FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8987 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
podejscie dziewczyn 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "podejscie dziewczyn"   

Daer
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak u Ciebie, u mnie warstwa językowa (tutaj: dobór słów) stanowi ogromną różnicę.

*******enie, rżnięcie, bzykanie się, dawanie dupy, przespanie się, współżycie - niby jedno i to samo, ale każde określenie ma inne zabarwienie. Jakby mi moja dziewczyna powiedziała, że "chce mi dać dupy" to bym zareagował inaczej niż gdyby mi powiedziała, że chce się ze mna przespać.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-07-30 21:30:51

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

marianesko
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

one sobie mysla:'mm takiemu to bym loda postawila..'

dewastat0r
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyny maja jakiegos krejzola na punkcie tych okreslen, jakby nie bylo to my was ruchamy a wy jestescie ruchane, co to zmienia?

Daer
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Telepaci na forum?
Mam "krejzola" na punkcie doboru słów, a jestem facetem jakby co.

Ekspert -

plemniki
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Daer, chodzi o osobę, której nie znamy, nie nasze dziewczyny. Jaka jest różnica kiedy kobieta widząc faceta, który się jej podoba wypowie 'ale bym się z nim rżnęła', czy 'przespałabym się z nim' ? Żadna. W jednym i drugim przypadku doszło by do seksu. Różnica jest tylko i wyłącznie w literkach.

Neyaa92
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm.. Ja myśle że dziewczyny reaguja podobnie jak meżczyzni.. Czy nie zdażyło sie wam.. ze jakas nieznajoma usmiecha sie do was na ulicy?? Ładnie wygladacie czy cus zwróciła na was uwage.. Musiała sobie cos pomyslec.. mogło to byc "Ale ładny przystojny chłopiec" albo "Mmm ale pociagajacy" ;P Wydaje mi się ze to drugie ;p

dewastat0r
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

mogla tez pomyslec - ale bym mu chapała dziada @,@

Daer
 Wysłana - 30 lipiec 2009 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Przespała/przerżnęła się - w sumie mała różnica, owszem. Kojarzy mi się z aktywną seksualnie dziewczyną, o różnym temperamencie.
Ale "temu bym dała"? Dla mnie to zupełnie inne podejście, kojarzące mi się z dziwką albo czymś takim. Ze związkami, gdzie facet mówi do dziewczyny per "suko", a ta się cieszy.

Bez urazy dla dziewczyn, które tak myślą

Neyaa, a i owszem, zdarzyło się. Ale nie jestem telepatą

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 lipiec 2009 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Słowo-dawała dupy ma w sobie coś biernego i zarazem upokarzajcego dla kobiety. Po za tym pokazuje że mamy coś na czym wam zalezy i może wam to reglamentowac wg naszego uznania.

Dla mnie takie podejście jest żałosne.

A co do tematu nie podchodze tak do mężczyzn. CO najważej oceniam jego atrakjnośc wg mojej skali.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

sew22
 Wysłana - 30 lipiec 2009 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jestescie porąbane. Nawet w internecie gdy nikt was nie zna nikt was nie wytknie palcem, udajecie swiete i nigdy nie napiszecie szczerej prawdy tylko ciagle takie kocoboły uogólnienia, i klamstewka piszecie, i Ty i ta olcia. Spytac was w prost o cos to zaraz bierzecie to do siebie za bardzo i juz po temacie. Zresztą co tu gadac, wiadomo laska nie mysli w kategorii dalabym mu albo nie. Sa jeszcze inne aspekty. Jak wyglada z kims sie zadaje czym jezdzi itd, dopiero wtedy sa mysli czy bym mu dala jak sie to oplaca proste tyle w temacie.... pomijajac wyjątki ktore wierza w prawdziwą milosc i pozdrowienia dla takich kobiet.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

podejscie dziewczyn

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12