FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
palety 
[powiadom znajomego]    
Autor "palety"   

moved
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 15:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam , niewiem czy zakładam temat w dobrym miejscu , jesli nie to sorki .

WŁASNIE wróciłem z angli zarobiłem troche kasy i swita mi po głowie taka mysl , zeby załozyc firme produkująco EURO palety , mam działke o powierzchni 2 h , zamirzam to w tym roku ogrodzic postawic jakąs hale metalową ( umnie w miescie sprzedają taką konstrukcje z rozbiórki ZREMBU o powierchni 1450 metrów kwadratowych , chcą zato 45 tysiecy ) mam zamiar tez kupic tartak do ciecia drzewa . Jezeli ktos jest zorietowany w tych sprawach prosze o pomoc , jak to jest z załatwianiem wszystkich spraw w zwiazku z załozeniem takiej firmy , i czy wogóle produkcja palet jest opłacalnym interesem ?

kanarek
 Wysłana - 26 czerwiec 2007 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Stawiasz halę aby robić EUROpalety ?

Chroń swoje nerwy.

Kask
 Wysłana - 29 czerwiec 2007 22:54       [zgłoszenie naruszenia]

Masz tylko pomysl - nic poza tym.
Tartak bylby juz czyms lepszym bo Europalety mozesz robic dodatkowo a nie jako podstawa dzialalnosci. Ale tartak to nie taka prosta sprawa.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

palety

Warto przeczytać: kasa z szkoly | Szkoły cosinus | Umowa ustna | WALEK NA ALLEGRO ! pomozcie | gdzie w polsce zrealizowac czek ze zwrotu podatku w uk | Naprawa Gwarancyjna | wycięcie sosny w ogrodzie bez zezwolenia | monitoring w przedszkolach | Pozew | witajcie chciałem dowiedzieć się ile kosztuje wynajęcie adwokata | systematyka dziennika ustaw | wyrok z sadu apelacyjnego co dalej? | akt administracyjny | Co grozi za ciężkie pobicie - temat uprzednio założony przez r1z2 | Pytanie odnosnie przejscia z Krusu na ZuS | ubezpieczenie - gdzie warto? | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | ślubu | brak oplaty OC | goła | spłoną wozy TVN | wnb | samsung | booster | booster567 | serek | wymarzone mieszkanie | płaszcz | ściągnąć | kowbojki | skyrim | Truskaffkowa_Ja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.