FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2539 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
oszuści czy dobroczyńcy MLM 
[powiadom znajomego]    
Autor "oszuści czy dobroczyńcy MLM"   

user 1985
 Wysłana - 28 czerwiec 2004 12:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

no to i ja się tu wpiszę mianowicie mam zapytanie ostani sukam jakiejś dorywczej pracy------> interesowało by mnie coś w domu przy komputerze no i znalazłem tysiące ciekawych ofert oferujących milony dolarów albo euro na miesiąc. PO dalszym zapoznawaniu się z tego typu ofertami i opiniami ich użytkowników okazało się że firmy r poprostu sa naciągaczami umiejętnie wyłudzającymi dla siebie te miliony. TAki sstem pracy nazywa się MLM -----> czyli i ile mnie pamięć nie myli multi level milioner czy jakoś tak (mniejsza o to )

Zaciekawiony jednak tymi systemami zaczołem wglębiać się dalej w te systamy i okazało się że na rynku są też sprawdzone i uczciwe firmy jak np znanzefirmy kocmetyczne nazw nie podam bo nie wiem czy wolno

No i moje zaptanie jeżęli zapisze się do firmy MLM (która oferyje mi kupno jakiegoś produkty a następnie oferuje możliwość jego rozprowadzania )i ta firma mnie wykiwa to znaczy np nie wypłaci prowizji od sprzedanego towaru czy można z tym coś zrobić oczywiście na drodze prawnej
Jeżeli ktoś będize ciekawy dokładniej jaka to praca to mogę powiedzieć może ktoś już będzie w obeznany w tym systemie

4.4.05. ---> pierwszy cykl na mase wzrost 190 waga 66

GFX
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Daj znać, co to za firma itp. Kiedys troszkę interesowałem się piramidami fiansowymi. Chciałem zgłebić tajniki, jak można tak ludzią w głowach namieszać. Podyskutuje chętnie.

Niech moc bedzie z Wami !!!

user 1985
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

niedawno znalazłem gdzieś na stonach taką o to propozycje
kupujesz raport za 20 złotych i rozprowadzasz go innym osobą raporty są odpowiednio ponumerowany i jest ich w sumie 4 jeżlei sprzedasz 10 sztuk 1 raportu to otrzymujesz możliwość zakupienia raportu nr 2 i tak do 4
wymieniłem bardzo dużo meili z osobą od której mogę zakupić raport nr1 no i co przemawia za a co przeciw
+ raczej nie wysoka cena takiego raportu 20 złoty ponoc kiedys było 40
+ możliwość sprawdzenia telefonu adresu zamiszkania osób od których kupujesz raoporty
+/- pieniądze wysyłasz tylko pocztą nie wiem czy to ma być forma zabezpieczenia czy jak dlatego dałem +/-
- czy można sprzedać taki raport ?? ---> czyli jak znaleźć ludzi
- no i nie wiem co jeszcze

co zawiera raport z tego co się dowiedziałęm to są to bardzo potrzebne informacje wręczniezbędne do zarabiania w internecie za pomocą systemu MLM osoby od których zakupione są raporty ponoć pomagają doradzają i takie tam jednak osoba od której ja chciałem zakupić raport troszeczke się zdenerwowała jak jej zadałem 35 pytanie każde pytanie wysyłałem w osobnym meilu :D

nie muszę pisać, żę system ten zosatł przedstawiony jak o możliwośc super zarobku że po uzyskaniu 10 osób to jest już zysk wysokości 200 złotych i jeżlei każda osoba znajdzie kolejne i te kolejne i tak dalej i dalej sa to chyba podstawowe chwyty każdej firmy
ale poszukując podobnych ofert natnołem sie na bardzo podobną ale z 2002 była to storna internetowa ale z siedzibą w miastach wrocław warszawa i opole nie wiem gdzye był czwarty raport tak więc chya powinienem dopiwsać plusa za wierzytelność

zaczołem szukać jakichkolwiek pieniędzy no i natknołem sie na taką o to ofertę wchodzić w to czy lepiej się powstrzymać :?

