FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37568 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie"   

Szamciu
 Wysłana - 13 luty 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

vidal - skoro motyw nie ma znaczenia to dlaczego tłumaczysz że "tu nie chodziło o pojazd tylko o uzmysłowienie pewnych spraw'?

VidaL
 Wysłana - 13 luty 2008 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

Bo wyłącznie tak to odbierają, jako pojazd. A raczej nie o to sweetce chodziło

Ekspert -

ziemon
LADY
 Wysłana - 13 luty 2008 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Vidal, sog niestety nie wchodzi Dziwie się tym wszystkim, którzy to, co napisała Sweet biorą wszystko tak dosłownie.

nie tylko ze doslownie, ale jeszcze jak w piaskownicy - ej chlopaki, baby osmielily sie skrytykowac facetow, teraz my tradycyjnie zrobimy pojazd ze to suki... poziom przedszkola

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

GEZban
 Wysłana - 13 luty 2008 23:25     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

valencia
 Wysłana - 13 luty 2008 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Insomaniak SOG

Jak tu juz ktos wczesniej jeszcze mowil, my nie jestesmy jasnowidzami...
Z tym ostrym rznieciem to sytuacja moze wygladac tak:
A)Sytuacja w lozku, zaraz ma dojsc do wlasciwego posuwanka i:
1) chlopak/facet pyta: Jak chcesz?.... reakcja baby (w myslach ofc bo powiedziec nie umie wprost...)- jezu, co za pipa, ja taka nagrzana jestem, a on smie teraz zadawac takie pytania.
2) chlopak/facet nie pyta, po prostu ostro rznie ja w piczke... Reakcja baby (tym razem juz oburzona...)- ty debilu! mam od niedawna problemy z suchoscia pochwy! Czy wiesz ze mnie to bolalo?! O grze wstepnej nigdy nie slyszales palancie?!

I zrozum tu kobiete...

Zmieniony przez - valencia w dniu 2008-02-13 23:31:04

ziemon
LADY
 Wysłana - 13 luty 2008 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

zanim zaczniesz sie personalnie odnosic do mnie z takimi tekstami przeczytaj co napisalam i przemysl co sam chcialbys napisac

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

snowee
 Wysłana - 13 luty 2008 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

Wy kobietki to chyba lubicie popadac ze skrajnosci w skrajnosc. Jak ruchamy Was z uczuciem to zle, bo chcecie na ostro, a jak ostro, to zle, bo zachowujemy sie jak ****y. Zreszta wiele juz tutaj bylo powiedziane w tym temacie. Wrozkami nie jestesmy, a wy czesto dajecie nam sygnaly, ktorych za ****a nie da sie dostrzec i oczekujecie cudow i **** wie czego jeszcze. Zreszta gadajac na kobietki, to znam pelno, ktore lubia mowic za***isty tekscik, ktory wprawia mnie we w****ienie, mianowicie "powiedz cos", "mow cos", "co jeszcze powiesz?". No i ****... kobiety ogarnijcie sie. I tak mozna bez konca jechac po jednych i po drugich. Zreszta Andzia dobrze napisala: kazdy sam sobie wybiera partnera, to ze jestescie z ****ami to tylko i wylacznie WASZA WINA. Nie podoba sie, to droga wolna, ****a poplacze i przejdzie mu po tygodniu, albo napisze temat na inso "jak ja odzyskac", "jak sprawic, zeby do mnie wrocila". A ten tekscik o seksie to napisalas, jakby dotyczyl Ciebie Jakies problemy z chlopakiem?

Specjalista -

Przemoziom
 Wysłana - 13 luty 2008 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

czy ja gdzies juz nie mowiłem, że dupy to z natury są głupie ;O?

Grunt to się nie przemęczać ;D

GEZban
 Wysłana - 13 luty 2008 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

zanim zaczniesz sie personalnie odnosic do mnie z takimi tekstami przeczytaj co napisalam i przemysl co sam chcialbys napisac

Nie badz smieszna ;) Napisal bym to co napisalem jeszcze raz , ale tego nie zrobie bo znowu to usuniesz ( z jakiego kolwiek powodu to sie stalo) , tak jak juz wspomnialem bulke w bibulke...

kyoroku
 Wysłana - 13 luty 2008 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

brawo valencia i snowee !!!!! dokladnie o to mi chodziło
sogi dla was !!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40