FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37559 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 luty 2008 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Zmywanie garów nie jest objawem bycie męską pindą SS mój kochamy.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SureShot
 Wysłana - 13 luty 2008 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Haha...ale ja polewe przeciez mam,bo kazdy sie zaczyna pompowac jaki to on nie jest *****
dzis nikt mojej ironii nie jest w stanie zrozumiec.ale to moja wina :( pantofel ze mnie.kurva.

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 luty 2008 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

I tu masz za to rację
żeden chłop dp bycie MP się nie ****a nie przyzna a pantoflarstwo się szerzy

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SureShot
 Wysłana - 13 luty 2008 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

no co zrobic.
ale koniec koncow,sam kiedys przechodzilem takie dziwny stan...i jakbym mial jeszcze raz miec cos takiego,to juz wole skoczyc z mostu

ale dobra nauczka na przyszlosc,mam nadzieje,ze synom w genach przekaze odpowiednie wzorce.no dobra,jak sie corka trafi,tez nie bedzie zle,ale to ostatecznosc!

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 13 luty 2008 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

ban

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

SureShot
 Wysłana - 13 luty 2008 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

ee nie masz banmaszin.

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 13 luty 2008 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

no to co ale moge zalatwic

btw.Kobitki a wy co myslicie ze facet to supermen ,trochy wysilku w mozgownicy nie zaszkodzi.Chcialybyscie rownouprawnienia to macie

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2008-02-13 17:18:18

Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

greg 82
 Wysłana - 13 luty 2008 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

A ja jestem taki jak w opisie i się do tego przyznaje I dawno już odpuściłem sobie kobietki wolę się teraz skupić na biznesie, sporcie i innych rzeczach A to, że tak jest jak jest to wina nie żadnego wychowania tylko tego, że dziś czasy się porobiły takie, że do zarobienia pieniędzy nie trzeba mieć cech takich jak kiedyś (czyli tych bardzo męskich) tylko najgorszy lamus kujon może mieć dużo więcej kasy niż super zaradny facet który sie trochę gorzej uczył... Ja mam 21 lat to widzę, że wcale największe cwaniaki nie mają najwięcej kasy. A zadaniem mężczyzny jest zarobić przede wszystkim a do tego nie trzeba dziś być super męskim w dobrym wydaniu... Ale jest jeszcze druga strona medalu taka, że atrakcyjna kobieta ZAWSZE znajdzie atrakcyjnego, męskiego mężczyznę, gdyż drogie Panie bez przesady takich gości jak Wy lubicie to jest od cholery a to tylko Wasza wina jeśli nie możecie ich mieć

INSOMNIA
 Wysłana - 13 luty 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

w niebie dla mezczyzn byly dwie bramy- jedna z napisem 'dla pantofli' a druga 'dla prawdziwych mezczyzn' sw Piotr idzie popatrzec i co widzi: do pantofli tlum, przepychaja sie harmider, do prawdziwych mezczyzn tylko jeden gosc. o, ciekawe, mysli sobie. podchodzi do niego i pyta
-a pan tu do prawdziwych mezczyzn?
-no tak
-a czemu, jesli mozna wiedziec?
-a nie wiem, zona mi tu kazala stanac

ja jestem prawdziwym twardzielem tylko sie obecnie zadna nie chce poznac na tym

Gumis777
 Wysłana - 13 luty 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

" Albo, sytuacja w łóżku, napalona na siebie para, kobita kipi z podniecenia, a facet pyta
- jak chcesz?

--- lol, baba najprawdopodobniej chce jak najszybciej poczuć penisa w pipie i najlepiej jakbyś ją wziął nie ważne czy od tyłu czy od przodu czy bokiem ale ZDECYDOWANIE, SZYBKO ZERŻNĄŁ, a nie ****o się pytasz jak ona chce "

gowno prawda.

Facet chce byc jak najbardziej mily bo jakby wziol taka pania na hardkor to by powiedziala ze gbor i cham wiec nie pitol tu

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 40 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

plaga dzisiajszych czasów, pindy męskie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40