FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2355 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
pół-widok pół-przekrój 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "pół-widok pół-przekrój"   

Rapier
 Wysłana - 21 grudzień 2009 14:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czy możemy stosować pół widok pół przekrój jeśli przedmiot jest tylko w pewnym stopniu symetryczny np. 3 walce. jeden włożony w drugi i etc. o R1>R2>R3 połączone z figurą nie symetryczną w celu ukazania grubości ścianek tworzących tą część przedmiotu powstałej przy połączeniu 3 walców, pamiętając o jak najmniejszej ilości rzutów

Neo3
 Wysłana - 21 grudzień 2009 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

pokaz jakis przyklad bo serio nie wiem co masz na mysli

MotorSport Technology.

Znawca -

trotyl_ton
 Wysłana - 24 grudzień 2009 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

nie mogę tylko ogarnąć sensu robienia tego. Półprzekrój oczywiście na te walce byś miał, czyli wyglądać to będzie jak takie paski na przemian zakreskowane i puste. O ile dobrze wyobrażam sobie. Tylko tego niesymetrycznego elementu nie przedstawisz jednym rzutem. Bynajmniej nie wyobrażam sobie takiego elementu niesymetrycznego który w półwidoku półprzekroju wyglądałby jednoznacznie..

tylus
HAKER
 Wysłana - 25 grudzień 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli figura jest niesymetryczna, to raczej muszą być co najmniej te 3 rzuty. Zależy jaka figura.

Półprzekrój tylko do symetrycznych..

Specjalista -

Neo3
 Wysłana - 25 grudzień 2009 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja dalej chcialbym to Zobaczyc

MotorSport Technology.

Znawca -

tylus
HAKER
 Wysłana - 25 grudzień 2009 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

No ja w sumie też. Nie do końca potrafię sobie wyobrazić te połączenie walców z figurą.

Specjalista -

pini000
 Wysłana - 27 grudzień 2009 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

pół widok, pół przekrój stosujemy gdy chcemy pokazać coś, czego nie widać w innych rzutach, np. jakiś otwór, który nie jest "na wylot". Nie znam dokładnie sytuacji, ale wydaje mi się że możesz, a nawet powinieneś zrobić pwpp, jeśli coś ważnego musisz pokazać na rysunku.

tylus
HAKER
 Wysłana - 27 grudzień 2009 16:00       [zgłoszenie naruszenia]

nie pomylił Ci się przypadkiem pół widok z widokiem cząstkowym ?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

pół-widok pół-przekrój

Warto przeczytać: Zadania z fizyki/mechaniki :O | zadanie z trescia | ciekawe zadanko | zadankooo | [mat] | Nierówność logarytmiczna | Matma POMOCY | Visual C++ | <CHEM>Oblicz rozpuszczalność | Obliczanie wynagrodzenia netto. | maly konkursik | zadanie matematyka finansowa | bryły wpisane w bryły | Fizyka - zadania ,studia...pomocy!!! | ruch harmoniczny - zadanie | [fiz] wzory na egzamin gim. | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | maciej8222@wppl | maciej8222 | nill555 | showup fotki | związki | mieszkanie | nerwusek19 | Squzi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.