FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8986 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
podejscie dziewczyn 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "podejscie dziewczyn"   

moschino
 Wysłana - 31 lipiec 2009 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

dewastat0r - Co Ty w ogole podsumowujesz? Nigdzie tak nie zostalo napisane - nastepny znawca wszystkich kobiet, ktory nas podzielil na trzy grupy. Wedle wlasnego widzimisie oczywiscie.

timo6 - "ja na bramce juz sporo zobaczylem" - nie rozumiem dlaczego wrzucasz wszystkie kobiety do worka z nazwa "imprezowiczki"?

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

Po tym podsumowaniu jestem skłonny postawić euro przeciwko orzechom, ze jeszcze żadnej na intelekt nie wyrwałeś

dewastat0r
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

ja ide na siłke

papapapa :* czekam na komcie pozdroffki :*

sew22
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie, wszystkie mysla to samo tylko ze niektore sie tego boją i nie robią tylko fantazjują ale tak nie robia,a inne co sie nie boją to robia na co mają ochote co im ich mozdzki podsuną do glowy akurat ; - ) Wy tylko potraficie pisac "nie znacie mnie to nie wypisujcie" "nic o mnie nie wiecie wiec sie nie wypowiadajcie" bla bla bla bla jasne, dziewczyno ja mam 23 lata i nie jedną juz szmate i dobrą dziewczyne widzialem, są wyjatki owszem ale ja nie pisze o wyjatkach bo one stanowią góra 5% waszej populacji

Zmieniony przez - sew22 w dniu 2009-07-31 17:05:12

.dib.
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

"Kvrwa czuje sie jak wrak " Rino
Spsikać rane Braunolem, przytrzymać gazikiem/babką lancetowatą
i zaparzyć dziurawiec 2x dziennie
i chłop jak dąb na środę

moschino
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

Sew22 - czy kiedykolwiek slyszales o czyms takim jak roznice w ludzkich charakterach? Ludzie to nie batony Baunty, ze wszystkie sa identyczne i smakuja tak samo, sa miedzy nami roznice i to duze. Twoja ignorancja mnie zwyczajnie razi - jestes jak "niewyzyty" - my mu co innego, a on dalej swoje, jakby sam ze soba prowadzil dyskusje.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sew moze troche przesadza, ale duzo racji tem ma. mosschino, charakret charakterem, ale sa pewne schematyczne cechy, zachowania i instynkty, ktore sa powtarzalne niemal u 100 % kobiet, niezaleznie od osobowosci czy charakteru.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

_soldat_
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

no nie wiem, moze wzbudzam zaufanie u dziewczyn ale od wielu słyszałem ze:
fantazjują na temat seksu
ze chcieliby przezyć "przygode" z nowo poznanym facetem który wydałby sie fajny
ze sa typy mezczyzn przy których jest mokro i jedynie bariery kulturowe "nie pchają" tego dalej
ze sni sie czasem jak przezywają namietne noce z róznymi ludźmi
itp.
mózg dziewzcyn poza tym ze srednio mniejszy od meskiego tak bardzo się nie rózni.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Mózg różni się nie tylko rozmiarem, nie słyszałeś o "płci mózgu"? O zależnościach między hormonami, trybem życia a percepcją? Nie bedę zgrytwał eksperta, ale głupotą jest uogólnianie i pomijanie takich różnic.

Pewnie, że dziewczyny też fantazjują, też mają potrzeby seksualne. Ale z tego nie wynika, że jak wyjdzie na ulicę będzie szukała wzrokiem co przystojniejszych i będzie marzyła o 'daniu im', że co spacer w lato po parku/plaży, to majtki do prania.

Sew, skąd bierzesz te swoje "5% populacji"? Może po prostu 5% Twoich znajomych? 23 lata i na podstawie swoich doświadczeń ocenia całą populację, pogratulować przenikliwości.

Klejcun, ano są, tylko co z tego? Zasadniczo kobiety i mężczyźni są inaczej zaprogramowani przez naturę, wygląd faceta ma dla dziewczyn mniejsze znaczenie niż dziewczyn dla facetów. Zależy też to od dnia cyklu.
Normą jest że facet wychodzi na ulicę i widząc ładną dziewczynę myśli od razu o seksie. U dziewczyn tak może być, ale nie musi - i o to w temacie się rozchodzi, że paru mędrców uważa, że normą jest właśnie co innego, a każda dziewczyna, która tak nie ma zwyczajnie kłamie, albo sobie, albo nam.

dewastat0r - nie wiem z jakich przesłanek tak absurdalne podsumowanie.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Paczek_90
 Wysłana - 31 lipiec 2009 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie nie wiem czemu uogólniacie. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach trudno uwierzyć, że nie każda laska jest blacharą czy kvrwą skoro takich jest wszędzie pełno. Ale nie wmawiajcie mi, że jestem jedną z nich;/

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

podejscie dziewczyn

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12