FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8987 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
podejscie dziewczyn 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "podejscie dziewczyn"   

Paczek_90
 Wysłana - 30 lipiec 2009 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

sew22-laska, która się najpierw zastanawia czym koleś jeździ i czy jakby mu dała dupy to by się opłaciło to zwykła pusta laska, blachara, szmata itp która daje każdemu kto ma fajne auto i wygl na kasiastego;/
Nie wszystkie laski są tak puste;/ Ale w dzisiejszych czasach trudno zauważyć tą mniejszość dla której liczy się np charakter a nie kasa;/

Znawca -

LadyMuaah
 Wysłana - 30 lipiec 2009 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

hmm powracając do tematu, to ja i środowisko moich znajomych, widząc jakiegoś zadbanego, przystojnego etc. kolesia, ocenia całokształt w skali 1/10, tak już się u nas zatarło i nie widzę w tym nic złego. bo co złego jest w wymienianiu się poglądami? rzadziej, a raczej prawie w ogóle nie mówimy 'o temu bym dała' 'temu bym nie dała' a częściej pojawiają się zwroty 'chciałabym sprawdzić czy ma tak zayebistą dvpe jak wydaje się, że ma', w czym również nie widzę nic złego, bo jest to gadanie bardziej w formie żartu niż dosłownej. więc moja subiektywna odp: owszem, oceniamu, ale nie gdybamy że temu damy czy temu nie damy.

Zmieniony przez - LadyMuaah w dniu 2009-07-30 23:31:27

Fazer FZ6
 Wysłana - 31 lipiec 2009 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

ruchnałbym

Shogi SSJ2
 Wysłana - 31 lipiec 2009 01:27      [zgłoszenie naruszenia]

Też pewnie mają, tylko przyznać się nie chcą. Swoją drogą, ja widząc jakąś atrakcyjną kobietę/dziewczynę nie myślę - "czy bym ruchnął, czy nie".
Właściwie to o niczym wtedy nie myślę...

sarev1
 Wysłana - 31 lipiec 2009 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

sew22 100% racji, tez zauwazylem to udawanie swietych przez laski, nie tylko przez te z inso.

.dib.
 Wysłana - 31 lipiec 2009 03:21      [zgłoszenie naruszenia]

****a *******icie jak potluczeni. Chyba jestescie zdesperowani bo gadacie tak jakby kazda laska widzac was na ulicy miala mokro i myslal ze chce sie z wami pieprzyc ... Niestety nie wszystkie kobiety tak mysla. Wiem ze was to zaboli i zniszczy swiatopoglad ...

Niektore kobiety w milosci fizycznej szukaja oprocz przyjemnosci oparcia i bezpieczenstwa ze strony merzczyzny a do tego dochodzi sie po czasie dluzszym niz migawka spojrzen na ulicy ...

Zreszta jak ja widze fajna laske na ulicy to w sumie nic o niej nie mysle. Jedynie wychwytuje jej atrybuty np ze ma fajne nogi czy tam tylek i tyle.

"Kvrwa czuje sie jak wrak " Rino
Spsikać rane Braunolem, przytrzymać gazikiem/babką lancetowatą
i zaparzyć dziurawiec 2x dziennie
i chłop jak dąb na środę

ciocia_Di
 Wysłana - 31 lipiec 2009 04:12      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedzcie mi, to jest prowo, czy autor faktycznie jest jakiś nierozgarnięty?

Raczej mało która kobieta myśli takimi kategoriami, my nie dostajemy ślinotoku na widok przystojnego faceta, w przeciwieństwie do tego, jak podchodzą niektóre samce do kobiet.
Mogę sobie pomyśleć, że gość atrakcyjny, nawet że seksowny, ale nie 'dałabym czy nie'. No kurfa!

Dlaczego Bóg nie odpowiada na modlitwy?
Jest zbyt zajęty tworzeniem unikalnych płatków śniegu.

malkontentka

damyrade11
 Wysłana - 31 lipiec 2009 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

Idziemy na miasto sie zakochac ?

PRAWNIK < ADMISTRZ
HÓJ W DVPE TYM BOHATEROM
CHARAKTERNYM JAK CVELA DVPA POD CELĄ

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 31 lipiec 2009 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, tak, jak widzicie np. nad morzem wysokiego, opalonego przystojnego, umiesnionego bruneta bez koszulki to sobie myslicie "ale mily pan, poszlabym z nim na kawe"

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

dewastat0r
 Wysłana - 31 lipiec 2009 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno mysla tak: "ale by mnie brał, na wszystkie mozliwe sposoby, tak bym mu ciumkała twardego penisa az by jeczal, a na koniec by wystrzelil we mnie jak z armaty"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

podejscie dziewczyn

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12