FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1954 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pewna historia 
[powiadom znajomego]    
Autor "pewna historia"   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 6 maj 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

bo dziewczyny są delikatne i łatwo jest je stracić na przykład miej dobrą koleżankę (nie dziewczyne ale zwykłą dobrą koleżankę) i dobrego kolege
mówisz do koleżanki: "ty kur.wo wyruchać cie w dupe?"
mówisz do kolegi: j/w
jaki efekt? koleżanka popłacze sie załamie wnerwi złapie doła i milion innych nieszczęść z tego powodu ją spotka i raczej nie będzie już twoją koleżanką a jeśli już to musiał byś ją przepraszać słać kwiaty i nie wiem co jeszcze
a kolega? odpowie ci czymś podobnym i już nawet przez głowe mu nie przejdzie żeby sie obrazić, można dać komuś w ryj a następnego dnia siema siema i iść na piwo i dlatego to co napisał zawodny ma sens "laski odchodzą koledzy zostają" ja to bym przekształcił tak: z laską trzeba sie obchodzić jak z jajkiem żeby nie potłuc a z kolegami można sie bić a i tak będą kolegami

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 6 maj 2005 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

zauwazylem ze to jest prawdziwe, laski sie zmeiniaja, kumple stale ci sami, laska cie opusci kompel zostanie, w****isz sie na kumpla za***iesz mu on tobie i zaraz jest dobrze, a z laska to niestety tak nei jest

wixa:-}

Znawca -

tig215
 Wysłana - 7 maj 2005 00:29       [zgłoszenie naruszenia]

no jak jakiejs zaj*biesz to na pewno nie bedzie dobrze
ale racje trzeba ci przyznac, ja tam wole dobra przyjazn niz jakas panienke na miesiac czy dwa

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pewna historia

Strony: 1 2