FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 915 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
polska gospodarka najlepsza na swiecie? ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "polska gospodarka najlepsza na swiecie? ;)"   

pakurek
 Wysłana - 26 sierpień 2009 13:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

rekomendacje i opinie "ekspertow" coraz bardziej mnie zadziwiaja, zlotowka "najmocniejsza waluta swiata", gielda najlepsza do inwestowania oczywiscie polska, jako jedni z niewielu krajow nie dajemy sie kryzysowi... zastanawiam sie gdzie tu w tym wszystkim rzeczywistosc? nie widza? nie chca widziec? a moze rzeczywiscie pora zakasac rekawy, uciulac troche kasy i na gielde wrzucic ;) skoro tak dobrze sie dzieje...

piotr3
 Wysłana - 26 sierpień 2009 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

już kiedyś nam wmawiali że jesteśmy potęgą gospodarczą

Znawca -

kaflowybr
 Wysłana - 26 sierpień 2009 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

uciułać i odłożyć trochę zawsze się opłaci, zainwestować tak samo ale mądrze, na pewno nie po rekomendacjach, które z reguły są wydawane żeby dogodzić tym którzy je wydają,
[http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sluchaj_ich_a_wyladujesz_pod_mostem_107107.html] to najlepiej chyba obrazuje jak mają się do rzeczywistości opinie ekspertów, dwutygodniowy okres "ciszy" itd. poczytaj i sam zdecyduj

pakurek
 Wysłana - 26 sierpień 2009 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

ze rekomendacje dla spolek gieldowych sa wydawane w ten sposob to sie domyslam, ale jesli faktycznie mamy dolek na gieldzie to chyba nie bedzie trudno trafic w dobra inwestycje?

Eska
 Wysłana - 27 sierpień 2009 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

dołek to juz byl ale jak widze ze znowu coraz czesciej zwykli ludzie chca isc na rynek to chyba czas sie zwijac z GPW

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

kaflowybr
 Wysłana - 27 sierpień 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

"zwykli ludzie" mówisz... :) czyli do tej pory na giełdzie grają bogowie, nice.
największy dołek może faktycznie już był, ale do szczytu hossy jeszcze daleeeeeeeeeeko, do przyszłego roku na pewno nie dojdziemy

piotr3
 Wysłana - 27 sierpień 2009 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

do przyszłego roku na pewno nie dojdziemy

współczuje ale mów za siebie

Znawca -

Eska
 Wysłana - 28 sierpień 2009 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

zwykli ludzie mam na mysli tacy co jeszcze nigdy nie grali na gieldzie i teraz widza wzrosty duze i chca wejsc na rynek. A wiadomo ze tacy ludzie ostatni wchodza na poklad i zwykle traca bo jest koretka wieksza albo zaczyna sie bessa. Tak samo jak na koncu ostatniej hossy juz wszyscy grali na gieldzie nawet pani z warzywniaka

Nie mowie zeby nie grac bo az zal patrzec jak uciekaja takie zyski ale ostroznym jak na moje trzeba dalej byc.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

kaflowybr
 Wysłana - 29 sierpień 2009 15:56       [zgłoszenie naruszenia]

mówię za siebie :) i uważam że mam rację (wszak to moje zdanie)
pełny cykl giełdowy trwa z reguły 5-7 lat, skoro w tym roku było dołek to można przewidywać że szczytu jeszcze przez jakiś czas nie zobaczymy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

polska gospodarka najlepsza na swiecie? ;)

Warto przeczytać: pracodawca oszukał moją dziewczynę i jej siostrę :( | Jak założyć stowarzyszenie??? | zapytanie :-D | proces decyzyjny | Pytanie z marketingu.. | PLAN MARKETINGOWY | jazda po pijaku | NIEMCY | Kredyt studencki | granica usa | czy to możliwe - jak złożyć dokumenty do emerytury | Temat | Alimenty | Dopłaty dla rolników | mBank | okrucienstwo a prawo | disturbed1 | opowiadania gejowskie | studia językowe | szaleńczaki | chorązy | nie pozwól | excel | III wojna A]wiatowa | tweester | so_shy | suchy89 | matki facebook | jak podnieciA faceta | peterz274@wppl | zniszczeni imprezowicze | gay | pisanie | wso kwestonariusz osoby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.