FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 52935 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
polsat cyfrowy za friko? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "polsat cyfrowy za friko?"   

awkm
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 16:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

możliwe ze bylo coś takiego, jednak ja w elektronice zielony jestem i nawet gdybym mogl to nie wiedzialbym co wpisac i czego szukac. a oto problem:
Mam antene zwykla satelitarna z 2 tunerami. Astra+Hotbird. Normalne bez abonamentu ani nic. Slyszalem ze istnieje program co sie go wgrywa do kompa i jakis kabelek laczy komp-dekoder_satelitarny, co umożliwia rozkodowanie sygnalu pakietu polsat cyfrowy na czas uruchomienia tegoż programu... mam nadzieje ze wie ktoś o co biega... nie wiem czy dobry dzial wybralem itd. jednak jesli nie to mam nadzieje ze dobry modek przesunie w odpowiednie miejsce ten post.

najeżdżasz na sam dół i klikasz Free.. czekasz parenaście sekund..

domer
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba miec dekoder, najlepszy jest cyfry plus, sciagasz z kompa co miesiac uaktualnienia przez kabelek i wgrywasz. Nie tylko masz ten program co napisałes. Sa chyba wszystkie z całego swiata. Dekoder mozna kupic za ok 450zl

SFD FIGHT CLUB

Kelso
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

a wie ktos jak sie programik nazywa >??

wodór
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma programików, chodzi o coś innego. Nowe(cyfrowe) tunery mają możliwość podłączenia do kompa, każdy tuner ma swój software, są w necie do niektórych modeli zmodyfikowane softy, wgrywa się je na miejsce starych i to udostępnia niektóre programy.Wiem że do tunerów firmy ferguson są softy.Jak się już wpakuje taki soft to trzeba przynajmniej przez godzine dziennie mieć go włączony na pewnych programach, tzn. np. na polsat sport, wtedy tuner dostaje kody, jeżeli tego się nie zrobi to tuner znowu zostanie zakodowany. Najłatwiej zostawić go na noc np. na tym polsat sport.

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Ekspert -

awkm
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

no, ja mam fergusona... ale i tak nie wiem skad ten soft brać itd. może jakoś znajde, w każdym razie poszukam

wodór
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.dvb-board-pl.com/index.php?sid]=
To jest dobre forum o tych sprawach.

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Ekspert -

awkm
 Wysłana - 25 wrzesień 2004 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki chlopaki... znalazlem też coś na [satmen.unas.cz/ferguson/poczatek.htm] . Może też sie komuś przyda. Sprawa wygląda na skomplikowaną, chociaż tam piszą że tak nie jest... :) Spróbuje to zrobić. Powiadomie może w przyszlości jak mi poszlo bo narazie namawiam starszego że to nie jest jakaś czarna magia ani nic. tylko żeby kabel kupił... Narazie, dzieki

BladeXXX
 Wysłana - 25 wrzesień 2004 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

thompson 1730 i 3/4 cyfry za free :-]

jak wygląda rozmowa z mateo:
[mnichu.ovh.org/archiwa/1/komix.htm]

Ekspert -

DARO607
 Wysłana - 12 wrzesień 2008 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć mam aktywny polsat pakiet MINI z tunerem co muszę zrobic żeby mieć więcej programów Najlepiej PEŁNY PAKIET i nie płacić więcej? Czy to wogóle możliwe

wodór
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

Takiego czegoś chyba nie ma, nie wiem czy w ogóle jest możliwość zrobienia czegokolwiek na oryginalnym tunerze z polsatu.
Wiem, że na ogół ludzie kupuja tunery osobno, konkretnej marki i odkodowują.
Nie wiem natomiast, czy jest jeszcze możliwość odkodowania bo Polsat przygotowywał się do przejścia z Alladyna na Nagravision

Zmieniony przez - wodór w dniu 2008-09-15 14:10:07

Ekspert -

Kisielu
 Wysłana - 15 wrzesień 2008 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

przecie Polsat juz ma Nagre jakis ladny kawal czasu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

polsat cyfrowy za friko?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: co gdzie i jak ;o | Jadymy nie śpimy. Nocna wachta (23-6 rano, albo ban), vol. 24 | Summer Car Party III 2009 | Wazne. Powitanie siatkarzy o ktorej? | czym sie najem za 2zl ? %-) | Coś dla studentów i tego pokroju głodnych ludzi | Nieznany mi znak. | Gramy w tysiąca ? | Poprawiać łokurve i to raz | Ja dla Was nawet będę śpiewał... pomóżcie. | UWAGA !!! OSZUST W WARSZAWIE !!! | gdzie można kupic pojemnik na jedzenie?? | Indeks 'złożony' kilka dni po terminie :O :D | Służę poradą | Glizda w mózgu. Szok | Netoholizm | chubini3 | Adam burneika | amfetamina | koniec związku | hebrajski | hsf siłownia | maffefka- | maffefka | dancehall | runelord66 | Szermierka słowna | jak usunąć konto | Messalina | jak włamać sie na email | Włamanie na e mail | Dorota Chotecka | poradnik szlifierza | johimbina | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.