FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6314 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
paralizator-pałka/ czy warto kupić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "paralizator-pałka/ czy warto kupić?"   

madopi
 Wysłana - 14 październik 2005 19:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, jestem tutaj poraz pierwszy i jeżeli powinienem zadać to pytanie gdzie indziej i w
innej formie(cokolwiek to znaczy) to sorki.

Chcę kupić pałkę URP o długości 505cm, lecz opinie ludzi na temat paralizatorów nie są zbytnio przemawiające na ich korzyść. Z drugiej jednak strony pare opiń na temat pałek paralizatorów było optymistycznych. Proszę o jakąś radę... Wiem że podobne pytanie padło już na forum, mi jednak zależy na informacji o konkretnym rodzaju paralizatora jakim jest...pałka URP.
Poza tym zastanawiam się co by się stało z napastnikiem gdyby został potraktowany dwoma takimi pałeczkami naraz. Pozdrawaim wszystkich i czekam na podpowiedź

beldzior2
 Wysłana - 14 październik 2005 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

chyba jedyny ,,działajacy paralizator" to TASER X26C

... z braku laku..
.dobry kit...
[www.pajacyk.pl] -wchodzić !!!

madopi
 Wysłana - 15 październik 2005 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety nie stać mnie na cacko kosztujące 6.900,- Potrzebuję czegoś co chociaż na 2min obezwładni napastnika. Intrygują mnie więc te owiane tajemnicą pałki paralizatory oraz stan napastnika jeżli potraktowany zostanie z dwóch.
W każdym razie dzięki za propozycję i czekam na jeszcze... pozdrawiam

Hadouken
 Wysłana - 17 październik 2005 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

"Niestety nie stać mnie na cacko kosztujące 6.900,- Potrzebuję czegoś co chociaż na 2min obezwładni napastnika. Intrygują mnie więc te owiane tajemnicą pałki paralizatory oraz stan napastnika jeżli potraktowany zostanie z dwóch."

Zainwestuj w zwykla pale . Wyprobowana przez tysiace lat i niezawodna. Po co tyle kombinowac? Jeszcze sam sie znokautujesz.

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

szambo
 Wysłana - 24 październik 2005 13:27       [zgłoszenie naruszenia]

ten długopis ma w srodku gaz pieprzowy. jak psikniesz komus z takiego to nawet nie bedzie wiedzał co mu sie stało.jest prawie nie widoczny a kosztuje nie wiecej niz 50zl.

znajdziesz go na militaria.pl

MP5 i RPG-7 stanowią dla mnie jedność.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

paralizator-pałka/ czy warto kupić?

Warto przeczytać: Strzelnice - Katowice, Kraków | >>>POWITANIA<<< | Najlepsze bronie i wynalazki wojenne w historii | Kabury | Las - komary, kleszcze i inne robactwo | Phrobis III M9 | Zezwolenie | strzelnica - Lizawka - Poznań | Jaki nóż? | Izraelska interwencja w Libanie | WOJSKO | 10 przykazan zakładnika | 12 Dywizja Zmechanizowana [Szczecin} | odpowiedzialnosc karna za atak z paralizatorem.. | Scenariusz ataku na Wrocław | Jaka wiatrówka? | motorolaw220 puk misi | własna DG | only cats | TOPIK | piłkarzy | nagość | jacek | co warto | klus stańska | Pazdan | durex classic | cipke | termos | pepe | grecja | m jak miłość 1054 | pluto20 | studniów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.