FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1007 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
oszukany przez bank - czy mam szanse wygrać 
[powiadom znajomego]    
Autor "oszukany przez bank - czy mam szanse wygrać"   

BaltazarG
 Wysłana - 22 czerwiec 2012 00:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam problem ze swoim bankiem, który w mojej ocenie mnie oszukał i upokorzył. Sprawa w skrócie wygląda nastepująco. Bank zaoferował mi swój produkt którym nie byłem zainteresowany i wtedy zaproponowano mi , że jeśli otworzę produkt regularnego oszczedzania z zadeklarowaną kwota wpłat to otrzymam obniżenie w mojej racie kredytu mieszkaniowego o powiedzmy 0,5 % marży. Poinformowałem pracownika,że nie potafię samodzielnie wyliczyć jak to będzie kwota i proszę o taką ofertę na piśmie z wyliczeniami. W odpowiedzi dostałem , ofertę w ktej jest napisane,że jeśli skorzystam z oferty otrzymam marże niższą w kredycie o 0,5 % co będzie stanowić OK. 200 zł miesięcznie lub więcej. Zgodziłem się podpisałem i obniżono mi marzę o 0,5 % ale wysokośc raty spadła o 40 zł a nie 200 czy nawet wiecej. Próbowałem polubownie załatwić sprawę ale bez rezultatu. czy w takiej sytuacji mam szanse coś wygrać ??? Co prawda procentowo wszystko się zgadza ale kwota zdecydowanie nie bo różnica jest 5 krotna. ???

krytykant
 Wysłana - 22 czerwiec 2012 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

a na wyliczeniu jest wyraźnie, że 0,5 % = 200 zł ?

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

BaltazarG
 Wysłana - 22 czerwiec 2012 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

w ofercie jest napisane;
"Panu obniżenie marży o 0.5%, czyli do poziomu 2% - warunkiem obniżenia marży będzie założenie polisy PSO ze składką min. w wysokości xxxx PLN"...."Przy obniżeniu oprocentowania, o którym piszę powyżej, wysokość raty spada w stosunku miesięcznym o około 200 PLN, możliwe jest odchylenie w większej kwocie, z uwagi na spadający kurs waluty.

Jwst napisane ok ale czy kwota 1/5 to ok? a poza tym jedyny wpływa na wartość kwotową dalej podany jest kurs waluty który obecnie jest wyzszy czyli kwota ponad 200.

Lagerfeld
 Wysłana - 24 czerwiec 2012 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Getin, DB, Open czy inny Posrednik? jaki produkt Skandia, aegon, DB life,Axa? Kiedy to podpisales?

Marza jest obniżona dobrze. Jaki to kredyt hipoteka czy gotówka?

Bank cię nie oszukał tylko jesteś na tyle leniwy, ze nie czytasz co podpisujesz.

Kurva kurvie łba nie urwie, a jak urwie to po kurvie.

rere kumkum rere kumkum

BaltazarG
 Wysłana - 25 czerwiec 2012 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

a co za różnica jaki kredyt, tz. dla mnie akurat duża ale tak od strony prawnej. Czytam co podpisuje ale dałem zapytanie , że nie potrafię obliczyć jak wysokość marązy wpłynie na wyskość raty i dostałem odp. tyle , że nieprawdziwą i wprowadzającą mnie w błąd. Wydaje mi się, że jak ktoś mi proponuje kredyt np gotówkowy 0% i w ofercie dostanę napisane że rata wyniesie miesięcznie 40 zł a okazuje się że będzie wynosić 200 to jest to pewna niezgodność. Proszę o jakieś szczegóły w odp. być może się mylę , dlatego pytam

Lagerfeld
 Wysłana - 25 czerwiec 2012 14:09       [zgłoszenie naruszenia]

Jak mi odpowiesz na moje pytanie, to ja ci odpowiem na twoje. A jak nie, to trzeba bylo byc takim madrym w banku.

Kurva kurvie łba nie urwie, a jak urwie to po kurvie.

rere kumkum rere kumkum

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

oszukany przez bank - czy mam szanse wygrać

Warto przeczytać: Szczyt G 20- porażka czy sukces? | Potrzebna pomoc zakresu prawa zobowiązań | Prawn konsumenta!!!! | "Pierwsze cegiełki nowego światowego porządku." | zawiasy za pobicie, teraz sprawa o narkotyki | Dochód na członka rodziny - potrzebna pomoc | firmowe konto w banku | Model ekonometryczny | Amortyzacja prywatnego samochodu | zwolnienie z powodu błędu księgowej | Biznesplan !! Problem | zwrot towaru do sklepu-prawo | Podwyżki dla nauczycieli! | logika praktyczna ziembinski | Przesyłka z zagranicy | podrobienie | show | norweski | biomechanical | bareq | motywacja | opóźniony wytrysk | drb | RÓWNONOC | inicjowanie | wróżbita david | ropienie w na głowie | paranienormalni | st220 | yarekbboy | smartfon | balony | immieng | pitrek20 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.