FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2282 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
passat CC nie dziala klima 
[powiadom znajomego]    
Autor "passat CC nie dziala klima"   

marcin1528
 Wysłana - 14 lipiec 2010 13:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

nie dziala mi klima w passacie cc mam na mysli ze w takie upalne dni dmucha mi samo cieple powietrze. Jak nawet ustawiam na najmniejsza temperature to i tak z nawiewu leci cieple powietrze. Moze wiecie co to jest i moglbym zrobic to sam bo do serwisu umówiony jestem na przyszly tydzien>
Z gory dzieki za jakes rady.

GadDemyt
 Wysłana - 14 lipiec 2010 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

moze wklad sie wyczerpal .

Zmieniony przez - GadDemyt w dniu 2010-07-14 13:14:12

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 14 lipiec 2010 13:14      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba nabić i odgrzybić
~150 zl

<3<3 Revy <3<3

marcin1528
 Wysłana - 14 lipiec 2010 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki panowie

paw7897295
 Wysłana - 14 lipiec 2010 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj forum pasjonatów passata cc i tam zobacz. Oni na pewno będą wiedzieć lepiej.

Neo3
 Wysłana - 14 lipiec 2010 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

poszukaj forum pasjonatów passata cc i tam zobacz. Oni na pewno będą wiedzieć lepiej.
tak, tam na pewno sa lepsi internetowi diagnosci

MotorSport Technology.

Specjalista -

szymasinso
 Wysłana - 14 lipiec 2010 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Najprawdopodobnie trzeba nabić o odgrzybić klime. Istnieje tez prawdopodobienstwo ze to sprezarka, czego bym nie zyczyl. Mozliwe ze to tez osuszacz lub zawór klimy. Pojedz do warsztatu gdzie tym sie zajmuja, napewno cos poradza

paw7897295
 Wysłana - 14 lipiec 2010 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

neo, aktualnie jestem zarejestrowany na forum Mercedesa 190 i 124. Uwierz mi, że ludzie takie rzeczy diagnozują przez internet, że byś się zdziwił.

Neo3
 Wysłana - 14 lipiec 2010 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

ale co tutaj jest do diagnozowania ? jest umowiony na wizyte i tak podjedzie i tak i tak mu to tam zrobia a nie on sam.

MotorSport Technology.

Specjalista -

4stars
 Wysłana - 14 lipiec 2010 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

za duzo elektroniki w takich autach. Rownie dobrze mogl pojsc bezpiecznik. Tak samo co ma odgrzybianie do tego ze wali cieplem? Raczej widze problem w ukladzie elektrycznym jesli juz.

Searching for the truth is easy.Accepting the truth is hard.

paw7897295
 Wysłana - 14 lipiec 2010 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

no widzisz neo. Niektórzy czekają grzecznie na wizytę u mechanika, a inni próbują się czegoś dowiedzieć o usterce lub spróbować samemu coś zrobić.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

passat CC nie dziala klima

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Szkoła (NIE)bezpiecznej jazdy %) | Koszt rejestracji i podadek bo juz zgłupiałem. | skrzynia C5 | Czego słuchacie w aucie ? | VW Golf 3 (Chyba coś z elektryką) | Umowa kupna/ sprzedarzy | koszty na zime | rególacja kiery w astrze | MTM Moto Show Warszawa 2009 | Opłata skarbowa - kiedy? | Zadrapany plastikowy zderzak | PRAWO JAZDY | Tuning Suzuki Samurai 1.9TD 2000r. | naprawa golf 3 | rejestracja auta, podatek w us | Rysunek | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | mt5034 | jak móc dłużej | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.