FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1370 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
panowie sprawa jest. czy ona żałuje?  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "panowie sprawa jest. czy ona żałuje? "   

witek09
 Wysłana - 26 lipiec 2016 01:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? 2 tygodnie temu znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Ja oczywiwcie pierwszy popatrzylem w telefon nim mnie zobaczyal Trochę tak jak by się odwróciła plecami.
Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. 2 razy proponowalem spotkanue.Sytauacja miała miejsce dwa tygodnie temu. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.
gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .
Wczoraj idąc na silownie ponownie ją widziałem. Szła z ciotka z zakupami. Poszliśmy na zderzenie czołowe. Myślę powiem część nie będę chamem. Na to ona " heejjjj" taki uśmiech od ucha do ucha. Bardzo się ozywila.

kaspen
 Wysłana - 26 lipiec 2016 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

ty-Raz raz ****o, ściągaj te ****a gacie ty,
ona-co ty zwariowałeś?
ty-Ściągaj ****a nie *******!

tak to powinno wygladac

pozdrawiam, Adolf Dymsza

Ty sikor ogarniaj, żeby nie zjebał ci tramwaj.

killahh
 Wysłana - 26 lipiec 2016 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

witek walcz o te milosc

przeciez widac ze cie kocha

stówa - wydaję ją jakbym spluwał

Tex31
 Wysłana - 29 lipiec 2016 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie rozumiem z tego tematu. Możesz jakos bardziej skłądnie? Jedynie po tytule moge sie domyslicm o co ci chodzi, więc odpowiadam: pogadaj z nia, zapros jeszcze raz jak odmówi to znaczy ze nie załuje i cie olewa. A z kolezanką to na bank ustawka

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

witek09
 Wysłana - 29 lipiec 2016 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

No wiem ze ustawka. Rok temu to było. Tylko ze trochę się boję odrzucenia znow

Tex31
 Wysłana - 30 lipiec 2016 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

To albo sie boisz i bedziesz sie jeszcze długo zastanawial co ona mysli, albo zapytaj, co stracisz? Nic, zyskasz mnóstwo czasu które straciiłbys na myslenie o pierdołach. Nie widze nic złego w odrzuceniu, chyba ze jestes delikatnym pedałkiem ze szklana konstrukcja psychiczna, która moze zburzyc odmowienie randki...

Ekspert -

Psycho93M
 Wysłana - 1 sierpień 2016 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

...

Zmieniony przez - Psycho93M w dniu 2016-08-01 22:25:14

[http://www.w201w124.com/forum/] - zapraszam

witek09
 Wysłana - 2 sierpień 2016 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi o to ze nie wiem czy ona tego chce. Jak by cos chciala to by sie odezwala sama mimo ze mnie olala.. no wiem ze ustawka z kolezanka. Rok temu proponowałem dwa razy i nie chciala

Zmieniony przez - witek09 w dniu 2016-08-02 22:33:45

Tex31
 Wysłana - 3 sierpień 2016 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jak liczysz że.sama zaproponuje to możesz czekać w nieskończoność

Ekspert -

witek09
 Wysłana - 3 sierpień 2016 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko kurde nie wiem. Wtedy ostatnio tak zareagowała. ," heejjjjj, jak gdyby nigdy nic. I ten radosny usmiech od ucha. Albo jest mila i tyle.gdyby chciala to by napisala tak jak sama zagadala

Zmieniony przez - witek09 w dniu 2016-08-03 14:37:01

Tex31
 Wysłana - 3 sierpień 2016 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra rób jak chcesz, nigdy sie nie dowiesz w takim razie. Dziewczyny nie lubia takich pisd które czekaja na pierwszy ruch z jej strony.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

panowie sprawa jest. czy ona żałuje?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: wiesz mamo, teraz to fajnie jest być puszczalską? | błagam pomozcie | Ludzie naprawdę są tacy głupi? | help . | Jak zaimponować kobiecie? | Jak poradzić sobie z natrętem? | Jak poderwac dziewczynę? Szkola i ona. | czy jak dam jej czas to pokocha | Witam, proszę o pomoc | Nie wiem co robić.... | czy chłopak powinien płacić za dziewczyne? | Co mu doradzić ? | Przesłanie dla scr0la :O ^^ | Lipa wyszła :) | COŚ O ROZSTANIU - CZY MUSI PRZEBIEGAĆ BURZLIWIE I W KŁÓTNI? | mieliście takie coś? | tweester | so_shy | suchy89 | matki facebook | jak podnieciA faceta | peterz274@wppl | zniszczeni imprezowicze | gay | pisanie | wso kwestonariusz osoby | bez zobowiązań | kpmg | erotyczne fotki | sokolicy | Izotek | jak sformatowac laptopa | speria | xperia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.