FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10042 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
palcowka i problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "palcowka i problem"   

wezybaby
 Wysłana - 19 luty 2009 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki :).
poprostu troche sie bałam .
ale dzisiaj byłam i dostałam antybiotyk wiec mysle ze wszystko bedzie w porzadku
zrobilam jak mowiliscie , poszlam do rodzinnego powiedziałam o co chodzi i dostałam leki :)

Dzieki Malevin :)
a jesli chodzi o lekarza poprostu sie bałam bo to jest totalnie obca osoba no ale coz :)

jeszcze raz dzieki za pomoc

Tudor
 Wysłana - 19 luty 2009 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

prochal
lekarz to obca osoba
totalnie

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

Specjalista -

boom_boom
 Wysłana - 19 luty 2009 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

furagina najlepsza, jak uprosisz farmaeute to i bez recepty CI sprzeda

rimming na zdrowie !!! :)

michael 81
 Wysłana - 23 luty 2009 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

lekarza obowizzuje tajemnica ale powinnas isc

69Mlody69
 Wysłana - 23 luty 2009 13:08       [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem co to w ogole za pyerdolenie "balam sie isc do lekarza bo rodzice sie dowiedza" lekarz rodzinny to nie ginekolog i jak mu powiesz ze masz problemy z odlaniem sie to w glowie nie zapali mu sie lampka i nie przyjdzie pomysl "oooch boli ja jak konczy sikac to napewno jej chlopak z brudnymi lapskami grzebal jej w srodku " Troszke wiecej wyobrazni. Czy wymagam tak wiele??

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

palcowka i problem

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Depilacja | ** Pigółki na potencję ** | sutki a podniecenie. | Częstotliwość stosunków | pkt. G i orgazm | Całowanie w szyje xD | Prawda o kobiecych problemach z orgazmem.... | Problem | wytrysk w srodku | zdradziliście ? | po jakim czasie zaciągnełaś/zaciągnołeś nowa partnerke/nowego partnera do łóżka? | Po jakim czasie wysychają plemniki na penisie? | Porównanie. | Za gietki penis:( | Ankieta dotycząca masturbacji dla chłopaków | Czy pierwszy raz był udany? | rosji | aspartam | lc420 wud sc b1 | daggering | 18 lat i żadnej dziewczyny | 18 lat i żadnej | muzyka do samochodu | fajcia | okił | idealna sylwetka | idealna | sylwetka | httpwwwyoutubecomwatchv=rqtr_RvR3sY | three days grac | od sprzedawcy kunte bez A?adnej | nie umie robiA loda | wercia | pogoda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.