FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1524 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
pomóżcie mi 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomóżcie mi"   

JasiU_-
 Wysłana - 20 grudzień 2008 11:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam . Mam bardzo duży problem .

Poznałem Bardzo fajną dziewczynę . Jest ona poprostu wsaniała śliczna, fajna, inteligętna itp. Poznaliśmy się na gg . Ona chodzi do mojej szkoły . Zapoznaliśmy się byliśmy chyba z 10 razy na sacerku gadaliśmy itd. Przez dłuższy czas pisze z nią na gg i ona mnie uważa za dobrego przyjaciela tylko jest jeden malutki problem ja się w niej zakochałem i bardzo chciałbym z nią chodzić . Tylko niejestem szczery i otwarty na realu tylko na gg jak z nią pisze . Niepotrafie gadać z nią na ralu strasznie się stresuje ona cały czas rozmawia a ja mówie tylko: tak, nie , może , dobrze , dlaczego . Niepotrafie z nią pogadać bo się boje że palne jakieś głupstwo . Zawsze ja pocieszam ale tylko przez gg ona wie że się mi podoba ale niewie że ja coś do niej czuje .

Prosze pomużcie mi jak z nią gadać i na jakie tematy i co zrobić by się wemnie zakochała . .

Z góry dziękuję .

Monts
 Wysłana - 20 grudzień 2008 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

Odpuść, skoro się zakochałeś to trudno, nie wiem po prostu olej, zostałeś przyjacielem, jesteś przegrany.

I won't cry for all the hunger in my heart, no
I won't cry because I've made it through this far
Just coz you're raising the bet and call the shots now on me, ooh...

_zwierzu_
 Wysłana - 20 grudzień 2008 11:56      [zgłoszenie naruszenia]

kup sobie slownik, odrazu jej sie spodoba jak zaczniesz pisac poprawna polszczyzna

:-> :-D

basswood
KOBRA
 Wysłana - 20 grudzień 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jasiu czas do szkoły, nie mozesz opuscic kolejnej lekcji srodowiska

Zmieniony przez - basswood w dniu 2008-12-20 12:01:14

tempy chuj...

Znawca -

gekaes
 Wysłana - 20 grudzień 2008 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko niejestem szczery i otwarty na realu

to kur wa wejdzcie na kerfur

nic z ciebie nie bedzie, przynajmniej w najblizszym czasie, musisz wrócić do szkoły- uczyć sie, podgladać, wyciągać wnioski i takie tam
odpuść sobie

Znawca -

jonmat
 Wysłana - 20 grudzień 2008 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm zakochałeś się mówisz? a co to jest zakochać się?
jak coś to się zabujałeś w niej

jasiu ile masz lat i czy ta dziewczynka nazywa się Małgosia?

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 20 grudzień 2008 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Najprostszymi" tematami to hobby/zainteresowania/szkoła, tematów jest bardzo dużo, zaproś ją na film jakiś/do kina to wtedy nie będziesz musiał tak dużo mówić. Musisz się przełamać i zacząć rozmawiać z ludźmi, otwierać się do nich, przełamać swoją nieśmiałość. Ważne, że sam wiesz, że masz z tym problem, to dużo zmienia. Masz jakiś cel, postaraj się dążyć do niego.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

LPC
 Wysłana - 20 grudzień 2008 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja *******e ja moja "kolezanke" tak poznalem (na gg), mialem problem z ex i gadalem z nia jakis prawie rok na gadulcu, pozniej smsy -> telefon -> w realu (kerfur byl w remoncie i zamkniety). Tez chciala mnie miec za "przyjaciela", ale zrobilem tak by byc lepszy od jej "przyjaciol", ich obnizylem do poziomu gleby, pokazalem,ze ona jakos mnie inaczej traktuje niz "przyjaciela" i jakos nie moze sie ode mnie uwolnic ... kilka fochow, kilka pokazowek i masz kobiete . A jak tego autorze nie potrafisz... to nic nie zdzialasz... zwlaszcza mowiac od razu, ze ja kochasz itd. . Musisz oswoic zwierzyne, a nie od razu na nia sie rzucac . Ma Ci jesc z reki jak oswojona sarenka ...

hmm juz nie jestem przyjacielem,a kims wiecej ...

Zmieniony przez - LPC w dniu 2008-12-20 14:22:21

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

annihilus
 Wysłana - 20 grudzień 2008 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

'Prosze pomużcie mi jak z nią gadać i na jakie tematy '

O seksie i jej cyckach

Znawca -

prowajder
 Wysłana - 21 grudzień 2008 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

o seksie i o cyckach to najlepszy temat...
Nie spinaj dupy i traktuja ja normalnie... gadasz głupoty bo sie spinasz... wez to na luz

LPC - zaciekawiłes mnie... opowiedz dokładniej to

daszek18
 Wysłana - 21 grudzień 2008 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

człowieku weź sobie z jakieś winko trzepnij przed następnym spotkaniem i zaraz ci sie będzie gadka kleiła. Zobaczysz jak wpadniesz w temat ręczę dziewczyna będzie ci się sypać jak stare domki w Czeczni

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pomóżcie mi

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Misio-pysio vs. Mężczyzna | MOJA UKOCHANA I KOCHANI RODZICE | Co zrobić jesli dziewczyna jest o mnie zazdrosna? | Kryzys w związku? | Chłopcy!!!! | Podrywanie na parkiecie | Asymetria uczuć. | Dzień Świstaka | seks w związku ? | Upadła torebka i czar prysł :( | Dylemat | Poznałem fajna dziewczynę i co dalej? | POCIESZALANIA 2 | Zemsta ;) | Wakacje z prawie dziewczyna:) | co o tym myśleć?? | michael jackson | loda 2016 | loda zrobie | star trek | red tube | wygadal ze robilem mu loda | idziecie na grilla | evenement alfa | ksw 35 | rzuty prostokątne | anita springer | m jak milosc 1230 | mazurach | głupi | opowiadania sex kobiety z koniem ogier | opowiadania sex kobiety z koniem ogier | nieśmiała dziewczyna | marek aureliusz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.