FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1899 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pewna historia 
[powiadom znajomego]    
Autor "pewna historia"   

manczo
 Wysłana - 6 maj 2005 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Znalazlem sie w takiej dziwnej sytuacji, zaczne od poczatku.. mianowicie ostatnio zacząłęm kręcic z fajna laska, dogadujemy sie super itd. i wszystko zmierza ku temu ze bedziemy razem...ale jak w kazdej historii jest cos zlego ;) z ową dziewczyną próbował coś moj dobry kumpel pokręcić...(nie wyszlo , po tygodniu ona go olała) wiem ze on jest w niej dalej niezle zakochany... no i co teraz?! Mam brac sie za dziewczyne do ktorej kumpel cos czuje..czy moze sobie odpuscic kiedy jeszcze mozna.. Co myslicie o takiej sytuacji, jakies propozycje, sygestie, rady mile widziane ;)

TEKRON
 Wysłana - 6 maj 2005 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

staraj sie z nia byc.....bo to ze na nia zlejesz nic nie da bo skoro olala twojego kumpla to nic to nie da ze sobie odpuscisz.. bo i tak twoj kolega z nia raczej nie bedzie...wiec nie marnuj szansy

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

Zawodny
 Wysłana - 6 maj 2005 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadaj z kumplem, ja kiedys tez tak mialem ze zaczalem z laska kumpla nei wiedzac tego a pozniej z nim pogadalem byl w****iony ale po jakims czasie powiedzial ze ma juz to w*****u

wixa:-}

Znawca -

rafee
 Wysłana - 6 maj 2005 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Takie jest zycie....i wszystko na ten temat. Koles bedzie sie musial z tym pogodzic chyba, ze odpuscisz dla dobra twoich relacji z kolesiem.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 6 maj 2005 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

i wyjdziesz na lojalnego kolege albo na geja

Znawca -

tulipanX
 Wysłana - 6 maj 2005 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja myśle ze musisz spróbowac! znalam takie historie gdzie moja przyjaciółka byla w podobnej sytuacji: krecil do niej kolega, ale ona go olała bo wiedziala ze jej kolezanka z lawki sie w nim podkochuje, no i zrezygnowala ze szczescia tylko dla tej głupiej znajomej(osobiscie jej nie lubie ). z tego taki finish ze zadna go nie miala, bo jedna zrezygnowala z drugiej nie chcial! tak samo bedzie z toba jak odposcisz! bedziesz sie zadreczal ze z powodu kumpla(ktorego zreszta ona olała i wiadomo ze go nie chce) nie jestes z nia szczesliwy!!
A wiec kolego bierz sie do dziela, a z tym kumplem szczerze porozmawiaj, wytlumacz mu ze skoro nie jest z nim tzn ze nie ma u niej szans! takie jest moje zdanie!

Pierwszym i największym zwycięstwem jest pokonanie samego siebie!

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 6 maj 2005 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz się za nią a jeśli chodzi o kumpla, to jeśli jest naprawdę kumplem to nie powinien ci o tym ględzić. A ty będziesz miał fajną laskę.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

michal611
 Wysłana - 6 maj 2005 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

kolega ci buzi nie da... ale zanim cokolwiek zrobisz powiedz mu o tym i niemysl o takiej lojalnosci wobec kolegi on byl z nia zaledwie tydzien , a co jesli on zawsze bedzie zakochiwal sie w tych pannach do ktorych ty chcesz podbic... przemysl to i bierz sie za nia rumaku%)

"walet" - real

mavachi
 Wysłana - 6 maj 2005 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

a ja napisze tak:
jak kumpel przestanie być twoim kumplem przez jakąś tam laske (lub odwrotnie) to żaden z niego kumpel.

gdzie ja trafiłem??

Zawodny
 Wysłana - 6 maj 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

laski przychodza i odchodza, koledzy zostaja....

Znawca -

ferry
 Wysłana - 6 maj 2005 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

pogadaj o tym z kumplem ale zasadniczo nie ma przeciwwskazań, on to powinien zrozumieć, nie jest z nią i razem im nie wyszło więc nie jest ona związana w żaden sposób znajomością z nim

Zawodny SOG - nie sposób się nie zgodzić z tym tekstem

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-05-06 23:31:14

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-05-06 23:31:47

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pewna historia

Strony: 1 2