Kask
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Moje zdanie jezeli nie masz pieniedzy to nie wchodz w to jezeli chcesz strtacic ostatnie pieniadze to masz okazje.
Bylem na kilku spotkaniach i zawsze schemat dzialania piramid jest podobny. Nikt kto jest na dole nie zarabia.
Chyba ze juz masz baze ludzi ktorzy sa gotowi kupic od Ciebie ten raport. Ale jesli masz takich ludzi to nie baw sie w prowizje z raportu. Ale ogolnie to jest dupa blada. I dazy do tego by wszystko wygladalo bardzo pieknie i ladnie.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

user 1985
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

no tak teoretycznie masz racje ale tylko teoretycznie przynajmniej z tego co się wypytałem to jest tak że nie ma żadnych spotkań jeżeli uda Ci się psrzedać raport to dostajeszc za niego załą kase czli te 20 złotych bo ty stajesz się nowym właścicielem tego raportu i możesz go rozrowadzać podchodzę do tego z bardzo duzym dystansem jeżęłi chodzi o baze ludzi którzy mogli by wejść w ten interes to odbywa sie to na zasadzie wysyłania 1000 meili dziennie do różnych osób ------> tylko żę według mnie to jest spam -----> z innej strony jeżlei ktoś takie systemy wymyślilł to nie tylko po to żeby sobie z kogoś porobić żarty i nabrać na ogromna kase tylko żeby dać też może szanse zarobku

staram się do tego podchodzić dość obiektywnie
siedziałem kiedyś w ponad 30 firmach które płaciły za meile za klikanie w emaile ale wiecie chyba sami żę to strata czasu dlatego się nie będę rozwodził na ten temat przejrzałem naprawde mnóstwo ofert MLM i ta wyglądała na najlepszą czyli taka która nie obiecywała złotych gór nie była z bardzo przereklamowana a na stronach które późńiej znalazłem nie pojawiały sie drogie bryki wielkie zamki czy też walizki z ramoną

------> wydaje mi sie zę samo to że wiesię do kogo wędruja pieniądze masz podany adres telefon jest plusem taiego interesu

mlkv
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Bullshit - tyle powiem o takich piramidach.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

user 1985
 Wysłana - 29 czerwiec 2004 22:53      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv jakoś mnie nie przekonałś tym co powiedziałeś ja tu się zastanawiam czy wejść w ten interes a ty mi odpowiadasz jednym wyrazem jakies uzasadnieni bym prosił byłes w takim interesie jeżeli tak to w jakim i dlaczego tak negatywnie oceniasz ten system ??

Swoją drogą ten dział jakoś mało osób odwiedza na odpowiedż trzeba czekać baaardzo długo :/

mlkv
 Wysłana - 30 czerwiec 2004 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

Zajmuje sie bardziej dochodowymi interesami. Uzasadnienie - życie to nie bajka, w każdej piramidzie, obojętnie na czym polegającej, ci z dołu składają się na tych na górze, najczęściej "pomysłodawcę" interesu. A sposób w jaki pieniądze przechodzą z dołu na górę ( wpłaty gotówkowe na "duży procent", sprzedaż "prospektów", zakup od "renomowanej" zachodniej firmy komponentów do kosmetyków które się trzyma w domu x czasu a potem ma się odsprzedać z zyskiem ) to już sprawa drugorzędna. Twoja kasa - twoje decyzje, ale jakby zarabianie dużej forsy było takie proste to każdy menel miałby jaguara.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Kask
 Wysłana - 30 czerwiec 2004 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

To teraz zastanow sie czy komus taki raport do czego kolwiek moze byc potrzebny? Pozornie tylko do zarobku czyli inaczej nikomu.
Wysylajac 1000 meili dziennie to zaden pomysl na klienta nawet 1 procent nie bedzie tym zainteresowany tym bardziej jesli to spam. Prawo sie zmienia w tym zakresie.
Czy to ze stajesz sie wlascicielem raportu cos zmienia oprocz tego ze mowia Ci ze jestes jego wlascicielem no wlasnie nic. Daje tylko nieuzasadnione poczucie wlasnosci. Naiwnym.

