FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3107 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
po jarniu 
[powiadom znajomego]    
Autor "po jarniu"   

68beton
 Wysłana - 4 listopad 2011 00:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jestem non stop zły, wk.....y. Mam tak ch.....e zycie ze nie bede wam pisal. Pewnie jestem nieudacznikiem, zreszta na pewno. Dlatego jestem wciaz wk...., zgniewany. Jaram bo mi zlosc wtedy przechodzi. Jak zajaram to mysle normalnie. Na trzezwo to zlosc przeslania mi wszystko. Nie mysle racjonalnie. co to za myslenie, zeby wszystko w okol rozj....c. Tzn jak zajaram to mysle moze nie normalnie, bo zle sie wyrazilem, mam czape ze nie wiem o co chodzi i totalnie glupne, ale wiem wtedy co powinienem robic, jak dzialac w zyciu. I czesto mi wstyd za siebie jak sie zachowuje na trzezwo. Nie moge pojać jak ja moge byc tak glupi na trzezwo. O co w tym biega? Poradzi ktos?

szyryfyry
 Wysłana - 4 listopad 2011 19:06     
 Usunięta przez Siwek_wp2 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Siwek_wp2
 Wysłana - 5 listopad 2011 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie wolno tak !

a co do problemu .. to co chcesz ? być taki jak po zajaraniu na trzeźwo ? bo nie wiem

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

szyryfyry
 Wysłana - 5 listopad 2011 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Daj spokoj, gosc ma 29 (jesli to prawda) a myslenie jak gimbus.
Sam sobie wkreca cisnienie na jaranie, ze musi zajarac bo inaczej chodzi wkvrwiony, to co chcesz mu doradzic ?

Rzuc to gowno bo nie jest dla Ciebie.

Marcinx66
 Wysłana - 5 listopad 2011 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

WSZYSTKO JEST DLA LUDZI Z GLOWA
ale krva nie kazdy ja ma tepe chvje bedziecie karani za to

68beton
 Wysłana - 5 listopad 2011 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam glowe. to ty chyba jej nie masz idioto. myslisz ze jestem glupi? nie jestem. po krotce, mam h.we zycie od urodzenia. uwierz bo nie ede sie rozpisywal. zawsze sie czulem zle ze wszystkim. dragi to moj czas relaksu od ycia w ciaglej zlosci i frustracji. coz. nie mam kobiety bo jestem brzydki, nie mam ze 2 zebow, charakter tez ma hu....y.opowiadc nie mam o czm bo w du....e bylem,g....o widzialem. mam 29 lat i nie mam nic. kumple se kupuja narty na zime, samochody. ja nawet prawka nie mam. na skuter mnie nie stac.z roboty chodze 10 km do domu.najfajniej jest w zimie pzzy - 20.ogolnie total nieudacnik ze mnie. bylem u psychola, powiem tyle, ze gruntownie mi wyjasnil ze sam jestem sobie wi nien. i ja to wiem.gdybym dbal np o zeby to bm je mial.ale coz.moze urodzlm sie idiota. dragi robia z mnie czlowieka. jak walne amfe to jestem pewny iebie Mezczyzna a nie *****em co wszyscy sie z niego smieja. maria mnie uspokaja i w ogole czuje sie ak bym byl innym czlowiekiem. zero stresu,problemow, sama mi podpoiada c o robie zle

UgaBuga42
 Wysłana - 5 listopad 2011 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

ale wiem wtedy co powinienem robic, jak dzialac w zyciu. I czesto mi wstyd za siebie jak sie zachowuje na trzezwo.

Tak sobie wkręcasz na bombie.

Ale czytając Twoje posty masz ładnie namieszane w głowie i nie wiem co może pomóc. Zrób coś ze sobą,idź do jakiegoś biura co Ci znajdzie robote za granicą i tam może odżyjesz skoro na miejscu źle.

