FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4721 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pismo o umorzenie odsetek 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "pismo o umorzenie odsetek"   

boziol
 Wysłana - 21 styczeń 2009 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Potrzebuję wysłać pismo z prośbą o umorzenie odsetek, bo przyszło mi pismo o wezwanie do zapłaty za czesne. Było tam nieopłacone czesne + odsetki. To pierwsze wpłaciłem i babka z tej firmy windykacyjnej co dostałem pismo powiedziała, że jeśli zapłaciłem kwotę z tytułu nieopłaconego czesnego to mogę wysłać pismo do szkoły z prośbą o umorzenie odsetek. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia jak takie pismo wygląda. Czy moglibyście coś pomóc? pozdrówka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

pismo o umorzenie odsetek

Warto przeczytać: Przepisy prawne | Najmłodszy makler na wall street | Kupno kradzionej konsoli | Przewożenie dziecka na przednim fotelu. | Problem z ubezpieczeniem.. | Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania | Udostępnianie materiałów w celach edukacyjnych, a prawa autorskie. | swiadczenie pielegnacyjne | Problem ze znakiem drogowym zakaz zatrzymywania | Alkohole | OC- źle policzona składka. | koniec semestru | potrącenie pieszego | Wykorzystanie map google. | Artykuł o Samorządowych zakładach budżetowych | mandat karny 50 zl | ma dupe jak | nommad | nietzsche | ewa | kastowe | komandor64 | kosuzule | puszczalska | czas spalania alkoholu | liveleak | groźby | pulsometr | zdradza | po jakim czasie można zrobić test na hiv | związek na odległość | politechnika rzeszowska | zyczenia na 18 | kolęda | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.