FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1074 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
osoby zaginione 
[powiadom znajomego]    
Autor "osoby zaginione"   

iwa2105
 Wysłana - 10 luty 2010 22:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam. mam kilka pytań.co zrobić gdy zaginie bliska osoba a policja nie jest wstanie nic zrobić ponieważ osoba zaginiona jest pełnoletnia? gdzie w takiej sytuacji szukać pomocy? zamieściłam ogłoszenia w internecie na stronach zaginieni.pl rozklejałam plakaty i tym podobne co jeszcze mogę zrobić,by odnaleźć brata? do jakich instytucji mogę się zgłosić o pomoc ? proszę o podpowiedzi. serdecznie pozdrawiam iwa

dumad
 Wysłana - 10 luty 2010 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

no detektywa chyba trzeba wynając

współczuje, mam nadzieje że się odnajdzie cały i zdrowy

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

iwa2105
 Wysłana - 10 luty 2010 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

dziękuję za słowa otuchy ale jeśli chodzi o detektywa to poprostu mnie na to nie stać może są inne sposoby

cooltras
 Wysłana - 10 luty 2010 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to Policja nic nie może zrobić??Zgłoszone jest w ogóle zaginięcie??Jeśli tak to na pewno działają.Poza tym dzwonić po wszelkich szpitalach, noclegowniach, hotelach w okolicy.

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

iwa2105
 Wysłana - 11 luty 2010 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

przyjeli zgłoszenie i tyle. owszem trafił się jeden policjant z duszą który próbował coś zrobić ale wiele się nie dowiedziałam jeśli chodzi o szpitale noclegownie itd.to już dawno sprawdzone to stara sprawa wiem od jednego funkcjonariusza że nie wyrobił nowego dowodu ani paszportu. oprócz kilku niezapłaconych mandatów za przejazd bez ważnego biletu nie ma po nim śladu w końcu to mój brat.nie wiem co jeszcze mogę zrobić

cooltras
 Wysłana - 11 luty 2010 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jasnowidz?? Ale może być i tak,że jeśli jest już pełnoletni może i jeśli go znajdą to ma prawo odmówić podania wam(jako rodzinie) przez policję informacji o jego miejscu przebywania.Powinni jednak dać wam i tak znać,że już wiedzą gdzie jest

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

iwa2105
 Wysłana - 11 luty 2010 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

co do jasnowidza to powiem ci że wole gwiezne wrota albo ucieczke w kosmos.milo że piszesz.co do reszty masz rację.czy ktoś wie jeśli brat zastrzegł sobie na policji aby nie informowano rodziców o jego miejscu pobytu to czy mi mogą podać jego adres lub tel.?

konfidentt
 Wysłana - 11 luty 2010 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - konfidentt w dniu 2010-02-11 23:37:13

cooltras
 Wysłana - 12 luty 2010 18:44       [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co mi wiadomo nie mogą ci powiedzieć jeśli on wyraził wolę,żeby was jako rodziny nie informować.Jednakże powinni ci powiedzieć,że go namierzyli(to chyba zrozumiałe)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

osoby zaginione

Warto przeczytać: Analiza makroekonomiczna. | czy bede mół wrócic do pracy? | LOJALKA | plan marketingowy | sady 24h a obronca? | ilość wspólnot mieszkaniowych | Praca w UK. Pare pytan | płatność karta kredytową | Bukmacherstwo i podatki | stypendium czy moge dostac? | kradzież znaku drogowego | małe pytanie | pytanko o umowę | kredyt | Wskaźniki makroekonomiczne | pytanie odnosnie drogówki | ursus | aero | pocisk o masie m | jak poznałem | playboy 2014 | matka i syn seks | giełda poznania | how to rap | na basenie | zdradziłam | romans | jak dodać moc maluchowi | gwiazdy nado | golf iv | Gwiaxdy nago | grupowy | podbieranie majtek | alfa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.