FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 574 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
piwnica - kwestia prawna 
[powiadom znajomego]    
Autor "piwnica - kwestia prawna"   

iwonka_87
 Wysłana - 25 styczeń 2010 21:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam dom z małym ogrodem w centrum miasta, chciałabym rozbudować piwnicę na terenie całej działki.
Czy jest jakaś zasada zachowania odległości pomieszczeń od granic działki skoro będą one pod ziemią, niewidoczne dla sąsiadów?
czy nie powinno być kłopotów z pozwoleniem na rozkopanie działki i zrobienie obiektu użytkowego?

na co dzień pomagam w pracach lic. i mgr

Znawca -

Oski_m
 Wysłana - 25 styczeń 2010 21:34       [zgłoszenie naruszenia]

Czy jest jakaś zasada zachowania odległości pomieszczeń od granic działki skoro będą one pod ziemią, niewidoczne dla sąsiadów?
Zrób tak żeby jak przyjdzie policja pytać się czy wiedzieli że przez 30 lat przetrzymywano dzieci w piwnicy w domu obok to sąsiedzi zeznali że nie mieli o niczym pojęcia.

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

piwnica - kwestia prawna

Warto przeczytać: niekaralnosc | W co zainwestowac teraz Kase ? | Szukam porady związanej z pobiciem w szkole... | pytanie dot przerejestrowania | SPRAWCA UCIEKŁ | Zerwanie umowy z Orange | ważność pisma... | Czy grozi mi poprawczak?? | blagam o pomoc,w sprawie pobicia | lojalka w firmie | kasa rejestrująca a działalność handlowa cudzoziemców?? | Kontrola- urząd skarbowy | towar z usa.. cła opłaty. ktos cos wie na ten temat? | umowa o dzieło -od kiedy? | prosze o pomoc w wyborze tematu pracy lic. (pilne) | Moje prywatne dane osobowe | policja testy | laski z fotki | czy kręci cie | towarzyska | joanna trzepiecinska | praca w holandi | kontaktowa dziewczyna | jak doładować konto w holandi | jak doładować konto w holandi | penis śmieszny | penis skurczony | głowy | edyta gorniak nago | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.