FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3119 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pożyczka od zaraz 
[powiadom znajomego]    
Autor "pożyczka od zaraz"   

kemot2
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje kasę na dalsze życie od zaraz. Dopiero za miesiąc będę mieć kase. Czy jest możliwe dostać od tak od zaraz na dowód 500zł?
Jak tak to jak wielkie to są odsetki? Gdzie pytać o taką pożyczkę? Ten ktoś mi wbije do domu po drodze patrząc czy jest co wynieśc w razie nie spłaty? Jak to jest? Umowę o pracę będę mieć dopiero za tydzien, więc pozostaje mi jedynie pożyczka na dowód.

dmx_1985
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

te providenty itp. to złodzieje i lichwiarze
lepiej popytaj po rodzinie ewentualnie po dobrych znajomych

Ręką chvja nie oszukasz...

Hektorian
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

bez pracy to anwet provident kasy Tobie nie da(Firme którą odradzam z całym sercem) pogadaj z rodziną.

kemot2
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sam utrzymuje moją matkę, a reszta rodziny nie ma obecnie też. Juz wszystkie możlwie opcje rozpatrzyłem.
Stąd ten mus.

Hektorian
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ani Provident ani skoki stefczyka i inne gówna nie dadzą tobie pożyczki na dowód bez pracy.

kemot2
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.forum-kredytowe.pl/tematy4/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-vt2489.htm]
dlaczego tutaj mówią co innego?
a na alimenty w wysokości 300zł coś dostane?

matka ma spłacone jakieś tam małe pożyczki. Da się jakoś bez zaświadczenia o pracę?
ostatecznie daje nr telefonu do firmy w której zacząłem pracować " troche przypał w 1szy miesiąc prac pożyczkę " oni dzwonią do kolesia a on potwierdza ze pracuję. Da się tak ostatecznie?

Zmieniony przez - kemot2 w dniu 2010-06-01 20:33:03

Zmieniony przez - kemot2 w dniu 2010-06-01 20:35:20

iksde4ever
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

idz kup telefon gdzies na abonament (sa na dowod) zaraz idz go sprzedac i bedziesz go spłacał placac rachunek co miesiac ;) na zaraz bedziesz mial troche kasy

kemot2
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

Mam już komę na abo, to co polecasz ? Gdzie się opłaca wziąć kome za 1zł? Tylko te marne 200zł niezbyt mnie ratuje a spłacę pewnie 400 przez te 2 lata
Obczajcie to
[http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=4/id_product=000000000000345/idk=2/podgrupa=0/rc=7/section=indy/top=3/ver=30w/portal=3/wid=2902/]
eśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP pożyczkę możesz otrzymać bez zabezpieczeń i bez poręczycieli , jedynie na podstawie dowodu osobistego, drugiego dokumentu ze zdjęciem i oświadczenia o dochodach. Zaświadczenie o zarobkach jest wymagane dopiero przy kwotach przekraczających 10 000 zł lub jeśli masz już inne pożyczki
Więc?

[sklep.playmobile.pl/ecommerce/control/categorypostpaidphone?VIEW_SIZE=6&VIEW_INDEX=3&promoId=ESHOP_MIX_30&rateId=MIX_10]
30x po 10zł? Avile opchnę za 200zł pewnie, może być? A może jakieś lepsze oferty

Zmieniony przez - kemot2 w dniu 2010-06-01 20:51:40

iksde4ever
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.heyah.pl/heyah-mix_mix]

proszę Cię bardzo :) posprawdzaj tylko na allegro kazdy telefon i bierz jaki najlepiej sie opłaca w twoim przypadku.

Delight
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

A masz jakieś konto internetowe gdzie co miesiąc masz obrót? Mi w Inteligo dali kredyt jak nie miałem pracy, ale długo u nich miałem konto i co miesiąc wpływały pieniądze

kemot2
 Wysłana - 1 czerwiec 2010 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie dostaje żadnej kasy przelewem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pożyczka od zaraz

Strony: 1 2

Warto przeczytać: przepisanie mieszkania przez matkę na córkę jedynaczkę i zięcia | Wymazane konto?! | Legalizacja komputera - oryginalny XP ?? | Adwokaci w Siedlcach których warto wynająć. | cv - brak doswiadeczenia | Kuzynostwo II stopien | Zwrot towaru kupionego na firme. | Akcje PGE | Omów funkcje rachunkowości | art279&1kk nieletni | Zwrot podatku z umowy zlecenie | zrywanie umowy o prace, a odprawa? | Dissy | Natarczywi teleankieterzy | jaki bank - co polecacie z nowej oferty? | kurator | fobia spoleczna | mama nago w domu | gryzienie | sex grupowy | tylko koty | tatuaż z cytatem | jak usunąc swój temat | starsza z dzieckiem | kod zabezpieczen nokia 6303 | hardkorowy | meska dziwka | httpvideosreligionenlibertadcomvideosraPgaNniVEspantoso ataque a unos catolicos | bez majtek | zarabianie | pijana bylam | show up trans | biedak | lipomastia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.