FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17227 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
pancerna kurzajka %-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Jaskółcze ziele 
Skalpel/Bagnet/Scyzoryk 
Wartner 
Brodacit 
Ząbek czosnku 
Krew gołębia 
Kwas siarkowy 
Kwas solny 
Wizyta u chirurga/kosmetyczki 
dorący stalowy pręt 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "pancerna kurzajka %-)"   

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 marzec 2006 10:24   

Przeniesiona przez zaborek z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Znacie jakieś sposoby na kurzajki?
Mój problem polega na tym że żadne wartnery i inne wynalazki na moja nie działają
Nawet kwas siarkowy nie jest w stanie jej unicestwić
Jeszcze z kwasem solnym spróbuje ale wątpie czy się uda...
Jak utne nożem to kurde odrasta
Może znacie jakieś ,,babcine sposoby" ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Casusbelli
 Wysłana - 18 marzec 2006 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jaskółcze ziele dziala na 100% poszukaj w necie jak wyglada.

Latwo sprawdzic czy to to- po przelamianiu lodygi zolty albo pomaranczowy sok plynie.

Zrywasz to, smarujesz kurzajke tym sokiem w miare regularnie i znika w chvj

Wiem bo wyleczylem tak kilka.

Tylko zawsze do okladow zerwij swieze - tyle tego rosnie ze nie bedzie problemu.

krytykant
 Wysłana - 18 marzec 2006 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

idz do lekarza, znieczuli ci ciekłym azotem i wypali

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Hermin
 Wysłana - 18 marzec 2006 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

do lekarza umówić sie na zabieg<yes>

nie wiem czy próbowałeś zamrazacza... nie pamiętam jak sie nazywa ale kosztuje około 50zł i mi pomógł, chociaz zadne inne kwasy sobie nie radziły.

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

zamrarzacz zwie sie wartner...mi nie pomógł
Nie będe chodzić do lekarza, wypalić to sobie moge samemu...
Ale dziwi mnie że kwas siarkowy nie pomógł...mhm..może woda królewska
Ropzuszcza złoto, platyne...muszę sobie ja spreparować

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Hermin
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

przy okazji pół ręki sobie wypalisz

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

snowee
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Jak bylem malym smykiem to mi wycinali z palca u nogi Przy znieczuleniu tak darlem morde, ze mnie pol szpitala slyszalo, a jak wyszedlem to jakas babcia o mnie czy mnie tam czasem ze skory nie obdzierali Smiesznie wygladalo jak mi wycinali kawalek palca a ja nic nie czulem... Pozniej "mala" dziure mialem w palcu Nigdy nie zapomne miny mojego ojca Ktory zamiast wyjsc i poczekac na korytarzu to stal i sie chwial lekko, bo juz go wykrecalo Mi ja tak usuneli, ale zapewne przez 10 lat technika poszla do przodu, wiec napewno sa lepsze sposoby Pozdro

kozbi
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Casusbeli dobrze mówi jaskółcze ziele pomaga na 100%.

Jaskółcze ziele zawiera substancje, które mają działania: przeciwnowotworowe (chelidonina hamuje podziały komórek), bakteriobójcze, pierwotniakobójcze, grzybobójcze, czyli chyba wszystko co potrzebne do wyleczenie kurzajek.
Najwiecej tego soku o którym pisał Casu jest w dolnej czesci łodygi, przy korzeniach. Jest to roślina pospolita i rosnie chyba w całej Polsce.

Niestety zima w tym roku sie przedłuzyła i mozesz miec problemy ze znalezieniem jej(normalnie w marcu jest juz na łąkach) poszukaj w miejscach gdzie snieg stopniał.
Powodzenia

Pare zdjęć i informacji:
[http://www.atlas-roslin.pl/gatunki/Chelidonium_majus.htm]
[pl.wikipedia.org/wiki/Glistnik_jask%C3%B3%C5%82cze_ziele]

oj tam oj tam sialalala

Y.O.G.A.21
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

słyszałam cos ,ze ponoć trza obrać cytryne i tą skórke przyłożyc i zawinąć bandażem i powtarzać to przez kilka dni, no ale gwarancji nie daje, ja to tylko wyczytałam kiedyś w jakiejś gazecie typu ``pani domu``

Żeby płynął czas , nie obok, ale w nas:-)

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

moze ktos zapodac zdjeciem kurzajki?