Nie no to ze jest adres i telefon to nie zaden plus z takiego zalozenia nie mozemy wychodzic. To zwykla procedura cos musi byc wiarygodne.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

GFX
 Wysłana - 30 czerwiec 2004 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

Widzę, że temat się rozwinął J User1985, zastanów się, kupisz ten raport za 20 zł i co z nim zrobisz?? Będziesz musiał znaleźć chętnych, którzy odkupią od Ciebie kopie tych raportów. Jak sądze rynek potencjalnie jest duży, ale kiedyś się nasyci i już nie będzie chętnych. No ale nie do tego zmierzam. Moja propozycja jest taka. Zrób swój raport, zrób swoje szkolenie i zacznij go rozprowadzać. Efekt będzie dokładnie ten sam, z tą różnicą, że Ty będziesz na szczycie tej piramidy. Wszystko jest kwestią odpowiedniego oddziałowywania na świadomość potencjalnego odbiorcy. Nie tak dawno pojawił się w Polsce Innoflex. Miałem cholera nieszczęście być na takim spotkaniu. Gość w koszuli z przed 10 lat, mówi że jest managerem i zarobił już w tym miesiącu 4.000 euro. No nie wyglądał mi na takiego kasiarza J I po niedługim czasie Innoflex okazał się jedną wielką lipą, niestety naiwni stracili kasę. Albo taki Amway. Czy to jeszcze w ogóle istnieje??? Pamiętam znajomego, który przesiąkł tym do szpiku kości. Za rok miał mieć nowy samochód itp. 10 lat minęło i do dziś jeździ tym samym polonezem J Ale z Amway'a już się chyba wyleczył.

Krótko podsumowując. Twoja kasa, Ty decydujesz. Znajdziesz naiwnych, potrafisz im wcisnąć kit, wejdź w to, może się uda.

Niech moc bedzie z Wami !!!

user 1985
 Wysłana - 30 czerwiec 2004 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

no nikt nie powiedział że będzie łatwo za to wszyscy mi to odradzacie sko wszyscy jesteście przeciwni takiej formie zarabiania pieniędzy to znaczy że coś w yum jest. Wydawało mi się że to rzeczywiście możę być jakaś szansa ale potym co od was usłyszałem to jakoś nie wydaje mi się żeby coś z tego wyszło. W takim razie MLM odpada klikanie w płatne meile odpada pracy w nigdzie nie ma -------> nie ma nic nie ma pieniędzy

Jest jescze chyba jedna alternatywa kiedyś gdzieś wyczytałem artykuł o matematykach i bukmacherach a że z matmą znam się dobzre to cały dzień przesiedzę nad kursami bukmacherskimi będę je porównywał przeliczał tak długo az na coś natrafie ale o tym chyba w inym dziale

dzikęjuję wszytkim za wypowiedzi związane z MLM i jeszce jedno piszcie o wszystkich firmach które was bądź kogoś z waszych znajomych wykiwały to pozwoli uniknąć oszustów

--------> z może stworzymy początkową baze czyli ludzi którzy zgodzili by się wejść do jakiejś piramidy takiej żeby stracić jak najmniej a żeby każdemu coś wpadło do kieszeni

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

oszuści czy dobroczyńcy MLM

Strony: 1 2

Warto przeczytać: wyniki wyborów | Gdzie zgłaszać oszustów? | zaginiona paczka na poczcie :-( | staż absolwencki | Kolizja drogowa-sprawca uciekł | Wypadek w pracy za granica a odszkodowanie | Kolegium?? | szukam ustaw | Kredyt studencki.... | Gra na giełdzie.. ebooki.. wszystko. :) | kodeks pracy | oświadczenie majątkowe sprowadzenie samochodu - akcyza | Jak ma wygladac pismo wzor wniesienie o separacje? | 50 za przeklinanie | umowa zlecenie | RACHUNKI INWESTYCYJNE.... | KANAR | hannah minx | Bulino | marsz | ostatnia wieczerza | sex video | figurska ckm | nike acg | prezent dla kobiety | waluty | wiedźmin 2 | warsaw | jakie cisnienie atmosferyczne bylo wczoraj | 16 letnia koleżanka | praca w kostnicy | przeszukanie | szósty zmysł | warsaw shore | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.