FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3172 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pomoc w uczuciach 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomoc w uczuciach"   

Pawellos
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 14:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wiec tak sprawa nie dotyczy sexu ani tym podobnych rzeczy tylko zwyklych uczuc jakie siegaja nastolatka wiec jesli ktos bardziej doswiadczony chcialby mi pomoc to prosze o przeczytanie ponizszej historyjki:a czytalem sporo czasu ten dzial i podobnego tematu nie widzialem wiec zakladam nowy:P

Zaczne od tego ze mam 18 lat i na dobra sprawe nigdy nie mialem zadnej dziewczyny, eh poznalem teraz taka jedna i wlasnie mysle ze moglaby byc ta pierwsza, swietnie nam sie gada, no ale widzielismy sie jak narazie 2 razy wiec praktycznie tyle co i nic, na gadu gadamy 4 miesiace. i teraz nie wiem za bardzo jak pokazac jej ze zalezaloby mi na czyms innym niz kolezenstwo badz przyjazn tak samo jak i nie mam pojecia jak zmiksowac przejscie ze zwyklej dobrej znajomosci na "cos wiecej" ona pisze ze zalezy jej na mnie ale ja nie wiem czy nie mysli w tym sensie przyjazni jest ladna. chce szybko wziasc sprawe w swoje rece zeby mi ktos sprzed nosa jej nie zgarnal ;] a i jesli cos to czy juz na trzecim spotkaniu powiedziec ze np nie wiem czy jest juz dla mnie tylko kolezanka czy to za wczesnie? ewidentnie widac u mnie brak doswiadczenia bo gadac umiem z dziewczynami smiac sie i w ogole ale jak nie krecilem z zadna to nie wiem jak mam sie zachowac w tej sytuacji.
ok dzieki wielkie za poswiecenie mi chwili to chyba wszystko, to jest dla mnie wazna sprawa, prosze o nie smianie sie i powazne rady pozdrawiam

osochozi
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Pawellos myśle że tu nie ma co kręcić i się szykować a żyć chwila , jak coś miedzy wami drgnie to i ona to poczuje i ty zrozumiesz że to właśnie ta chwila.Z racji tej że rozumiem że moja rada da ci tyle co papier ścierny w WC sprawdz , może tu coś wyłowisz pomocnego -->[http://www.podryw.elo.pl/podryw.html]
Pozdro.

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

adamdial
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie to bądź sobą. Niczego nie planuj. Słuchaj co mówi, zadawaj pytania i odpowiadaj. Nie bajeruj, bo wyjdzie to w praniu. Jezeli macie ku sobie to poczujesz to.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

Raptor10
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie mow tekstow do dziewczy typu chcesz byc moja kolezanka? , przyjaciółką? ..to po pierwsze nie pytaj sie czy chce z toba chodzić bo to wychodzi w trakcie , jak z nia bedziesz spedzac czas, mow jej dużo komplementów z lekką nutka wredoty dziewczyny to lubią tekst typu ah Kasiu te twoje nóżki , ale w KFC widziałem lepsze , nie podlizuj sie za bardzo bądz zabawny , nie nachalny , jak bedziesz zabardzo dziewczyne naciskał i jej sugerował to ją spłoszysz ...

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Pawellos
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

to takim zachowaniem w ogole bede w stanie ja zdobyc przeciez ona nie odczyta tego co czuje do niej to mowicie ze mam czekac i swoje robic ok ale czuje ze bedzie to chyba troche trwalo zanim kontakty sie scislej zawiaza tez tak mysliscie?

Raptor10
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

im wiecej zabawy a mniej powaznych rozmow tym dziewczyna bedzie sie lepiej przy tobie czuła , a jak sie bedzie przy tobie fajnie czuc i dobrze sie z tobą bawić to na bank bedzie dobrze i nie stracisz jej, chyba ze sytuacja wymaga np jak dzewczyna ma doła i chce ci sie wyzalic to jej sluchaj staraj sie ja zrozumiec ale tak a codzien jak mowilem dużo humoru i zabawy ...jak sobie bedziecie tak zartowac mozesz ją podszczypywać klepnąć przytulic w sensie zabawy poprostu baw sie z nią swietnie ...
nawet na dowidzenia nie mow poprostu papa tylko np dozobaczyszka ..daj pyska i przytulić tez nie zawadzi

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2005-09-20 16:18:14

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

nioonia
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

Pawellos a mieszkacie blisko siebie?
umawiaj sie z nia i ją poznawaj moze zmienisz zdanie co do niej w koncu musicie sie lepiej poznac i wtedy wyniknie czy chcecie byc ze soba czy nie jak sie tak bedziesz zamartwiac itd to tymbardiej nic nie wyjdzie bo stchorzysz albo cos...

Znawca -

bambochaaa
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

widzieliśmy się 2 razy; na gadu gadu rozmawiamy 4 miesiace Poznaliscie sie na czaterii??? Na 3 spotkaniu koniecznie zapytaj jaka liczbe wybiera, 10 lub 18.Ustal sobie ze jedna liczba to TAK a druga NIE.Ogólnie sprawa dotyczy złapania ją za rękę :) Obiecuje ze to dziala ;)

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

rob jak wujek Rapcio mówi a bedzie git

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

xmotyl
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Stary ..... daj na luzz.
Dwa razy, to jakbyś jej wcale nie znał, bo mimo iż gadacie przez 4 miechy to poznajesz ja teraz od nowa. Nie naciskaj na nia, nie pytaj kim dla ciebie jest itp., Najwyzej zapytaj, czy twoja obecność jej nie przeszkadza i czy chciałaby sie z toba czesciej spotykać. Poprostu wyciagaj ja gdzieś, nawet na dwor, do pubu. Pewnie lubi tańczyć, zapros ja na disco. Poprostu pokaż ze ci na niej zależy. Nie mow tego, bo jeszcze sie spłoszy niepotrzebnie,nie naciskaj. Dowiaduj sie czy przypadkiem nikt sie koło niej nie kręci. Jak sie bedziesz starał to ona to na 100 doceni (jeśli jej też na tobie zależy)

Raptor dobrze gada..... czytaj i ucz sie

Bedzie dobrze dzieciak, do góry głowa

Zmieniony przez - xmotyl w dniu 2005-09-20 19:24:05

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

maniek89_k
 Wysłana - 20 wrzesień 2005 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor10 dobrze radzi

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pomoc w uczuciach