FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1009 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
polubowanie/pobicie 
[powiadom znajomego]    
Autor "polubowanie/pobicie"   

mixerboss
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 16:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam zostalem pobity, mam limo na pol twarzy troche zdarte czolo reke zbite zebro i pare mniejszych obrazen, sprawa albo sie zakonczy na polubowaniu albo trafi na policje, jesli to bedzie polubowanie to jakie powinno byc zadoscuczynienie ? chodzi o kwestie pieniezna oczywiscie. a i byly to 2 osoby

dupa

FlashBoy
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

idz na policje i tyle...

"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

speedboy
 Wysłana - 11 wrzesień 2006 15:15       [zgłoszenie naruszenia]

przedewszystkim załatw obdukcje!
bez tego na policji za wiele nie zdziałasz, najlepiejj idź do lekarza biegłego ktory jest przewidziany przez policje,wtedy wynik takiej obdukcji jest najwiarygodniejszy,no ale prywatnie też można ...
pozdro

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

polubowanie/pobicie

Warto przeczytać: Oszustwo w internecie | Tankowanie za darmo %-) | Sprzedaż pojazdu po śmierci współwłaściciela. | Co za to grozi? | wymiana dowodu osobistego | Sprawa za uszkodzenie samochodu | sprzedaz domu co i jak. | Alkohol a odszkodowanie... | ludzie !! pomocy !!!!!!!!!!!!!!! | Konto w jakim banku ? | Samochod z megafonem - reklama czy jest legalne? | Poczta - wysyłka listu | Usługi. | audiobook (ekonomia) | Prosze o pomoc. Kara za filmy | allegro | mati00 | policja sprawdza IMEI | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.