FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1545 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
perfidny złodziej 
[powiadom znajomego]    
Autor "perfidny złodziej"   

garfiield
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 23:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam nie mam kurva farta do tego allegro, po tym jak kupiłem podrobke ipoda powiedzialem sobie ze nigdy wiecej nie kupie rzeczy wartej wiecej niz 100 zl. 20 marca wylicytowalem film na dvd za 40 zl. pisalem do sprzedawcy, dzwonilem do niego a on zapewnial mnie ze wyslal paczke. w koncu poprosilem go o skan dowodu wysylki, odpisal mi ze nie ma bo wyrzucil
mija miesiac pisze mu maila, ze zadam zwrotu kasy na co on odpisuje mi ze film wyslal i z jego strony to wszystko i nic go nie obchodzi. jestem pewny ze filmu wcale nie wyslal. no i jak tu sie nie wkurvic ?? czy to nie powinno byc tak ze placac temu debilowi za wysylke i za towar on odpowiada za niego dotad az nie bede mial go w swoich lapach ??
niby 40 zl to nieduzo ale dlaczego mialbym odpuscic jakiemus frajerowi ktory robi ludzi w chvuja ? o dziwo jest supersprzedawca i ma ponad kilka tysiecy pozytywnych komentarzy, negatywnych ma okolo 20, ale to tez pewnie dlatego ze ludzie boja sie dawac negatywy. bardzo prosze o pomoc jak wyglada to ze strony prawnej, czy moge cokolwiek zrobic z racji niskiej wartosci przedmiotu ?

Zmieniony przez - garfiield w dniu 2009-04-20 23:12:08

Maciek_82
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php]

A tak poza tym masz lekcję na przyszłość: Prawdziwe złodziejstwo to legalne filmy

Zmieniony przez - Maciek_82 w dniu 2009-04-20 23:25:52

garfiield
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

ok, dzieki.
czyli mi kase zwroca, ale on nie poniesie zadnych konsekwencji ?
tu w sumie nie chodzi mi o to, ze nie mam tej kasy tylko, ze jakis cwaniak tak sobie dorabia, wlasnie oszukujac ludzi.

i nie uwazam zeby oryginalne filmy byly zlodziejstwem, chociaz fakt ceny czasami przesadzone

mm90
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

idz zglosic kradzież na policje

wg regulaminu owszem od momentu wyslania paczki juz za nia nie odpowiada ale MUSI miec potwierdzenia nadania

bez niego jest na przegranej pozycji

wiec smialo, jak go na makowiec zaproszą to zapewne sam sie postara aby zwrócić Ci należności

"I walk a higher path son."

mm90
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

najpierw jeszcze powiedz mu ze idziesz zglosic kradziez, moze zaereaguje sam i nie bedziesz musial sie fatygowac

azda
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 00:54      [zgłoszenie naruszenia]

Garfield jak mozna to daj adres do profilu tego goscia ,zeby przyszli kupujący sie nie nacieli

idz zglosic kradzież na policje

o 40zl ? zrobią raport i w hvju bedą mieli jak zawsze i jak wszystko

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

Duncanlove
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czasem wysłanie skanu zgłoszenia sprawy na policji potrafi zdziałać cuda.

UjekF
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez raz zgubiłem dowód wysyłki,moze iść na ta poczte gdzie wysłał i napisać pismo ze chce kopie dowodu wysyłki, po okolo 2 tygodniach mu przyjdzie do domu.

melvinmilk
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem ludzi którzy tak łatwo odpuszczają. Sorry, ale ja bym temu kolesiowi na chatę wjechał, nawet jesli podroż byłaby droższa niz kwota jaka dałem za towar.

Zresztą ja sie o 100zł w sadzie biłem (wygrałem) z tele2 - jest jeszcze gdzieś tu mój temat :)

ddd

el - passo
 Wysłana - 23 kwiecień 2009 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

W momencie odebrania przesyłki przez listonosza/kuriera za paczke odpowiada firma/osoba która ją odebrała. On wysłał paczke, dostał ksero listu przewozowego albo jakiegoś potwierdzenia i wszystko.
Teoretycznie, ten dokument powinien trzymać przez jakiś dluższy czas ale kto sprzedając np 20 przedmiotów na dzień trzyma wszystkie dokumenty tym bardziej na przedmioty warte 40zł?

mm90
 Wysłana - 24 kwiecień 2009 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy rozsadny trzyma

to dokumenty, ich sie nie wyrzuca

takie tlumaczenie to ma kazdy kto robi wałki, a to że przelew nie idzie bo wina banku

a to że poczta itd.

jeśli nie ma potwierdzenia to leży

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

perfidny złodziej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Mandat karny | Otwieram gabinet kosmetyczny | zwolnienia pracowników | Oszczędności a ryzysko ich straty | Kredyt konsumpcyjny | grób rodzinny | Pomoc przy projekcie firmy - kilka pytań | Pomocy potrzebuje biznes plan:(:( | Fundusz | Problem z przekroczeniem granicy/brak dowodu osobistego i przeterminowany paszport... | oszustwo internetowe - podejrzany | Problem z czatem v2 | 7 pytań z Wstępu do Prawoznawstwa | Czy tak mozna ?? | Mandaty a komornik | taka sobie bójka | bieluń | uczenie się | laska którą | basen | AMW 2013 | akademia marynarki wojennej 2014 | odbić | Lara | jak postępować z kobietami poradnik dla desperata | automaty | nago zdjęcia | świadectwo pracy | dukana | zakopane | mama z synem | nago w domu | paranoik | kontra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.