FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1521 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
po studiach 
[powiadom znajomego]    
Autor "po studiach"   

krzyhu77
 Wysłana - 13 grudzień 2004 18:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc
jestem teraz na 1 roku dziennych,cywilnych studiów magisterskich na mechanice, jednak najprawdopodobniej bede musial sie przenieść na zaoczne. jako ze po studiach mam zamiar zglosic sie na zawodowego zolnierza mam pytanie: czy jest dla komisji istotne ze ukonczylem dzienne czy zaoczne studia czy chodzi jedynie o dyplom magistra i nie wazne w jakim trybie ukonczylem dana uczelnie????

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 13 grudzień 2004 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

po cywilnych też możesz iść na zawodowego, na studium oficerskie o ile tego nie zlikwidują he he he

krzyhu77
 Wysłana - 13 grudzień 2004 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

mam nadzieje ze nie,ale narazie chodzi mi o to czy jest różnica dzienne a zaoczne???

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 13 grudzień 2004 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

a tego to nie wiem

krzyhu77
 Wysłana - 13 grudzień 2004 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

ale i tak dzieki za zaimteresowanie

Bregalad
 Wysłana - 16 grudzień 2004 16:26       [zgłoszenie naruszenia]

niema ruznicy liczy sie tytul magistra wyniki egzaminow oraz plecy hehe tez sobie studiuje tylko ze akurat wieczorowo i mam plan isc na to studium wiec jak je zlikwiduja to sie z deka w****ie

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

po studiach

Warto przeczytać: jaka jednostka? | Kawaleria powietrzna | Rodzaje prochow strzelniczych | Gazy typu CS i OC... legalne...? | Strzelnice - Katowice, Kraków | >>>POWITANIA<<< | Najlepsze bronie i wynalazki wojenne w historii | Kabury | Las - komary, kleszcze i inne robactwo | Phrobis III M9 | Zezwolenie | strzelnica - Lizawka - Poznań | Jaki nóż? | Izraelska interwencja w Libanie | WOJSKO | 10 przykazan zakładnika | krowa parowki | za głęboko | miecio99 | alko | kurestwa | kurfa | czat | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | monka szczęk | żebranie | zebranie | koksy | mature | hokej | e lite | mercury | oddawanie kalu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.