FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10911 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
podoba mi się koleżanka, co robić? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "podoba mi się koleżanka, co robić? %-)"   

x__@__x
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.Otóz mam taki problem ,ktory zaraz opiszę a was proszę o jakąś rade.
No więc tak:OD jakiś dwoch-trzech miesięcy do naszej ekipy zaczeły przychodzic dwie klijentki,połowa je mniej więcej znała ja akurat tylko z widzenia.
NA poczatkunie zwracalem zbytnio na to uwagi czy przyjdą czy nie przyjdą.
No ale powoli jakos sie tak rozkręciło gadka i wogole ,coraz więcej imprez w ich towarzystwie.
NIE ukrywam że jedna z tych Kobitek jest Bardzo ładna(bynajmniej to moje zdanie i kilku przyjaciół).
No i w ostatni wekend na imprezie w barze oczywiscie jak zwykle ten sam skład,juz po % dosiadłem sie do jednej z nowych kolezanek ktora z dnia na dzien przez te kilka miechów coraz lepiej poznawalem.
No i oczywiscie gadalismy sobie całą imprezke mniej lub bardziej intensywniej,nie ukrywam ze fajnei sie z nią gadalo.
Dobra koniec imprezy wszyscy sie rozeszli do domow itp.KOlejny dzien czyli sobota skład ten sam sytuacje znowu wykorzystałem dosiadlem się do niej i znowu zaczelismy gadać.Wyglądało na to ze oboje sobie przypadlismy do gustu tylko ze to było po % i nie wiem jak to odebrac.Znowu koniec imprezy laski odprowadzilismy do domu.Dodam ze jakoś po % bardziej iskrzy a w normalny dzięn jest ona bardziej obojętna ,przynajmniej ja to tak odbieram
No i w niedziele pojawił się problem gdy wstałem oczywiscie juz trzeźwy,pierwsza myśl "ONA".Wygląda an to że sie zauroczyłem ,nie moge przestać myśleć o NIEJ i wogole sie jakoś kijowo czuje.
NIE wiem własnie jak jest z jej strony czy warto sie w to angażować,bo rozwala mnei od środka.
Wczoraj wieczorem tak sobie pomyśłałem,że chyba trzeba bedzie to załatwić jak najszybciej i pogadać z nią szczerze(dzisiaj własnei to zrobie jak mi sie uda).
Tylko kolejny problem jest w tym ze jestem bardzo nieśmiały i nei wiem jak jej to powiedzieć,chodz juz sam pomysl zeby jej to powiedziec przeszedł sam mnie:)
Boje się że jej odpowiedż bedzie negatywna a wtedy bedzie głupia sytuacja,bo przecież jest ona moją koleanką i codziennie praktycznie ją widze i jezeli ta odpowiedz bedzie nie to juz wogole bedzie lipa ,bo i tak bede ją widzial codziennie ale to juz nie bedzie to i zdaje mi sie ze było by nawet gorzej niż jest.A po drugie jakos boje sie reakcji innych jezeli by sie o tym dowiedzieli a odpowiedz była by nie?
Co wy o tym sądzicie?Pogadać z nią szczerze,powiedziec jaka jest sytuacjia i wogole czy taka sobie odpuscic?NIE wiem wogole jak rozpocząc taką rozmowę i jak jej to powiedziec.Prosze was o POmoc!

VLAD.IV
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

"bynajmniej to moje zdanie i kilku przyjaciół. "

" przynajmniej ja to tak odbieram "

czemu raz użyles slowa "bynajmniej" a raz "przynajmniej"?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

EXPANDER
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

czyste przejęzyczeni:)
CZekam na jakieś rady

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

x__@__x
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

OCzywiscie Expand to ja ,przelogowało mnei na drugie konto

ONLY20
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz . Do dzieła . Życze powodzenia !!!

prezes85
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

Wstydzisz się pytań zadawać pod normalnym nickiem? Jak dla mnie dwie 'imprezy' to mało, szczególnie po alkoholu. Może jej się zwyczajnie dobrze rozmawialo. Spróbuj, hmm, tak pogadać z nią na trzeźwo niekoniecznie o byciu razem, tylko tak na luzie. Poprostu staraja się z nią dłużej przebywać i jak będzie dobrze to rób coś więcej. Bo takie pogadanie co będzie to mi się kojarzy z: 'Będziesz ze mną chodzić?' a to totalne przegięcie. Działaj ale nie wykladaj wszystkich kart na stół. Powodzenia.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

x__@__x
 Wysłana - 29 listopad 2005 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

NIE ale to nie jest tak ze ja ją znam tylko z tych dwoch imprez,tak jak mowie juz z dobre 3 mi***iące ją znam tylko mowie ze w ten wekend zebralo mnei sie na miłosci:)
NO dzisiaj z nią pogadam,oczywiscie ze jej nie zadam pytania typu"chcesz ze mną chodzić" tylko raczej cos innego jak narazie nic mi nieprzychodzi do głowy

Raptor10
 Wysłana - 29 listopad 2005 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze nie mow jej ze wpadła ci w oko :P po drugie traktuja ja narazie jak kumpele , gadaj z nią czasem sie z nią draznij , niebądz zbyt słodki bo jak juz kiedys mowilem od nadmiaru słodkości pożygać sie można , jak bedziesz zasypywał ja komplementami albo cos podobnego to wezmie cie za jakiegops słabego zauroczonego kretyna to tyle

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

matyldaprj
 Wysłana - 29 listopad 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Na Twoim miejscu poczkałabym jeszcze z odsłanianiem swoich uczuć.Najlepiej pogadaj z nią na trzeźwo,zobacz jak wtedy wyglądają Wasze relacje i jak ona na trzeźwo do Ciebie podchodzi.
Potem stopniowo możesz odkrywać karty.Związki to poważna sprawa i trzeba w nie wchodzić delikatnie.
W dodatku nie wiem czy zauroczenie też Ci nie minie po jakimś czasie więc najlepiej daj sobie czas...

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 29 listopad 2005 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadajcie na trzeźwo, spokojnie, bez deklaracji Zobaczysz czy tak samo będzie się rozmawiało teraz.

Ekspert -

x__@__x
 Wysłana - 29 listopad 2005 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi,wieczorem bede wszystko wiedzial to za waszą pomoc zdam relacje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

podoba mi się koleżanka, co robić? %-)

Strony: 1 2 3 4