FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1623 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
plagiat / strona internetowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "plagiat / strona internetowa"   

snowee
 Wysłana - 25 luty 2008 10:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema.

Mam pytanie: powiedzmy zalozylem z kuplem strone A i wszytsko robilismy od podstaw. Strona zalozona 2 lata temu okolo i dobrze wypozycjonowana na miasto, wiec klientow i roboty ma na kilka tygodni z wyprzedzeniem.

Dzis dostaje maila na skrzynke, ze jakis typek pozwie mnie o plagiat jego strony, bo oferta jest taka sama. Oczywiscie strony tego typa nie ma, ale poszperalem troche i znalazlem, ze koles jest z tego samego miasta co moj znajomy i o dziwo ( ) zaklada firme z tej samej branzy co mojego kolesia. Tak, dopiero zaklada, bo znalazlem jego ogloszenie z dnia 11.02.2008, ze poszukuje ludzi do pracy.

Branza, to uslugi budowlane, a chodzi dokladnie o to, ze to samo my mamy wpisane w ofercie co on (przypomne, ze mamy to samo w ofercie od 2 lat, a on swoja firme dopiero zaklada, nie ma ani strony jego firmy, a maila ma z poczty wp). Oczywiscie juz ktos ode mnie sie z nim kontaktowal, ale typ powiedzial tylko "moi ludzie juz sie tym zajmuja" i rzucil sluchawka.

No i jestem ciekaw co w tym przypadku moze grozic JEMU. O siebie sie nie martwie, bo to oskarzenie jest tak glupie jak zapewne osoba, ktore je zlozyla. To tak jakby ktos kto zajmuje sie produkcja okien zaskarzy kogos kto takze zajmuje sie produkcja okien i ma to wpisane w ofercie Jestem ciekaw czy moge mu jakos uprzykrzyc zycie. Chodzi o to, zeby wiedzial, ze glupota nie poplaca, a pisanie do ludzi o takie ******ly i straszenie ich jest co najmniej glupie. Mozna go o cokolwiek zaskarzyc?

Zmieniony przez - snowee w dniu 2008-02-25 10:33:39

Sweet69
 Wysłana - 25 luty 2008 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

bez sensu

myslalam, że chodzi o to, ze gość - lub wy, podebraliście sobie pomysl na stronę typu - podobna grafika, układ itd,

ale oferta ?

0100101010
 Wysłana - 25 luty 2008 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli nic nie zrobiłeś to powiedz mu ze chętnie możecie sie w sadzie spotkać.Chce Ciebie zastraszyć.Typowe działanie konkurencji

snowee
 Wysłana - 25 luty 2008 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet wlasnie po przeczytaniu maila dostalem ataku smiechu ze znajomym. W glowie mi sie nie miescilo wczesniej, ze ktos moze sobie "zaklepac" slowo "tapetowanie, malowanie, instalacje elektryczne" No ale glupota ludzi nie zna granic

0100101010 wlasnie chyba tak zrobie

Sweet69
 Wysłana - 25 luty 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

no śmieszne

0100101010 ma rację,
ale możesz mieć goscia na oku, jak założy stronę internetową itd. uważajcie, jak ktoś wyskakuje z takimi głupimi pomysłami to moze wam klaść kłody pod nogi w przyszłosci

0100101010
 Wysłana - 25 luty 2008 11:26       [zgłoszenie naruszenia]

Myśli ze właścicielem strony jest młody,mało ogarnięty człowiek który sie wystraszy i zamknie stronę.Nie daj sie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

plagiat / strona internetowa

Warto przeczytać: KURS DOLARA JAMAJSKIEGO | Cimek kontra komisja | WOJSKO :-D | konto w mBanku? | NIP | szkola w usa | najwyzszy kurs euro: ILE? | KILKA PYTAN ODNOŚNIE POLITYKI | Zatrzymanie przy przeszukaniu, pobieranie krwii. HELP! | Potrącenie psa | Zakladam firme | Dowcip o LPR! | Lewica I Prawica | Marian Curyło - Przemyślenia, odkrycia, cytaty (skarbnica mądrości) %-)))) | W co zainwestować na rok? | posiadanie | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | najlepsze tematy sonda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.