FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21720 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pierwszy raz = katastrofa!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "pierwszy raz = katastrofa!!!"   

Daer
 Wysłana - 11 luty 2007 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

150? To przepłaciłeś. Jak pierwszy raz, to powinieneś załozyć, że długo nie wytrzymasz, więc powinieneś zamiast płacić za godzinę płacić za pół lub nawet 15 minut Wtedy płacisz tyle, co byś wydał na pierwszym lepszym koncercie czy nocnej imprezie.

Btw, ja miałem pierwszy raz w agencji i nie mam z tego powodu żadnych problemów, wyrzutów sumienia etc. Wiem od tamtej kobitki, że dość często do agencji przychodzą chłopaki i ponoć to straszne utrapienie, bo czesto brudzą jej ręce przy zakładaniu prezerwatywy

Więc jak się nigdy z kobietą nie było to lepiej najpierw się samemu zaspokoić, by potem móc się dłużej pobawić.

Twój problem wynika z nadmiaru stresu, rozumiem, mogłeś się wielu rzeczy bać - ale nie powinieneś. Piszę tego posta byś widział, że to nie powód do wstydu czy czegoś.

Edit:
Czytałem cały temat, więc dodam, że miałem chyba z 15 lat wtedy, a teraz 21 skończone

Zmieniony przez - Daer w dniu 2007-02-11 01:19:18

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 11 luty 2007 03:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dijerku łojezu ...

Co na to ojciec dyrektor???

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 luty 2007 03:57      [zgłoszenie naruszenia]

To ja wam na pocieszenie opowiem cos do bolu szczerego, bo jak to w sobote Seba jest na maxa na***any, moze to komus pomoze. Po pierwszej mojej pannie, mialem poltora roczna przerwe od kobitek. Kochalem ja bardzo, ale zostawilem, bo syfon jej totalnie uderzyl do glowy. Pomimo, ze z pierwsza z bzykaniem bylo ok, to po tej przerwie poznalem dziewcze bardzo doswiadczone, takie, ktore mowilo bez krempacji ze lubi szybki, ostry sex, i wezmie sobie to co chce... Poniewaz mi sie sie na maxa podobala i balem sie czy jej podolam, a byla bardzo bezposrednia, mowila ze lubi facetow stanowczych, to takiego gralem... Tyle, ze jak juz jechalismy do niej do domu bylem nieziemsko przerazony, obawialem sie ze do Rocco troche mi brakuje. Za pierwszym razem nic nie wyszlo, ledwo stanal i opadl... Przestraszylem sie, ze cos ze mna nie tak, choc wczesniej sprzet sie ladowal na kazda fajna panne tak, ze musialem na plazy dolki kopac jak widzialem cos ciekawego. Za drugim totalna znieczulica*****a, niby cos sztywnial ale wogole sie nie powiekszal, moglbym go urwac, a bym nic nie poczul. . Za trzecim dopiero cos sie udalo, bo musialem z panna przesiedziec caly dzien, aby sie do tej sytuacji przyzwyczaic. Nie dziwie sie pannom, ktore na poczatku niewiele czuja, bedac zestresowanym sprzet totalnie odcina sie od mozgu. Wiec naprawde nie masz sie czym przejmowac, jak trafisz odpowiednio madra panne to Cie z tego szybko wyleczy, potrzeba tylko troche cierpliwosci.

Wiem, ze to nie pojedynczy problem, bo znam sytuacje, gdzie za pierwszym razem lykanie viagry nie pomagalo, do czasu gdy sie koles nie wyluzowal. Wogole bylbym zeby to w jakims FAQ dzialu sex podwiesic, bo to pytanie powraca co 2 tyg, a mozna ludziom oszczedzic cierpienia.

VLAD.IV
 Wysłana - 11 luty 2007 04:18      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nie mialem zadnych problemow...
ale w sumie laska byla wyjątkowa!!!

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 luty 2007 04:23      [zgłoszenie naruszenia]

To jest 100% kwestia nastawienia, pierwsza juz troche znalem, nie steresowalem sie, od pewnego czasu mnie krecila, druga mnie tymi zapowiedziami przestrachala nie na zarty.

Daer
 Wysłana - 11 luty 2007 05:09      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad, dopiero malować skończyłem, i chyba za długo funkcjonuje bez snu, bo dopiero przy czwartym czytaniu Twojego posta kapnąłem się, że to "dijerku" to do mnie A ja szukałem wypowiedzi, do której się odnosisz jak głupi

A ojciec dyrektor mnie rozgrzeszył, za zasługi dla Wiary

----

Problemem nie jest to, czy panna świetna i doświadczona, problemem jest samo podejście, a konkretnie stres i brak pewności siebie. Ja tego rodzaju problem miałem dwa razy - raz jak mnie moja luba zdradziła i drugi raz w nieco bardziej skomplikowanej sytuacji, za każdym razem wynkało to z obaw, różnych emocji.

Ekspert -

demanod
 Wysłana - 13 luty 2007 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

to czy bedzie Ci sie podobalo z kurevka zalezy od dwoch rzeczy: jestes stworzony do grania macho za kase i nastawienia. zreszta to byla Twoje pierwsza jazda "bez trzymanki" wiec nie ma sie co dziwic

Daer
 Wysłana - 13 luty 2007 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym graniem macho za kasę się nie zgodzę - ja takiego nigdy nie zgrywałem, a problemów też nie miałem

Ekspert -

demanod
 Wysłana - 13 luty 2007 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

tzn nie uwazasz ze pierwszy raz z prostytutka za cos zlego?

samoA 86
 Wysłana - 13 luty 2007 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

gdybym ja byl w sytuacji takiej jak autor to bez zastanowienia skorzystałbym z usług dziwki! im później tym gorzej! w przypadku facetów to tak strasznie ryje banie ,że czlowiek nie moze sie skupic na niczym! a tym ze nie pyknoł mały sie nie przejmuj ! poprostu za bardzo sie spiąłeś i tyle! następne będą lepsze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pierwszy raz = katastrofa!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11