FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1164 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pobicie a odszkodowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "pobicie a odszkodowanie"   

edek18183
 Wysłana - 25 październik 2010 20:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam . Miało miejsce takie zdarzenie w skrócie opiszę Pojechałem z kolegami na imprezę gdy się bawiliśmy jakiś gościu mnie pchną (nie było wtedy obok kolegów w każdym razie nie widzieli tego zajścia trwało ono chwile nikt za bardzo nie zwrócił uwagi , od razu po tym wyszedłem z dyskoteki) odwróciłem się do niego i wtedy zostałem uderzony przez kolege tego gościa 2 razy raz w oko i raz w zęby . Nie byłem na obdukcij nie mam pojęcia co to był za gość widziałem go tylko parę sekund m nie pamiętam jak wygląda .Byłem dzień po u dentysty który stwierdził ułamanie części 2 zębów i że kilka się rusza dodatkowo mam limo u okulistki również byłem . Chciałbym teraz zgłosić wniosek o odszkodowanie ponieważ jestem ubezpieczony w szkole .I mam kilka pytań
1.Czy trzeba będzie za światków kolegów ?
2.Co jeśli oni by powiedzieli że wcześniej coś piłem , czy będzie rozmowa o tym w ogóle ?
3.Czy będzie zbierana jakaś opinie ze szkoły jak się zachowywałem itp ?
4.Na jakie odszkodowanie mogę przypuszczalnie liczyć ?

Zmieniony przez - edek18183 w dniu 2010-10-25 20:26:02

palmel
 Wysłana - 25 październik 2010 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

jak cię pchnął rękami ? to było zamierzone czy przypadkowe ?

edek18183
 Wysłana - 25 październik 2010 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

pchną mnie gość rękami odwróciłem się do niego i zostałem uderzony przez jego kolegę który stał z boku gdy dostałem poprawkę w zęby nie widziałem kto to ( po prostu to tak krótka chwila )Nie mam świadków , zachowanie było zamierzone . I co w związu z tym że trzeźwy nie byłem ale nie prowokowałem

cooltras
 Wysłana - 25 październik 2010 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

czea byo siedzieć w domu

a poważnie to wnioskując z toku twojego rozumowania,jesteś gimbusem,który poszedł na imprezę,dostał bańkę,bo się nagrzmocił i za dużo skakał naokoło,a teraz chce jeszcze wyciągnąć kasę od sprawcy,którego i tak nie widział.

Jak znam takich jak ty,to skończy się na tym,że z podkulonym ogonem przyjdziesz z mamusią zgłosić pobicie na Policji.

Spraw jakich wiele,ale jakbyś poszukał to odpowiedzi w dziale masz kilka.

Do modów...sorry ale to już chyba wypalenie zawodowe

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

edek18183
 Wysłana - 25 październik 2010 22:05       [zgłoszenie naruszenia]

ok , napisałeś co myślisz . Ja wiem jak było , nie chce odszukiwać tego kolesia wcale , chce odszkodowanie z tego tytułu że jestem ubezpieczony tyle .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pobicie a odszkodowanie

Warto przeczytać: ubezpieczenie | zagadnienia z ekonomii-problem | darowizny | koszt prowadzenia dzialanosci gospodarczej | Egzamin poprawkowy | Problem-Scotland | zdjecia na prawo jazdy | jaki OFE? | mandat za parkowanie ?? | Konto bankowe | De minimis | Sprowadzenie samochodu ze stanow | Gdzie i jak znależć ludzi chętnych do pracy? | Wyższa Szkoła Menedżerska w Legnicy | NA CZARNO! | odszkodowanie z wypadku ?? | don-quixet | don quixet | taktyka | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.