FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4784 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pismo o umorzenie odsetek 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "pismo o umorzenie odsetek"   

boziol
 Wysłana - 21 styczeń 2009 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Potrzebuję wysłać pismo z prośbą o umorzenie odsetek, bo przyszło mi pismo o wezwanie do zapłaty za czesne. Było tam nieopłacone czesne + odsetki. To pierwsze wpłaciłem i babka z tej firmy windykacyjnej co dostałem pismo powiedziała, że jeśli zapłaciłem kwotę z tytułu nieopłaconego czesnego to mogę wysłać pismo do szkoły z prośbą o umorzenie odsetek. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia jak takie pismo wygląda. Czy moglibyście coś pomóc? pozdrówka

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

pismo o umorzenie odsetek

Warto przeczytać: Promocja | Projekt badania marketingowego | Ile za załatwienie kontraktu wartości 8 500 000 zł | Parada Równości | Prawo internetowe. POMOC!! | świadek a wyjazd? | Kościół a polityka. | Bezpodstawna konfiskata mienia? | staż | Złamany bark | Rozwiazanie kejsa. | ubezpiecznia osobowe & zakłady budżetowe | Partia Demokratyczna | Szukam Co na temat wspolczesnych form Monopolu | Witam po przerwie... | Partia Macierewicza | zzz | kastracja | kłoda | top męskich | Kategoria AM | skarpety | haloperidol | karsibór | tczew | język współczesnej reklamy | cypr | sedzisow mlp | czy fotomontaż | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.