FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37558 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie"   

Pan_Fucy
 Wysłana - 13 luty 2008 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie są prawdziwe kobiety, które oczekują od faceta czegoś więcej niż tylko dominacji... :(

LukRecJa
 Wysłana - 13 luty 2008 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie uważam się za matkę teresę, i jak widzę cipkownika to nie mam zamiaru prostować jego myślenia i zostawiam go głupim dziewczynkom, rozumiem, że można trochę faceta nakierować ok, ale niektórzy są po prostu spisani na straty (przynajmniej u mnie).

No spoko, wiadomo, że sie nie beirze.
Ale nie pisałabym o ogólnych tendencjach i że obecnie jest tak źle i ach i och, bo jak by większość bab o podobnym problemie zrobiło coś z sobą i sprawiłoby że facetowi stawałby na ich widok to nie miałyby problemów z kwestią męskości.

Co do decyzyjności to spotkałam się z tym problemem.
Tylko zauważyłam też po sobie, że jak nie ma propozycji lub sama muszę wymyślać to jest źle, ale jak chłop wymyśli to w większości mi nie pasuje, więc nie naciskam już na to, bo po prostu tak i tak niedobrze

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 13 luty 2008 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzie są prawdziwe kobiety, które oczekują od faceta czegoś więcej niż tylko dominacji... :(

sog

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

valencia
 Wysłana - 13 luty 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Z zasady jestem zdecydowany w stosunku do swojej ukochanej, ale czasami odmiana dziala bardzo pozytywnie ;)
Ostatnio kumpel mi powiedzial, ze za bardzo "pomiatam" swoja dziewczyna to postanowilem zrobic jej dzien dobroci Tak o, po prostu pozwolilem jej podejmowac niemalze wszystkie decyzje jakie mogly byc podjete danego dnia. Od tego gdzie pojdziemy, na jak dlugo, co zjemy, czego sie napijemy, slodkie slowka i w ogole. Potem mi powiedziala, ze poczula sie jak prawdziwa ksiezniczka i pytala sie "co Ci sie dzisiaj stalo kochanie?", "wspanialy jestes!" i takie tam...

Wniosek: same nie wiecie czego chcecie... sam nasuwa sie na usta taki wniosek...

edieekoks
 Wysłana - 13 luty 2008 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

[email protected] o szopenie, wole nazwać to po imieniu, niż bawić sie w ubarwianie

to, że facet zapyta sie laski gdzie by chciała iść to cipowatośc?
a może ma to centralnie w dupie bo widzi, że laska głupia za to ciekawy cyc, w który chciał by sie wgryźć
a żeby utrzymać prawdziwego mężczyzne, trzeba być prawdziwą kobietą, a nie taką co jej sie wydaje...

butt3rfly
 Wysłana - 13 luty 2008 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

no nie

odbij prosiaczku

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Sweet69
 Wysłana - 13 luty 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

Lu, Jesli facet coś proponuje a Ci nie pasuje to sa negocjacje zapewne, i prędziej czy później wybieracie tą "knajpę" na wieczór, czy kolor kajdanek do seksu... ale jesli facet mówi:

- to gdzie idziemy (bo ja nie wiem?, bo boję się zaproponować jakiś lokal? obawiam się, ze możesz marudzić)
- zapalic ci świeczki, zeby było romantycznie?
- a jaki kolor chcesz tych świeczek?
- zdjac skarpetki czy ci nie przeszkadza?

przyklady z dupy ale czasami pytania sa na takim poziomie,

valencia
jakby twoja kobieta miałaby to na co dzień to by zatęskniła za tym zdecydowanym twardzielem

Ekspert -

LukRecJa
 Wysłana - 13 luty 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale nie przesadzajmy że takie są tendencje teraz i ze nie ma prawdziwych facetów i że ciężko i w ogóle blublable...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

SureShot
 Wysłana - 13 luty 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

juze jakie gorzkie zale.to zostancie lesbijkami jak wam nie pasuje.
sorry no,ale juz nie moge takich zarzutow durnych czytac.

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 luty 2008 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

wszytsko ok, ale to ostatnie o byku ktory nie pukal laski pol roku to troche przesadzasz. przeciez przyczyn moze byc wiele. skad wiesz ze to nie ona bala mu sie dac dupy albo cos ? i nie wierze, ze koles wogole pzrez pol roku nie probowal. ja tez swojej obecnej nie pukalem przez pol roku zanim mi dala, czy to znaczy ze jestem pipa ?

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2008-02-13 19:39:52

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40