FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1306 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pobór do wojska 
[powiadom znajomego]    
Autor "pobór do wojska"   

lukasz0000
 Wysłana - 10 luty 2008 20:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

miał ktoś teraz komisje albo pobór?

Metyu
 Wysłana - 10 luty 2008 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

w tym roku był jeszcze pobór, od przyszłego ma nie być przymusowego poboru.

lukasz0000
 Wysłana - 10 luty 2008 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

miałeś teraz?

gastxxx
ole !
 Wysłana - 10 luty 2008 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ten rok ostatni.
Mi zapowiada się na marzec/kwiecien

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Metyu
 Wysłana - 10 luty 2008 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ja już to przeżyłem
Z tego co mi wiadomo następny pobór ma być dobrowolny, tj. do armii trafią tylko chętni, reszta automatycznie do rezerwy.

Lutan Fyah
 Wysłana - 11 luty 2008 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

czyli jak zmule w tym roku z komisja to w next juz mnie nie wezma? watpie ale zapytac mozna!

TankAbbot
 Wysłana - 11 luty 2008 08:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ej no co wy, naprawde? Mam braciaka, który teraz jest w wojsku to on mówi, że to nieprawda. W woju panuje opinia, że zawodowa armia wejdzie conajmniej od 2012 roku. A to, że w tym roku jest ostatni pobór to przecierz nic nie jest pewne. Przecierz tym naszym politykom jeszcze 20 razy sie może odmienić. Ja bym nie był tego taki pewny.

serekkox
 Wysłana - 11 luty 2008 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

05.02 mialem sie stawic do czynnej sluzby ale sie nie dalem.

gastxxx
ole !
 Wysłana - 11 luty 2008 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tank twoj "braciak" kible w tym woju myje i za przeproszeniem to on gówno wie Zawodowa ma być od 2012 i to jest prawda. Wycofują tylko pobór obowiązkowy, do WKU na wglad do jajek i tak pewnie bedzie sie trzeba stawić.

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2008-02-11 11:32:22

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

GB
 Wysłana - 11 luty 2008 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Na samą logikę to się nie trzyma kupy skoro zawodowa ma być od 2012, a pobór niby zniesiony już od 2009.

Czyli co, przez te trzy lata to kto niby będzie służył? Chyba ochotnicy którzy wrócą z Irlandii

Podejrzewam że jak zwykle będą opóźnienia, poślizgi, jakieś idiotyczne wymówki w stylu "zobowiązań wobec NATO" itp.

Poza tym trzeba pamiętać że zawodowa armia i zniesienie poboru to obietnice wyborcze PO, a obietnice wyborcze mają to do siebie że nikt ich nie spełnia dopóki nie musi . Zresztą, nawet jak już musi to zwykle tuż przed wyborami żeby "ciemny lud" nie zapomniał co zawdzięcza rządowi. A że wybory (jeśli nic nie wyskoczy) są dopiero w 2011 to resztę łatwo sobie dośpiewać...

TankAbbot
 Wysłana - 11 luty 2008 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie, nic nie jest jeszcze pewne i troche to wszystko dziwne jest

gastxxx no teraz to już kibli nie myje, bo kilka miesięcy mu zostało do wyjścia, teraz to co tydzień w domu jest

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pobór do wojska

Strony: 1 2

Warto przeczytać: czas naprawy | prosze o pomoc | Kasa za zalozenie dzialalnosci gospodarczej. | Jak dostać sie na liste KRD?? | SEKURYTYZACJA - TRANSAKCJE___HELP !!! | umowa zlecenie | co moze grozic za przemyt? | gra na giełdzie | Gwarancja producenta | wlasna dzialanosc vs umowa-zlecenie | Charakterystyka nauk prawnych w ramach prawoznawstwa | pomoc przy zakladaniu spółki | Sposoby finansowania ochrony środowiska | problem... | Pytanie o wojsko | Odszkodowanie za wypadek drogowy | socjopata | bmw e46 | jak skasowac post | ekonometria | polskie produkty | amor long love | urlop | krzysztof bosak | mały wibrator | david91 kobieta | renata dancewicz nago | toyota prius | king kong | nie goli nóg | podatek z zagrnicy | podatek a praca zagranicą | praca za granicą a podatek | podatek od dochodu zagranicą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.