FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 900 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
piwo pod chmurką :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "piwo pod chmurką :)"   

Remi-Thor
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 16:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jakie są mniej więcej koszta takiego czegoś?
Jest taki ryneczek i wolny plac na środku. Wynajęcie max. 1500zł/miesiąc. Ludzie chętni na piwko, bo klimacik jest.
Chciałem kupić dystrybutor (tak to się chyba nazywa) do piwa, kilka parasolek zamówić w browarze, dokupić krzesełka, ławy w liczbie kilku na początek.
Pracuję, więc wszelkie zusy itp. odpadają. Piwo lałaby np. siostra. Sezon tak długo jak będzie ciepło.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Zzz....
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

Allegro.pl Jak już będziesz miał to powiedz gdzie, chętnie wpadnę się napić czegoś

Remi-Thor
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde miałem nadzieję, że już ktoś to robił, więc poda mi ceny na tacy , a także informacje o koncesji na alkohol i inne opłaty niezbędne do otwarcia.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Zzz....
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przykro mi, że Cię rozczarowałem

Magnus
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 18:08       [zgłoszenie naruszenia]

Slyszalem ze ogolnie z ogrodkami to jest ciezko. Wyposazenie mozesz dostac od producenta piwa ktory umiesci na nim swoje reklamy.

Czytalem kiedys w proficie ze tylko te miejsca ktore leza w absolutnie najlepszych miejscach przynosza zysk. W wwa wlasciciele harendy czy czegos tam skarzyli sie ze ledwo wychodza na 0 a zarabiaja dopiero jak studenci wroca z wakacji.

hyba ze masz miejscowke np nad samym morzem to nie bedzie lekko.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

piwo pod chmurką :)

Warto przeczytać: duze mozliwosci i brak pomyslu na prace... | Allegro - problem | Sprzedaz e-booków | wezwanie do poboru pomocy | Pomoc z umowa | zakup auta/motocykla -co, jak gdzie?? | problem z Orange - rozwiązanie umowy | Rozlazły mnie się buty | małe pytanko | zwrotu podatku | Pirackie płyty czy legal??? | Pobity po imprezie - co robic? | Podanie! Jak ma wyglądać? | Podatki | Cło... | myjnia | paragraf 6 | bezrobocie | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | borys | mercurial | białoruś | counter | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.