XXX

Ekspert -

vogue
 Wysłana - 18 marzec 2006 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

hmm...a probowales Brodacidem? slyszalam,ze pomaga...po cieklym azocie mojej kolezance "odrosla" po pewnym czasie jeszcze wieksza...

hmm...znalazlam jakis artykul o lekach:
kurzajki
Myślisz, że poradzisz sobie z kurzajkami bez pomocy lekarza? Boisz się zabiegów u dermatologa? Chcesz działać na własną rękę! No to działaj! Jest spora szansa, że wyleczysz się płynami dostępnymi w aptece.
Trzymamy kciuki i polecamy środki sprawdzone w walce z tym schorzeniem. Jednak jeśli po miesiącu efektu nie widać, koniecznie spotkaj się z lekarzem.

ROZGRZEWKA

zanim złapiesz za flakon z płynem, wymocz skórę przez pięć minut w ciepłej wodzie; wtedy leki lepiej wnikną do komórek naskórka i skutek kuracji będzie lepszy; żeby nie uszkodzić zdrowej skóry, posmaruj ją wcześniej wazeliną; gdy preparat zacznie działać, a skóra się złuszczać, możesz delikatnie wycinać zniszczone części kurzajki cążkami do skórek (potem je zdezynfekuj!)

LEKIEM W NIĄ!

Brodacid bez recepty

# co zawiera - kwas salicylowy, kwas mlekowy, dimetylosulfotlenek, które niszczą kurzajkę, rozmiękczając ją i rozpuszczając

# jak wygląda - jak lakier do paznokci: po odkręceniu buteleczki masz korek z plastikową szpatułką; w buteleczce znajduje się bezbarwny, dość gęsty (ale rzadszy od lakieru) płyn o kwaśnym zapachu

# jak stosować - smaruj kurzajki szpatułką umoczoną w płynie; poczekaj aż zaschnie i zrobi się biała błonka; staraj się nie rozlewać preparatu po zdrowej skórze i omijaj wszelkie znamiona z włosami, pieprzyki oraz oczy i usta

# czas kuracji - dwa razy dziennie przez sześć?osiem tygodni

uwaga! nie dopuść, aby płyn rozlał się na zdrową skórę, bo może ją podrażnić

Duofilm bez recepty

# co zawiera - kwas salicylowy, kwas mlekowy

# jak wygląda - bezbarwny płyn w butelce z aplikatorem; ma kwaskowaty zapach

# jak stosować - dotknij kurzajkę aplikatorem z płynem; pozwól, aby płyn wysechł na skórze; możesz go stosować, gdy jesteś w ciąży lub karmisz

# czas kuracji - raz dziennie przez 6?12 tygodni

uwaga! nie stosuj leku na błony śluzowe: uważaj, żeby płyn nie kapnął ci do ust, oka lub na narządy płciowe

Verrumal na receptę

# co zawiera - kwas salicylowy, który zmiękcza kurzajkę, i fluorouracyl, który hamuje jej rozwój

# jak wygląda - bezbarwny płyn w butelce z pędzelkiem

# jak stosować - przed nałożeniem preparatu strząśnij z pędzla nadmiar płynu; pędzluj tylko kurzajki, nie zdrową skórę

# czas kuracji - dwa?trzy razy dziennie (lub więcej, np. na zgrubiałe brodawki stóp) przez sześć tygodni

uwaga! mogą się pojawić podrażnienia skóry i nadżerki

Thuja-Dagomed 31

# co zawiera - złożony lek homeopatyczny

# jak wygląda - małe granulki

# jak stosować - pięć granulek rozpuść w łyżce letniej niegazowanej wody i wypij

# czas kuracji - trzy razy dziennie przez dwa-trzy miesiące

uwaga! lek przyjmuj 30 min. przed posiłkiem, a po, nawet godzinę; nie pij mocnej kawy, herbaty, nie używaj ostrych przypraw i mięty pod żadną postacią (działanie leków homeopatycznych osłabia nawet umycie zębów pastą miętową)

Samo Zrowie 07. 2003

Renata Ciemięga

konsultacja lek. med. Bożena Bierzniewska, dermatolog

.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pancerna kurzajka %-)

Strony: 1 2 3 4