FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3627 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
poderwanie "starej" znajomej 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "poderwanie "starej" znajomej"   

oobennyoo
 Wysłana - 9 sierpień 2009 21:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ok. 5 lat temu bawiłem się na podwórku z dziewczyną (jeszcze gówniarz byłem wczesna podstawówka ). Wtedy traktowałem ją jak zwykłą koleżankę. W krótkim czasie poznała niezbyt ciekawe koleżanki. Od tamtego czasu w ogóle nie mówimy sobie cześć, chociaż kiedyś chodziliśmy a to do niej, a to do mnie do domu (bez podtekstów )
Dopiero niedawno zobaczyłem, że niezła z niej laska Trochę zepsuta(już farbuje włosy) ale chyba dałoby się to naprawić Jest młodsza 2 lata ode mnie

I tu pojawia się problem, zupełnie nie wiem jak do niej zagadać, zwykle jak ją widzę to siedzi z koleżanką jakąś.

Może ktoś miał podobną sytuację?

Miałem pomysł, ale głupi: podejść pod jej okno i ją zawołać.

kszakleski
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

patrząc na poziom posta, to najlepiej zaproś ją do znajomych na nk jeśli zalicza się do pokolenia dzieci neo, to zrozumie twój podprogowy przekaz

Zmieniony przez - kszakleski w dniu 2009-08-09 22:06:32

grun1410
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

napraw świat i każ wszystkim kobietom przestać farbować włosy, będą mniej zepsute

AnonimekK
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli ma te 13-14 lat to farbowanie wlosow jest idiotyzmem wiec nie czepiac sie go o to.

Club music/Trance fan..
Nie lubi spodni "rurek" !! :O

oobennyoo
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie o to chodzi grun1410, ale farbować włosy już w podstawówce na kolor taki wiśniowy

krzakleski-nie wiem czy ma nk, a poza tym nazwisko jej zapomnialem tylko imie pamietam

BurasMarci
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Człowieku pogrążasz się.

Street90
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

odbije się za mój temat

powiedz jej

"wpadłaś mi w oko nie speirdol tego"

rany mieszka blisko Ciebie i masz problem zagadać...?
aby ludzie takie problemy tylko mieli

znajdź laskę w swoim wieku

Zmieniony przez - Street90 w dniu 2009-08-09 22:35:39

oobennyoo
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiłem, straciłem z nią kontakt, bo niewłaściwe koleżanki znalazła (dwie z tych koleżanek mieszkają u mnie w bloku )
Dajcie jakieś sensowne rady jak podejść? Rzadko ją widuję na podwórku, a przecież nie bede sie darł na dworzu (co prawda parter) ale jak to by wyglądało? wielki chlop drze sie na ulicy po dziewczyne z którą nie mówią sobie czesć 5 lat.

Street90
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

domofon
za***ista sprawa...
dzieńdoby jest Kasia Basia czy jakoś tak
tak jest już ją daje
ablo Tak to ja

oobennyoo
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

a to może zadziałać w moim przypadku? największym problemem jest właśnie to, że nawet jak się czasem mijamy to nawet cześć sobie nie mówimy

Street90
 Wysłana - 9 sierpień 2009 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

masz problem to nie podbijaj

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

poderwanie "starej" znajomej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Co jest złego w utrzymywaniu kontaktu z byłą ? | Jak poderwać... | Jaki jest męski punkt widzenia? | Chore związki.... | Czy to jest normalne? | Problem (standard) | nieszesliwa milosc | Duży Problem | Bajer :P | Jak polubic siebie? | załamany nerwowo... | Ciche dni w związku | psychologia mężczyzny - czy da się rozgryźć faceta? | Motyw piosenki-Kobieta starsza od faceta | Niechce nigdy kochac poradzcie cos | jak zacząć? | pozycja na pieska | Urjasz | ksiezyc | darq13 | madafaka7 | show | norweski | biomechanical | bareq | motywacja | opóźniony wytrysk | drb | RÓWNONOC | inicjowanie | wróżbita david | ropienie w na głowie | paranienormalni | st220 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.