FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3177 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
podanie o 2poprawki.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "podanie o 2poprawki.."   

homasso
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 15:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

nie wiedzialem gdzie załozyć, wiec pisze tutaj :)

orientuje sie moze ktoś jak mozna napisać podanie o dwie poprawki ( niemiecki i matma ) ..co tam mam napisac? w sumie nawet nie mam sie czym bronic.. ciekawe pomysły wynagrodze..

dziekuje.

nic wam nie powiem !

azda
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

swoje zawsze argumentowalem problemami zdrowotnymi

ogolnie dobry patent , oklepany ,ale nie od odrzuicenia - cięzka sytuacja rodzinna , probnlemy rodzinne itd

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

Duda11
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Idziesz do pedagog w swojej szkole, ona Ci wszystko powie. Nie musisz wymyślać żadnych głupot, wystarczy napisać i zazwyczaj dają. W tamtym roku poszedłem z kumplem który miał dwie poprawki, pedagog mu wszystko podyktowała i pozwolili mu pisać dwie poprawki

azda
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

ale trzeba podac uzasadnienie,
mialem poprawki co roku w lo przez 2 lata wiec mam doświadczenie

i nie ten dział

Zmieniony przez - azda w dniu 2009-06-09 16:04:43

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

cizema
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie jest tak, że dopuszczalne są maksymalnie 2 poprawki. Tak jest w szkole, w której pracuję. Wystarczy, że uczeń napisze w podaniu, że ma ciężką sytuację itp.

homasso
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

no tak.. tylko ja jestem w 2klasie , a podobno w tym roku rade pedagogiczna nie dopuściła do dwoch poprawek trzech maturzystów..

nic wam nie powiem !

cizema
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy od ucznia. Jakim jesteś uczniem? Jak się zachowujesz? Czy starasz się podczas zajęć?

cizema
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ale to nie tyczy się maturzystów! Osób, które kończą gimnazjum, technikum i LO i są w ostatnich klasach nie dopuszcza się do poprawek.

homasso
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:19      [zgłoszenie naruszenia]

aha.. no to jeszcze gorzej.. bo moja klasa nie ma najlepszej opini ;] tak jak to klasa o profilu sportowym.. wiadomo, pare uwag zawsze sie znajdzie.. aa i mialem jakaś komisję o zachowanie.. heh wiec ciezko ciezko aaa ale tak to wychowaczyni sie bardzo stara o mnie. chodzi i załatwia.. ale ona sama na radzie?

nic wam nie powiem !

azda
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

daj jako argument cięzką sytuacje w domu
<yes>
pomyslą ,ze cos jest nie tak i bedą chcieli temu zapobiec
za rok mozesz sie spodziewac testów na dragi itd bo bedą zwracali na Ciebie wiekszą uwage

wiem bo sam tak mialem :P
i zgodzili sie u mnie w 2 klasie na 3 poprawki nie 2 a tez grzecznym dzieckiem nie bylem

cizema
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy w takim razie od dyrekcji i innych nauczycieli. Ewentualnie możesz pisać podanie o egzamin komisyjny :) Masz prawo zaznaczyć, że nie chcesz, aby nauczyciel, który Cię usadził brał w niej udział. Wówczas dyrektor powołuje niezależną komisję :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

podanie o 2poprawki..

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Gdzie studiujecie PRAWO? :) | Podatek... | Ocena Planu Balcerowicza. | Warte polecenia książki o tematyce politycznej | Socjalizm a kapitalizm, kapitalizm a socjalizm | Pytania dotyczące polityki / Nasz mały quiz | UJ | Sponsoring ... | Emerytura | pomocy z zarządzania | Pmocy PRAWO "POBICIE" | Kulczyk | roznice prawne miedzy narkotykami a dopingiem | Wcześniejsze wybory? | Kuriozalny pomysł | 42. Dokonaj oceny finansowej wybranej firmy na podstawie jej sprawozdania rocznego | ewelina ds1 | borsuk | tabletki antykoncepcyjne | niezdalem2 | hawaii five 0 | wytrysk na twarz | Cunnilingus | odwołanie od reklamacji obuwia | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.