FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1019 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
pomoc w ważnej sprawie :) 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomoc w ważnej sprawie :)"   

sexiwir00z
 Wysłana - 25 luty 2010 20:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Słuchajcie mam pewien problem,a mianowicie chodzi mi o dziewczynę;) Postaram się krótko go opisać od początku do końca :
Bodajże 2 lata temu (jak miałem jeszcze dziewczynę )spodobałem się pewnej dziewczynie,jakimś cudem zdobyła mój numer i zaczeliśmy pisać. Oczywiście nic poważnego nie było w tym,poza jedną rzeczą-strasznie wpadłem jej w oko i chciała za wszelką cenę mnie zdobyć. Po jakimś czasie kontakt się urwał,ja zerwałem z dziewczyną i znowu zaczeliśmy pisać,ale.. No właśnie,to ona znalazła sobie chłopaka. Przez ponad rok nie odzywaliśmy się do siebie. 2 miesiące temu dowiedziałem się,że rozstała się z chłopakiem,więc do niej napisałem. Spotkaliśmy się kilka razy,doszło do przytulań,pocałunków etc. Teraz wiem,że chciałbym czegoś więcej,ale ona mówi,że nie jest gotowa,choć sama przyznała,że coś do mnie czuje. W czym jest problem? W tym,że teraz ona chce zemsty,że ją olałem czy co? Pomożcie :) Nagradzam sogiem mądre odpowiedzi;)

h1m
 Wysłana - 25 luty 2010 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej spytaj jej o co chodzi, bedziesz mial wszystko czarno na białym

Znawca -

isnah
 Wysłana - 25 luty 2010 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

zapytaj fany on ci wszystko powie

isnah <-> hansi

'zobaczy konkret zrobionego kolesia i nogi jak automaty' by preeminent

sexiwir00z
 Wysłana - 25 luty 2010 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

pytałem stary,cały czas słyszę odpowiedź-"Nie jestem gotowa",owszem rozumiem to wszystko,że rozstała się z chłopakiem itd. Ale kurcze,po co to wyznawanie uczuć,pocałunki,przytulania itd? To chyba nie jest normalne,jeśli chce się tylko przyjaźni,prawda?

Andromedaa
 Wysłana - 25 luty 2010 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Od razu zemsta
Może faktycznie to trochę za szybko i tyle.

Ekspert -

sexiwir00z
 Wysłana - 25 luty 2010 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze rozumiem,za szybko;) Ale po co wyznawanie uczuć jak to ująłem wcześniej. Że jej zależy itd. po co to skoro nie jest gotowa?

Andromedaa
 Wysłana - 25 luty 2010 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

No bo już tak mamy
Powiemy coś, a potem bywa z praktyką różnie
Daj jej czas, spotykajcie się na spokojnie.

Ekspert -

sexiwir00z
 Wysłana - 25 luty 2010 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze,zrobię jak mówisz:) Sog dla Ciebie za radę;)

Andromedaa
 Wysłana - 25 luty 2010 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Mam nadzieję, że pomogłam
Bo z babami różnie bywa hehe

Ekspert -

non@me
 Wysłana - 25 luty 2010 23:08       [zgłoszenie naruszenia]

Słuchajcie mam pewien problem,a mianowicie chodzi mi o dziewczynę;)

co Ty k**va nie powiesz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomoc w ważnej sprawie :)

Warto przeczytać: czy warto? | Już mi psycha siada. Proszę o rady! | Po meczu :-) | Imprezy w związku | Co byście zrobili....?? | Najczęstsza WYMÓWKA | Uczucia dziewczyny po zdradzie | Jak odkrecić??? | Czy ja tak dużo chce ? | Kolejny temat o załamce | Wiosenny spampost singli, vol. 9 %-) | niestety juz kolezanka??? | potrzebuje pomocy proszę | Dół... | durna gierka? | Czy Ona Ma Chłopaka? | piotrkow | praca po finansach i rachunkowości | jailbait | raj wiara | akyz | akysz | fraggy | osaczony1 | aleska89 | A ? .? 1.lub | moja si??,ownia w pokoju | supleus | środki potencja | potencja | aplikacja | piter304 | vitamin | poznam chłopaka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.