FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2618 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pomóżcie mi!! :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomóżcie mi!! :("   

Halfenger
 Wysłana - 24 styczeń 2005 19:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

poradzcie mi co mam zrobic...
podoba mi sie strasznie jedna dziewczyna... chyba nawet wiecej niz tylko podoba... postanowilem dzis powiedziec jej co do niej czuje... bylismy na spacerze... wyznalem jej to... a ona powiedziala, ze bardzo mnie lubi, traktuje jak przyjaciela... ale jej serce bije dla kogos innego tym kims jest moj kumpel...
i tu sie zaczyna problem...
co zrobic, zeby ona sie mna zainteresowala? zebym jej sie spodobal... ludzie strasznie mi na niej zalezy... jeszcze nigdy do nikogo czegos takiego nie czulem... jestem teraz zalamany nie wiem co zrobic... nie moge sie pogodzic z tym ze jej sie podoba kto inny...
prosze wa, potraktujcie to powaznie... mimo mojego dosc mlodego wieku traktuje to bardzo powaznie...
nie moge bez niej zyc!
wiem ze to sie robi temat do BRAVO albo gdzies tam... ale nie wiedzialem gdzie napisac... moze wy mi pomozecie??

Jaka by nie była, w kozie drzemie siła!

rafee
 Wysłana - 24 styczeń 2005 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Dalej badz jej przyjacielem. Nie nalegaj nie rob nic na sile. Moze w koncu zaiskrzy. Tylko jej nie maltretuj ciagle jakimis glupimi pytaniami. Badz przy niej jak sie smieje i jak placze to na pewno zaliczysz u niej pare punktow. Niczego nie moge ci obiecac, ale chyba na nic wiecej nie mozesz sobie pozwolic

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Helevorn
 Wysłana - 24 styczeń 2005 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nic na sile kolego.

Najlepiej postaw sie w odwrotnej sytuacji: Ty kochasz sie w jakiejs dziewczynie a jej kolezanka pewnego dnia wyznaje Ci milosc. Jak wtedy Ty bys sie zachowal? Jakie pozniejsze zachowanie tej kolezanki uznalbys za najwlasciwsze? Jak to bedziesz juz wiedzial to tak sie po prostu sprobuj zachowac

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Halfenger
 Wysłana - 24 styczeń 2005 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

ehh.... dzieki za odpowiedzi.... ale ja nie wytrzymam jak bede ja widzial z tym chlopakiem a nie ze mna nie bede potrafil tak stac i sie patrzec.... tyle dobrze ze uwaza mnie za swojego przyjaciela... ale ja chce cos wiecej niz przyjazn !!

Jaka by nie była, w kozie drzemie siła!

Gumis777
 Wysłana - 24 styczeń 2005 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Przebywaj koloniej jak najwiecej czasu,ale sie nieangazuj zamocno,niech ona tez sie zainteresuje toba.A jesli nie to odpusc sobie i znajdz sobie inna dziolche

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

ANlA
 Wysłana - 24 styczeń 2005 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

jak dziewczyna Cię nie chce to może byc ciężko. Zorientuj się co ten koleś ma do niej. Może on wcale nie jest nią zainteresowany.
Po dłuzszym czasie może jej się przestawi na Ciebie, kto wie

friko & koko %-)

Nicci
 Wysłana - 24 styczeń 2005 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Koleguj sie z nia itp. ale juz jej nie mow, ze cos do niej czujesz, bo zrobi sie zbyt pewna siebie i jeszcze bedzie chciala zrobic z Ciebie wafla albo bedzie sie krepowac Twoja obecnoscia. Badz jej dobrym kolega, a czas pokaze.

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -

Jonks
 Wysłana - 24 styczeń 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

sam powiennes wiedziec najlepiej czy jestes dla niej atrakcyjny fizycznie czy razem sie fajnie bawici na imprezach jezeli macie sie za przyjaciol to napewno byly taie teamty poruszane jesli pozytywnie wygalda to wszystko to musisz wyczekac az sie jej tatment odwidzi a w wieku <18 to dosc czeste niestety jest tez druga opcja ze te wyzej wymienoe sprawy niemamja miejsca i powiedziala Ci ze traktuje Cie jako przyjcaciela bo niechiala Cie ranic i odrzucac w brutlany spoosb powniewaz nie widzi w Tobie partnera

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

ricky
 Wysłana - 24 styczeń 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

ostry w******l koledze, a dziewczynie kwiaty czyli styl ala romantyk

SÓL DROGOWA, CHLOREK WAPNIA
HURT, DETAL

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 styczeń 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

ricky do szkoly z kwiatem ma latac nowezzzzz

ricky