FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6949 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
podanie o prace 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "podanie o prace"   

INSOMNIA
212.14.0.*
 Wysłana - 2 styczeń 2011 00:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam, pare pytań odnosnie podania o prace:

1. Adresat- dodam że podanie z CV wysyłam do działu personalnego w centrali, dopiero oni wysyłają do konkretnego oddziału na terenie Polski- z tym że nie wiem czy do kierownika to trafia czy do innej osoby w tym oddziale odpowiedzialnej za HR(które najlepiej pasuje?)
UPS Polska Sp. z o.o.
UPS Polska Sp. z o.o./ oddział Wrocław
Do Kierownika oddziału Wrocław UPS Polska Sp. z o.o.

2.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mojej osoby w Państwa firmie na stanowisko........
co w przypadku jesli nie wiem jakie stanowisko jest wolne/ obojetnie jakie.
moze tak byc jak na dole? jakos mi to dziwnie brzmi.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mojej osoby w Państwa firmie na jedno z dostępnych stanowisk.

3.
Czy w podaniu o prace musi być na dole klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych? Niby przy CV i LM to norma ale widzialem pare podan o prace bez tego

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2011-01-02 00:38:22

Prowler_86
 Wysłana - 2 styczeń 2011 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mojej osoby w Państwa firmie na jedno z dostępnych stanowisk. "

Strzelilbys sobie w kolano takim tekstem. Albo prosisz o przyjecie na KONKRETNE stanowisko, na ktore aplikujesz, albo wcale.

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2011 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie zalezy mi na konkretnym stanowisku, tylko pracy w tej firmie! nie wiem jaka jest dokladnie struktura tej firmy i jakie stanowiska sa tam dostepne- moge sie jedynie domyslac.
moze lepiej:
"Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjecie mnie do pracy w Państwa firmie na jedno z dostępnych stanowisk związanych z logistyka"

napewno nie chce do działu sprzedaży, to wiem napewno

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2011-01-02 14:36:34

Cheetos5
 Wysłana - 2 styczeń 2011 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

to się zorientuj lepiej, bo imo fail wyskoczyć z takim tekstem.

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2011 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

musze cos ****a napisac, a stanowisk w takiej firmie jest w****u, z których wiekszosc mi pasuje. Jak napisze ze aplikuje na stanowisko np. spedytora, a akurat na te nie potrzebują bo jest dobrze obsadzone ale za to w innym dziale przydałyby sie rece do roboty to co wtedy? Podanie pojdzie do kosza- "no bo przecież gościu pisał w podaniu że na spedycje chce, a że spedycja jest obsadzona to niech wy******la "

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2011-01-02 17:21:34

Cheetos5
 Wysłana - 2 styczeń 2011 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

takie zycie, to sie popytaj ludzi, zorientuj kogo potrzebuja i uderzaj

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2011 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mojej osoby w Państwa firmie na stanowisku związanym z aktualnym zapotrzebowaniem kadrowym.

Coś w ten deseń

Ale może lepiej dopisać jaki dział by Cię interesował.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2011-01-02 19:29:52

MaxB
 Wysłana - 4 styczeń 2011 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

W związku z dynamicznym rozwojem Panstwa firmy chcialbym przedstawic Panstwu swoja osobe. Jestem przekonany ze bede wartosciowym pracownikiem dzialu logistyki.

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

INSOMNIA
 Wysłana - 4 styczeń 2011 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

definitywnie odpada, ale masz soga za staranie

Prowler_86
 Wysłana - 5 styczeń 2011 11:22       [zgłoszenie naruszenia]

"Podanie pojdzie do kosza- "no bo przecież gościu pisał w podaniu że na spedycje chce, a że spedycja jest obsadzona to niech wy******la "

Z drugiej strony wyglada to tak - gosciu wyslal aplikacje na stanowisko zwiazane z logistyka , ale nie napisal, czy chce pracowac na magazynie przy przyjeciu towaru , jako spedytor czy logistyk , wiec skoro sam nie wie czego chce, to niech wy******la.

Masz w ogole doswiadczenie jako logistyk czy spedytor? Potrzeba "rak do pracy" w danej firmie nie wystarczy , maja pewnie spora baze CV na KONKRETNE stanowiska, wiec najlepiej dowiedz sie na jakie szukaja, a potem zglaszaj aplikacje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

podanie o prace

Warto przeczytać: próba? | Urząd pracy - o co tu chodzi | Zawód żołnierz | Kariera w branzy PR<- da sie ?? | praca dla studentów w niemczech WUP, byl ktos? | operator koparki | praca dla informatyka japonia/nowa zelandia | Przyszłość - pomysły. | praca w holandii | Licencja ochroniarza | prawo pracy | Firma w czasie studiów. | Praca zdalna związana z matematyką | Praca w IT ?? co obecnie najbardziej pozadane :))?? | Praca za granicą w wakacje | Klub Pruderia | gimper | lesine | zalukaj | horrorcore | przewartościowane | staszica | poseł | mądre zdania | policja bagażnik | szablon allegro | Paulina Chylewska | żylak | mama_omasa | Amy | pupy | imię | anna simon | milk | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.