FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
poczatek roku w lutym 
[powiadom znajomego]    
Autor "poczatek roku w lutym"   

wojospi
 Wysłana - 8 styczeń 2008 20:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czy istnieja takie szkoly policealne ktore poczatek roku szkolnego maja w lutym? prawie pewne ze wylece ze studiow dlatego chcialbym gdzies sie doksztalcic, zdobyc zawod no i nie dostac powolania do wojska

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 8 styczeń 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma takich szkół-rok się rozpoczyna albo we wrześniu albo październiku.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

PanMarcin
 Wysłana - 8 styczeń 2008 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co słyszałem to chyba w jakiś prywatnych uczelniach mogą cię przyjąć od lutego ale nie wiem czy na drugi semestr czy byś musiał zaczynać od pierwszego

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 8 styczeń 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

Tak-mogą go przyjąć w środku roku-są takie szkoły policealne, które za kasę przyjmują tych co od wojska się migają.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

platyn
 Wysłana - 8 styczeń 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

to sie panowie mylicie i to grubo,jesli w Twoim mieście istnieje szkoła Cosinus to jestes uratowany bo prowadzą nabór w lutym, za nauke nic nie płacisz,dostajesz zaświadczenie o nauce do WKU i uczysz sie do drugi tydzien w weekendy czyli zaocznie. Sam mam zamiar tak zrobic bo własnie wylatuje ze studiów :)

PanMarcin
 Wysłana - 8 styczeń 2008 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

chyba ty sie mylisz

[http://www.wszib.edu.pl/aktual/index.php?news_id=892] pierwsza szkoła jaką znalazłem w wyszukiwarce

Saida
 Wysłana - 9 styczeń 2008 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

są szkoły policealne,które robią nabór w lutym,musisz tylko dobrze poszukać. Z tym,że nauka w nich zazwyczaj jest płatna.

"kobiety nie kłamią,tylko szminkują trochę prawdę.."

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 styczeń 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

Są takie "szkoły"-mój sąsiad, uciekając przed wojskiem, był już chyba w pięciu-od takich dla ochroniarzy po komputerowe-jak chcesz zapłacić to Cię do wszystkich tego typu przyjmą-taka jest prawda-i takie szkoły to nabór codziennie prowadzą, bo jak przyjdzie kolejny co chce płacić czesne to co za problem wysłać mu dokumenty do WKU i wpisać na listę-miejsca starczy i tak, bo 3/4 z zapisanych nie chodzi tylko siedzi gdzieś w robocie. Ale policealne to są takie szkoło-kursy, więc wszystko tam możliwe. Na uczelnie Cię żadną w środku roku nie przyjmą.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-01-09 13:22:25

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

wojospi
 Wysłana - 9 styczeń 2008 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy mi na tym zeby to byla dzienna szkola, obojetnie jaki kierunek, obojetnie jaka szkola.. platna nieplatna.. byle nauka byla jak na dziennych. znalazl ktos cos takiego ? bo mowicie mi tu o samych zaocznych

Zmieniony przez - wojospi w dniu 2008-01-09 16:56:39

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 9 styczeń 2008 19:25       [zgłoszenie naruszenia]

Tam są tryby do wyboru-nikt Ci nie mówi, że to są zaoczne tylko, że policealne.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

poczatek roku w lutym

Warto przeczytać: BEZ MATURY | Politechnika Warszawska - ktory kierunek? | zarządzanie informacją ?? | WSP Sczytno | Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu | pg - matma stosowana | prośba o pomoc | zarządzanie na politechnice | słabo zdana matura z matmy rozszerzonej | Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. | Matematyka na Polibudzie Poznańskiej | Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej | wyższa szkoła finansów i zarządzania | Szanse czy ich brak... | Europeistyka, politologia czy stosunki międzynarodowe? | Filologia angielska | siłownia łódź | siłownia | inicjacja ustawodawcza | testa | jak zlozyc atlas | -Bling- | PTASZNIKI CZERWONOKOLANOWE BSmithi | jaka torba dla faceta | anal | superstacja | jeansy W48 L34 | natalia oreiro | Young | YoungBuck | aptekarze | sanki | deeev | motocykl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.