FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3329 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
panikuje?moja lipna historia 
[powiadom znajomego]    
Autor "panikuje?moja lipna historia"   

100lica
 Wysłana - 16 październik 2006 17:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.insomnia.pl/Bardzo_prosze_o_usuniecie_wszystkich_moich_wypowiedzi%2E-t597179.html]

Zmieniony przez - Lis3K w dniu 2008-09-04 14:31:40

MarcinLeg
 Wysłana - 16 październik 2006 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

Urzekła mnie twoja historia...

Łap soga na pocieszenie

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 16 październik 2006 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Olaboga chłopie, nic na siłe wszystko młotkiem, a tak na poważnie to czym się przejmujesz??? Przyjdzie czas i spotkasz tę jedyną i wszystko będzie git. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, ze chcesz na siłę spotkać miłość swojego życia. Troche cierpliwości, a jakoś napewno się ułoży. Miłość nie wybiera, a tymczasem się baw i won na miasto, a nie przed kompem siedzisz. Może dzisiaj spotkasz tę jedyną

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

LukRecJa
 Wysłana - 16 październik 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm
też dam soga na pocieszenie

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

gienek78
 Wysłana - 16 październik 2006 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Rzeczywiście peszek. Może pora zmienić nastawienie do kobiet albo cuś nie wiem co. Bo jak na razie to trafiałeś na jakieś lewe kobiety. Mi na przykład powiodło się jak zmieniłem towarzystwo. Zresztą nadal uważam, że dobrze zrobiłem, odciąłem się od starego towarzystwa i nowe samo się znalazło, zupełnie inne i kobieta taką jak zawsze chciałem mieć przy okazji też się znalazła.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

100lica
 Wysłana - 16 październik 2006 17:54     
 Usunięta przez Skarbowy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

rafee
 Wysłana - 16 październik 2006 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro tyle roznych kobiet od ciebie pouciekalo to cos chyba jednak musi byc z toba nie tak...

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

100lica
 Wysłana - 16 październik 2006 18:03     
 Usunięta przez Skarbowy za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

djNokio
 Wysłana - 16 październik 2006 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi sie, ze po prostu wybierasz głupie dziewczyny, z toba moze byc wszystko okej.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Prikrasnyj
 Wysłana - 16 październik 2006 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro wiesz czego chcesz, spróbuj może w biurze matrymonialnym, albo podobnie ukierunkowanym interesie, niekoniecznie internetowym, jakieś potańcówki dla ludzi co sie już na kimś zawiedli, czy cos takiego

VidaL
 Wysłana - 16 październik 2006 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nic na siłę. Brzmi banalnie, ale taka jest prawda. W życiu jest tak, że jak czegoś chcemy, to nie możemy tego dostać, a jak zaczyna nam coś zwisać, to potem często sie układa. Kiedyś jak byłem młodszy też na siłę chciałem mieć pannę, ale nie mogłem sobie takiej znaleźć, bo strasznie wybredny jestem. Po pewnym czasie jak już zaczęło mi to latać, czy jestem sam czy nie, gdy zaczęło mi być dobrze samemu i samotność nie była dla mnie problemem spotkałem wspaniałą pannę. Jednym słowem ideał. Najśmieszniejsze jest to, że nawet już się nie chciałem wiązać, bo po prostu przyzwyczaiłem się do samotności. I co..? Dzisiaj jesteśmy razem. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia. Jak przestaniesz szukać panien i nie będziesz każdej napotkanej traktować jako ewentualnej partnerki, to na pewno prędzej niż myślisz znajdziesz pannę dla siebie.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

panikuje?moja lipna historia

Strony: 1 2 3