FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4103 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
palenie a wzrost 
[powiadom znajomego]    
Autor "palenie a wzrost"   

INSOMNIA
 Wysłana - 2 wrzesień 2004 23:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialabym zeby sie wypowiedzialy osoby, ktore sie na tym znaja, a nie takie co naczytaly sie artykulow, lub uslyszaly od mamy "nie pal bo nie urosniesz" No wlasnie, ile prawdy w tym stwierdzeniu? Mam kolezanke ktora pali od 12 roku zycia i mimo to urosla do 177cm. Wiele chlopakow palilo juz w podstawowce i sa wysocy. Duzo osob tez to od dziecka bierni palacze (podobno bierne gorsze niz czynne) ale jakos normalnie sie rozwineli. Lecz niektore osoby palace ktore znam, sa jakies takie dziwnie male hehe. Jak to w koncu jest ? ;/

aMarcin
 Wysłana - 3 wrzesień 2004 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jaram juz pare ladnych lat, a mam 180 wzrostu

"Death is for many of us the gate of hell; but we are inside on the way out, not outside on the way in"

-Zapaśnik
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 3 wrzesień 2004 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

jest potwierdzone naukowo ze palenie nie hamuje wzrostu

...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 wrzesień 2004 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet jeśli hamuje wzrost to minimalnie, 1-2 cm, to tak jak sterydy czy niezdrowy tryb życia.

bunchet
 Wysłana - 3 wrzesień 2004 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to zauwazalnego wpływu

Specjalista -

-diarq-
 Wysłana - 3 wrzesień 2004 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam 191 cm wzrostu, a pale od 13 roku zycia

-=Alkohol jest najpopularniejszym srodkiem przeciwbolowym sprzedawanym bez recepty=-

Bareq
 Wysłana - 4 wrzesień 2004 01:15       [zgłoszenie naruszenia]

ja pale nalogowo od 16 roku zycia i mam 183 cm, choc wtedy juz osiagnalem prawie w zasadzie wlasciwy wzrost

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

palenie a wzrost

Warto przeczytać: co sie dzieje.crack | Rzucam palenie z InSomKą! | Amfetamina - dobry srodek odchudzajacy?? | Zaufanie ... | Jak przekonać koleżankę, żeby rzuciła ćpanie | uzaleznienie od jedzenia :/ | Codzienne piwkowanie | Skutki uboczne... | Co byście powiedzieli komuś, kto 'ćpa' | grzyby konsekwencje | Lineage | prosba o link z opisami pigul | Prawdziwe oblicze i zagrożenia związane z tzw. Trawką Narkotyczną | wstret do wodki | Jak przetrwac glod? | kiedy sie konczy amotywacja po rzuceniu palenia mj? | listek20 | ideał sylwetki | xenon | FLESHLIGHT | szpilka | herzog | hack gadu gadu | sokołów | sex praca | agencja poszukkije pana | krociak | murano | karpacz | kelly lebrock | wasze fotki | wasze | stare czasopisma motoryzacyjne | najlepsze filmy 2012 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.