczne bądz slangowe , nie troszcząc sie o to,czy ktoś je zrozumie.Są marnymi sluchaczami,gdyż rozpraszają ich własne myśli.

KOWAL WLASNEGO LOSU-chętnie rozmawia ,a robi to w sposób uprzejmy i miły.Ma zwyczaj pomyśleć,zanim sie odezwie,toteż rzadko popełnia gafy.Jest jolajny i zdaje sobie sprawe z tego co mówi i robi.Nie zaluje innym szczerych komplementow.Stara sie mowic w sposob pozytywny i dostrzegoać pozytywne strony życia.Obca jest mu hipokryzja.Ludzie o takiej osobowosci zdają sobie sprawe ,iż ponoszą odpowiedzialność za skótki swoich działan,toteż odpowiednio odzywają sie i postępują.Akceptują innych ludzi i ich nie osoądzają.dzielą sie informacjami i starają sie zeby rozmowa była wymianą mysli.Często mają duże poczucie humoru.
Kowal Wlasnego losu nie wyglasza zjadliwych uwag i nawed mu na myśl nie przyjdzie zeby kogoś poniżyc. W rozmowie zmierza prosto do celu.Jest rownierz wspanialym sluchaczem ktory potrafi wydobyć z ciebie to co najlepsze.
_______________________________
 
''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

 
Qapek
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie wierze w systematyzowanie osobowości. Uważam, że osobowość jest czymś tak rozegłym, że nie da się ja zamknąć w tabelki. Ale kobieta chciała zarobić na książce i coś nowego musiała wymyślić.

 
Remi-Thor
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Qapek toż ty jesteś wykapany Zazdrośnik!

Dobra faktycznie ciężko dopasować, ale chyba jestem: Dawca i Żartowniś... To jest przewaga cech, chociaż posiadam czasem cechy ofiary i kowala własnego losu... Czyli raczej, jak poczytałem to O.K. - ujde w tłoku.
_______________________________
 
[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

 
Methos
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

SOG dla Autora topicu...

temat bardzo mi się poboba...

heh choć sam, nie bardzo potarfię się określić.. hmm... ale chyba pasuję najbardziej pod typ tzw. "dawcy" (jesli już miałbym wybierać coś z tego) ... ehhh... tyle .

pozdro

Ekspert -
 
Remi-Thor
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko ostatnio zauważyłem, że laski nie przepadają za "dawcami" , wolą tych tajemniczych "menów"............... no chyba, że "dawca spermy"
_______________________________
 
[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

 
Remi-Thor
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

"...Ich dośc plytki umysl i natłok myśli znajduj odzwierciedlenie w urywanym sposobie mowienia..." - ale żeby nie było że ja mam same takie cechy żartownisia, he he.

Mam wiele twarzy - wielowymiarowy chłop
_______________________________
 
[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

 
Qapek
 Wysłana - 21 styczeń 2005 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

"Zazdrośnik" to raczej nie bardzo, jak już to "Dawca". Tak naprawdę to dobry ze mnie chłopak.

 
Methos
 Wysłana - 21 styczeń 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

cóz... taki juz los...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

osobowosc

Strony: 1 2
 
Warto przeczytać: Przemoc w imię Boga | Piąte przykazanie. | Teoria sprawiedliwości | Czemu ludzie tak się krzywią na eugenikę? | Procesy poznawcze i manipulacyjne wystepujace w wybranej reklamie, do jutra! | Skalar, gratulujemy! | Czy to normalne? Czy komuś może sie wszystko podobać? | Wykłady Open Yale | Liczby | Problem z pewnością siebie | Chrześcijańskie wartości w mediach publicznych | Teoria opanowywania trwogi | Dialog religijny | Korporacja jako osoba | Hipnoza - czy jest bezpieczna? | czy czujesz sie spełniony? | narkotyki przewoz przez granice lotnisko | przewoz przez granice lotnisko | przerz granice | dragi narkotyki samolot lotnisko | kontrola lotnisko | nago wakacje | jak odzielic kryszytał | jak odzielic mefedron | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | strony z kobietami chetne na sex | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | jezu ufam tobie | ekonomiczne | lancia | na potencję | fabia | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0