FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5786 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
perfumy meskie adidasa 
[powiadom znajomego]    
Autor "perfumy meskie adidasa"   

xapatan
 Wysłana - 1 marzec 2009 14:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam pytanie ktory z zapachow adidasa waszym zdaniem jest najlepszy: BLUE CHALLENGE,DYNAMIC PULSE,GAME SPIRIT,ICE DIVE,SPORT FIELD,TEAM FORCE,VICTORY LEAGUE,DEEP ENERGY,FAIR PLAY

chcialbym sobie jakis kupic bo aktualnie nie posiadam zbyt duzo kasy tylko zupelnie nie znam zapachow adidasa licze na pomoc pozdro

domen_16
 Wysłana - 1 marzec 2009 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Mam gdzies ten Victory chyba, taki zlotawy. Z rok juz lezy w szafie i zapach nie za ciekawy, chyba go jakos dostalem.

...

Znawca -

szczypek90
 Wysłana - 1 marzec 2009 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

ale czy to musi byc koniecznie adidas?

mexx, esprit, jest cała masa ładniejszych (moim zdaniem) zapachów niż właśnie adidas

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -

sebalzk
 Wysłana - 1 marzec 2009 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

miałem kilka zapachów adidasa, game spirit daje rade, a poza tym j/wyżej

<chrup chrup>

xapatan
 Wysłana - 1 marzec 2009 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

no tak ale te mexx, esprit nie sa wcale takie tanie za 50ml wychodzi jakies 50zl a adidasa jest 100 za 25zl moze jeszcze macie jakies ciekawe propozycje

xapatan
 Wysłana - 2 marzec 2009 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

tak przegladam allegro od dluzszego czasu i widze ze duzym powodzeniem cieszy sie perfuma ADIDAS ACTIVE BODIES CONCENTRATE 100ml kosztuje 59zl uzywal ktos tego zapachu?? bo na aukacjach sprzedaja tego po 60-90 sztuk czyli dosc sporo nie chce wklejac linka zeby sobie ktos nie pomyslal ze sam to sprzedaje i robie tylko reklame jezeli ktos mial do czyenia z ta perfumka bardzo prosze o jakas opinie

hahaheheha
 Wysłana - 3 marzec 2009 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

kiedys to byly czasu jak mama kupila mi w gimnazjum czarnego adidasa..wszystkie dupy byly moje

Zmieniony przez - hahaheheha w dniu 2009-03-03 10:40:07

Corvis
 Wysłana - 3 marzec 2009 11:19       [zgłoszenie naruszenia]

też kiedyś miałem czarnego- wszystkie moje

kup sobie antonio banderas blue seduction czy jakoś tak. I nie gadaj ze perfumy adidasa są o tyle tansze od innych, bo ten fajny zapach banderasa kosztuje tyle samo co inne 50ml adidasa, a jest lepszy i fajniejszy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

perfumy meskie adidasa

Warto przeczytać: Solarium i trądzik | Kurtka diverse | Wąskie bluzy / koszulki - firmy ! | Buty Adidas "Rybki", "rekiny" poszukiwania | trendy klubowe 2008 | Metroseksualny ? | Lerros i John Stanley | Mieszanie zapachów | Sklepy internetowe z kolczykami | Bania na czarno | korektor | Nike Court - jaki model ? | Wory pod oczami i dziwne czerwone żyłki po bokach nosa ..... | Czy od korektora powstają przebarwienia?? | Co zrobić, żeby grzywka szybciej odrosła?? | co to za kurtka? | bezpośrednie inwestycje | tom ford | kobielak | masturbacja wzajemna | policja testy | laski z fotki | czy kręci cie | towarzyska | joanna trzepiecinska | praca w holandi | kontaktowa dziewczyna | jak doładować konto w holandi | jak doładować konto w holandi | penis śmieszny | penis skurczony | głowy | edyta gorniak nago | big brother poland | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.