FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1333 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
polbank? 
[powiadom znajomego]    
Autor "polbank?"   

spy.pl
 Wysłana - 17 luty 2010 23:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam.
mam w polbanku male oszczednosci na lokacie(5tys euro) i nie wiem czy zostawic czy je lepije wycofac ze wzgledu na kryzys itd, co wiecej z tego co pamietam to nie maja kapitalu polskiego

anc_kozak
 Wysłana - 18 luty 2010 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

może i mają polski kapitał, niektorzy moga wychodzic z biedy na gieldzie w Atenach

a w takim ING to ile jest polskiego kapitału i co to zmienia ?

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Ekspert -

MROczeK
 Wysłana - 18 luty 2010 18:25       [zgłoszenie naruszenia]

spy.pl może nie ze względu na kryzys ale na obniżający się kurs dolara.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

polbank?

Warto przeczytać: szlachetne zdrowie... | Ryczałt na paliwo | MetaStock | EUR1 | Prosba o wytlumaczenie | Prawa autorskie | praca licencjacka | wypowiedzenie pracy | za ile mieszkanie w Wawie | Forex-rynek wielkich możliwości | Konto bankowe | O czym magisterke? | Ustawy o administracji rządowej. | Pytanko o emeryture | Zalozenie sklepu internetowego? | dzialalnosc 50-80tys | mokry podkoszulek | body painting | pióra wieczne | akademia morska | provog ego blister | holder | punkt g | Age Of Empires II HD EDITION | Age Of Empires | bet at home | mma panowie mma | język polski | motyw raju | na której sie zabił | borsukje | doping | Don_Quixet | banda byka nowy dwór mazowiecki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.