FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18561 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
podrażnienie po stosunku 
[powiadom znajomego]    
Autor "podrażnienie po stosunku"   

barfly
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 18:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam pytanie odnośnie ludzi któży wiedzą coś na ten temat, a odnośnie po stosunku mam podrażnienie sóry w okolicy penisa tzn małe czerwone plamki na skórze (mam krótki zarost) domyślam sie że to od wydzieliny pochwowej partnerki, po stosunku biore zawsze prysznic ale i tak czasem coś takiego na 2-3 dni mi wychodzi prosze o pomoc bo nie wiem czy z tym do lekarza isć?

wiem tylko tyle że życie jest p!o!j!e!b!a!n!e!

aniolek_16
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Czerwone krostki na penisie

Co jakiś czas po stosunku z moim chłopakiem, zauważamy na jego penisie czerwone, drobne krostki (czasami pieką). Nie wiemy czym to może byś spowodowane, ponieważ kochamy się bez prezerwatywy, chcielibyśmy się dowiedzieć, czym może być spowodowana ta wysypka.

Odpowiedź

Może być to rzeczywiście jakieś uczulenie, np., na kosmetyki, proszek do prania itd. Ale może to być również objaw grzybicy lub innej infekcji. Polecam wizytę u dermatologa, który powinien pobrać wymazy i ustalić skuteczne leczenie.

Beata Anna Ciesielska - lekarz seksuolog z Łodzi, tel. 501 019 578

Radze Ci isc odrazudo lekarza, bo czym predzej tym lepiej. Dostaniesz jakas masz albo tabletki i nie bedziesz musial sie tym wiecej zadreczac. Najlepiej porozmawiaj o tym ze swoja partnerka, bo jezeli uprwialiscie seks to mozliwe ze od niej sie wlasnie zaraziles, dlatego ona powinna sie takze leczyc.
Pozdrawiam

Czlonek porponetkowej mafi %-)

barfly
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie na penisie pod brzuchem tam gdzie przeważnie jest zarost, znikaja po 2 dniach to napewno nie grzybica ona bardzo dba o siebie a ja też nie jestem brudasem

barfly
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

może to być od tego że mam krótkie włosy (one mnie troche kują podczas sotosunku)?

aniolek_16
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

ale tu nie chodzi o to ze Twoja dziewczyna sie nie myje czy cos takiego. Grzybica moze sie zarazic kazdy i wszedzie, bez wzgledu na to czy sie myje czy nie. Albo jak uprawialiscie seks z zabezpieczeniem (chodzi mi tu o prezerwatywy albo jakies globulki, pianki itp,) to moze masz na ktorys ze skladnikow uczulenie (np na lateks itd) poszukam jeszcze i jak cos znajde na ten temat to napisze

barfly
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

ona chodzi regularnie do ginekologa wiec to raczej nie jakaś wenera, normalnie troche mnie przestraszyłaś ale dzięki za pomoc

aniolek_16
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma sie co bac, grzybica to powszechna choroba w dzisiejszych czasach jest duzo lekow przeciwko niej. A pozatym to jeszcze niewiadomo czy ty masz grzybice czy cos innego, moze po prostu wyskoczyly ci te krostki bo sie spociles (bo przy poceniu tez moga powstac krostki) Takze jesli sytuacja sie powtorzy to marsz do lekarza !!!

elchuka
 Wysłana - 10 wrzesień 2005 20:03       [zgłoszenie naruszenia]

a moze te kroski masz od przycinania tego i owego i od tego ci wyskakuja ?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

podrażnienie po stosunku

Warto przeczytać: czym ogolić jajka ;) ? | Dlaczego dziewczyny UDAJA niewy***ki itp...? | Kolejny temat z serii: Pytanie do kobiet... | Rozdziewiczenie | Jaki rozmiar? | Salomo - poradnik podrywacza (tego nie znajdziesz w zadnej ksiegarni) | P*****le nie wale | co to za krostki na członie??? | nie dochodze do orgazmów | Pozycja misjonarska... | .taa | róznica... | mój facet za pózno wyskoczyl | Jak kobieta może podniecić się maxymalnie? | Ponowny wybuch | Nie tak jak nam sie wydaje....%-) | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | animator | nastic- | hemoroidy | zatok | cięta riposta | obrzezany | grazyna wolszczak | anna przybylska | lata 80 | bruno | pccc3 | belka | czorny90 | maciąg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.