FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6127 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
plan marketingowy -przykladowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "plan marketingowy -przykladowy"   

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 11:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

szukam jakiegos przykladowego planu marketingowego.mam za 2 tygodnie oddac a nie wiem jak sie za to zabrac.mam tu 9 punktow,powinieniem pisac na temat redbula bo o tym pisalem pojedyncze temaciki.jak ktos zna jakas strone lub ma jakis plan marketingowy i moze mi przeslac to prosze na film4(małpa)o2.pl

takie mam punkty
1)cel badan
2)opis planowanej dzialalnosci
3)charakterystyka planowanej dzialalnosci
a)zbudowac misje ,wizje,okreslic cele
b)struktura organizacyjna przedsiebiorstwa
c)formalizacja
4)opisac produkt ktoey bedzie emitowany na rynku(cechy charakterystyczne)
5)badania marketingowe
a)ankieta
b)uporzadkowanie wynikow ankiety
c)opis wynikow badan,jego wytyczne do strategii
6)analiza strategiczna (np.swot lub inna)
7)analiza konkurencji
8)wyznaczenie strategi i opisy jej zastosowania
9)podsumowanie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

plan marketingowy -przykladowy

Warto przeczytać: Sytuacja z wymeldowaniem - dziwna sprawa | Praca bez chełmu ochronnego a bhp | Opieka nad dzieckiem | Składanie fałszywych zeznań. | małe pytanie | Sprawa w sądzie o demoralizacje | Bójka w szkole | akt oskarżenia wniesiony przez prokuratora | Sprawa spadkowa. | Wycięcie choinki z własnej działki | controlling na przykładzie przedsiębiorstwa | Problem ze stypendium | Czas pracy | Pożyczka Provident | Prawo / referat proszę o pomoc | Norton Annual Renewal - problem z obciążeniem karty kredyt. | pioneer | bliżniaczki napieralskiego | Ile wyciskacie | ZDM WALCZĘ O ŻYCIE | osram | ciuchy od projektantow | Bak's Alkoholowe | Bak's Krupnik | Bak's-Krupnik | Bak s Krupnik | Bak s Alkoholowe | play | rozyczka | różyczka | test | gessler | kuchenne rewolucje | c70 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.