68beton
 Wysłana - 5 listopad 2011 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

no widzisz nie moge. mam stara po wylewie i totalny odjazd przy niej. jak stary zyl to dbal o nia ale chyba mial dosc i se wyppil spryskiwacz do szyb i szlag go trafil. wyjechalbym chetnie, ale musz zyc, a zyc, to sa meki z matka po wylewie. czy wam by sie chcialo tlumaczyc dzien w dzien ze zupe sie je lyzka a nie widelcem , a wlosy suszy tak by cieple powietrze lecialo na wlosy a nie w powietrze?dragi to moje lekarstwo dla mej duszy. ale robie tez muzyke, to moja pasja. jakh checie to obczajcie moje nuty
[soundcloud.com/kubastoklosa2/andain-beautiful-things]
tam jest i
ch wiecej

Zmieniony przez - 68beton w dniu 2011-11-05 20:16:08

szyryfyry
 Wysłana - 5 listopad 2011 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli nie jestes prowokacja.
To Tobie chlopaku tylko psycholog pomoze, bo jestes slaby psychicznie, do tego cpiesz, a to poglebia Twoj stan.

Powaznie - jedyne sensowne wyjscie z tej sytuacji to terapia i yebniecie cpaniem, nic innego Ci tutaj nikt ogarniety nie poradzi.

Nie radisz sobie ze swoimi problemami i to Cie dobija, jak chcesz wyzdrowiec to musis wspopracowac z kims kto Ci pomoze.

68beton
 Wysłana - 5 listopad 2011 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

to nie prowokacja. co mi psychol pomoze? dalej bede zyl w swoi swiecie.matke mi zmieni, zeby mi zrobi, bede przystojniejszy? a moze tak mi leb zmieli, ze chodzenie 10 km dziennie to zbawienie? przeciez ninaczy mnie madrosci, radznia se w zyciu. ja co dzien glowie sie jakby co zarobic. kocham jezdzic samochodami. kiedys mialem poldka iuwiebialem nim jez ic. paly mnie ***ly ze jechale po pijaku. owszem bylem na***any, ale nie prowadzilem. dalem sie wrobic s****e... m. co dzien o tym mysle. co dzien. ze jestem tak glupi i tepy ze dalem moje prawko za niwinnosc. jak zyc niecpajac?wszysto co pisze to prawda
[www18.zippyshare.com/v/27360944/file.html]
jak chcecie to obczajcie moje demko niedacznka
Wzoruje sie na Duderstadt, nie ma lepszych producentow. Fragma, Inpetto to wlasnie bracia Duderstadt. Posluchajcie mojej produkcji. Na razie tylko demo
W ogole to mi sie wydaje ze wszystkie super przeboje byly robione na trawie bo wtedy nie tyle co slyszysz,ale przede wszystiem czujesz muze. ja np jak zajaram to doskonale wiem jak zrobic miks. jak kazdy instrument umiescic w panoramie, jakie maja byc poziomy glosnosci kazdego dzwieku
Zmieniony przez - 68beton w dniu 2011-11-06 02:41:57

Zmieniony przez - 68beton w dniu 2011-11-06 02:55:41

szyryfyry
 Wysłana - 6 listopad 2011 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wierze w to co piszesz.

Wez sie za robote lepiej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

po jarniu

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Uzależnienie od plotek? | Amerykanscy naukowcy z onetu i przyczyna alkoholizmu | Ja nie chce jeszcze umierać. | ważne pytanie do znawców alkoholizmu picie a hdl | Problem z samym sobą. | Morfologia a alkohol... | alkohol- once more time | Maszyny hazardowe | Jak długo?? | postrzeganie ludzi po trawie | Tabex | Pobudzenie i skupienie po amfie | Alkohol w moczu | POMOCY TESTY NARKOTYKOWE NA KREW | objawy po marihuanie | Bobby Sence Ultra - drgawki i inne | perfum | hugo boss | sekty | MangoFusion | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.