FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37869 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
pieszczoty w czasie jej okresu 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "pieszczoty w czasie jej okresu"   

performer
 Wysłana - 28 luty 2006 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witka!
Pisze z lekka podkur... no ale nieważne, mam winko, choć ono mi zrobi dobrze :D

Otóż, kur-wa, drodzy forumowicze chciałem spytać co sądzicie o tym żeby panna robiła wam dobrze (ok laske) w czasie jak ma okres. Ona uważa że to niesprawiedliwe i ją krzywdzące wielce bo ona się musi obejść smakiem. Nie uważacie że to *****sko egoistyczne ? Ale po kolei. Ja jej robie dobrze czesciej niz ona mnie (seks tu pomijam)w czasie gdy nie ma okresu. Sytuacja byla taka, ze nie kochalismy sie ani nic od tygodnia jakos tak wyszlo no i mialem juz niezla chcice. No a ze wypadl jej okres to bylem taki lekko nie ten teges przybity. No i bylem taki ze tak powiem nie za wesoly bo ona oczywiscie nic nie zauwazala. No i nastepnego dnia jak znowu bylem niezbyt hepi to sie zaczela dopytywac to jej w koncu po wielkich oporach powiedzialem (nie zebym jakos od niej zadal czegokolwiek tylko delikatnie sugerowalem) no i sie zaczela dyskusja. Nie to ze nie trzeba kurde byc Einstainem zeby sie domyslic czego facetowi brakuje po takim czasie nie? (bo za****a nie mogla wpasc o co mi chodzi na poczatku...:/) No i ****a sie zaczelo ze faceci mysla tylko o jednym blablabal ****a blablabla. No to jej powiedzialem ze jej zachowanie swiadczy o w egoizmie (bo czasem to sie da odczuc tez w innych sytuacjach). Jej reakcja byla pozniej oczywiscie taka, ze stwiertdzila (oczywiscie po dlugim namysle) ze sam jestem egoistą bo chce zeby ona zaspokoila moje potrzeby w czasie jak sama nie moze byc zaspokojona. Jestesmy juz ze soba prawie 10 miechow no i zygac mi sie chce jak slysze takie teksty. Kocham ja, ale mam czasem watpliwosci czy ona tez mnie kocha. Gdyby mnie naprawde kochala to nie byloby takich tematow. Co o tym myslicie, tylko bez ******lenia, to powazny temat :D

Piszcie jak to jest w waszych zwiazkach, jak sie panna wtedy zachowuje bo ja juz sam nie wiem bo to moze ze mna jest cos nie tak... peace

right on, right on....

djNokio
 Wysłana - 28 luty 2006 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle, ze jakby cie kochala to na pewno robiłaby ci loda w czasie trwania okresu

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 28 luty 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

To, że Kobieta może nie mieć ochoty na sex w czasie okresu to mogę zrozumieć. Sama nie lubie zbytnich pieszczot w te dni. Ale, że nie może swojemu Facetowi zrobić dobrze ... to nie rozumiem. W końcu prędzej czy później Facet i tak się odwdzięczy.

Ekspert -

pafffcio
 Wysłana - 28 luty 2006 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem to z nią jest coś nie tak , a stwierdzenie przez nią ze jestes egoista jest tylko wymówką do tego aby nie zrobić ci dobrze.Być może nie za bardzo lubi.Moja rada, przestań robić jej minete, jak zauważy że tego nie robisz to powiesz jej że jest egoistką bo ona nie odwięcza Ci sie tak samo.

prezes85
 Wysłana - 28 luty 2006 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

Jakto nie możesz jej zaspokoić? Chyba istnieją tampony.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

performer
 Wysłana - 28 luty 2006 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

djNokio uśmiałem się, dzięki za to uproszczenie l-)

right on, right on....

krytykant
 Wysłana - 1 marzec 2006 07:03      [zgłoszenie naruszenia]

"Gdyby mnie naprawde kochala to nie byloby takich tematow"
Stary ona cie nie kocha, daj se z nią na luz pocierpisz i przejdzie, ale tak właśnie jest jest laska ci nie chce zrobić pały to nie jest ciebie warta
Podejdź do niej i się zapytaj, Zdzissławo, kochasz mnie?
Kocham Zenobiuszu
To Qrwa na kolana i do miecza

a tank na marginesie, co ty tak przezywasz? za kilka dni bedziesz sobie ruchał, mi laska wogle nie robiła loda a byłem z nia 2 lata i sie nie w****iałem, no ale cóż kurs rękodzieła jej kiedyś zapodałem i też było przyjemnie

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 1 marzec 2006 07:33      [zgłoszenie naruszenia]

co to za dziewczyna, że nie wie że faceci myślą tylko o jednym?
To chyba oczywiste że nam(a przynajmniej mi) co chwile to siedzi w głowie.

Przypomnialo mi się jedno zdanie pewnej znajomej: "Jesli faceci myślą o seksie co 7 sek, to ty myślisz co 3 sek"

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Saymonn
 Wysłana - 1 marzec 2006 08:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jak lubi być brana na siłe,to za kłaki ją i do wałka

A tak na poważnie to ja mam podobny problem,tyle że u mnie jest tak,że to ja ją zaspakajam,a ona jakoś się nie kwapi z odwdzięczaniem,w ramach postu hehe chyba zaprotestuje i zobacze jaka będzie jej reakcja...

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 1 marzec 2006 08:39      [zgłoszenie naruszenia]

w trakcie okresu przeważnie nie mam ochoty na seks, mów facet to rozumie, wie, że ciężko byłoby mi robić mu dobrze samej nie mogąc, że tak powiem "w tym uczestniczyć mocno cieleśnie"

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 1 marzec 2006 08:50      [zgłoszenie naruszenia]

slonce - dziwne, ja znam dziewczyny, które w czasie okresu mają straszną chcice

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2006-03-01 08:50:33

XXX

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

pieszczoty w czasie jej okresu

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | mier | jak przytyc | pan tadeusz | dobre rady | wuwuzela | klubie | ojciec jeździ na ryby | btg | sewioło | mercilon | mier | dziurawe opony | achoris | randkowy | flex 2000r | magazyn flex | rape lay | 147 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.